מכבי נתניה

גירסה מלאה: לנסות לשחק בלי ערן לוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
אני יודע שזה לא נשמע כ"כ להרבה מכם ,אבל גם בנצחון נגד סכנין וגם בתיקו מול ביתר,מרגע שערן היה בחוץ,המשחק שטף יותר והגענו ללא מעט הזדמנויות,יוסי חייב לקחת החלטה אמיצה ולהתחיל איתו בספסל ולהכניסו לפי הצורך,משמע דקה 60 או 70...כאילו פתאום לא חייבים לחפש רק אותו...מה עוד שהוא הולך במגרש ומדייק בכדור אחד או שניים במשחק,את זה הוא יוכל לתרום גם ב30 דקות...
ואת מי אתה מציב במקום?
ערן לוי זה נכס גם איציק זוהר היה משחק בהליכה גם גיורא שפיגל וגם להבדיל ליונל מסי היום משחק בעמידה
ההצעה שלך אפילו לא יכולה להישקל כל עוד אין עוד לפחות עושה משחק נוסף בנתניה
כשקראתי להביא את חנן ממן כאן צחקו הבחור משחק בשכר של 80 אלף ד' בלבד איזה פספוס
כשרציתי שיחתימו את רודי חדד נדמה שגם אתה התנגדת אז מה עכשיו אתה מתלונן ?
(31-Oct-2014 17:17)זאב רווח כתב: [ -> ]ערן לוי זה נכס גם איציק זוהר היה משחק בהליכה גם גיורא שפיגל וגם להבדיל ליונל מסי היום משחק בעמידה
ההצעה שלך אפילו לא יכולה להישקל כל עוד אין עוד לפחות עושה משחק נוסף בנתניה
כשקראתי להביא את חנן ממן כאן צחקו הבחור משחק בשכר של 80 אלף ד' בלבד איזה פספוס
כשרציתי שיחתימו את רודי חדד נדמה שגם אתה התנגדת אז מה עכשיו אתה מתלונן ?

אתה קשקשן אפי...שחק עם שני חלוצים..אור ברוך אופציה...ראול אופציה...אביב אברהם....מספיק לשחק עם 10 שחקנים...זה הוכח שני משחקים רצוף...גם אתמול וגם נגד סכנין הגענו ללא מעט הזדמנויות גם בלעדי ה"קפטן"....עלק קפטן....זה בושה בפני עצמה שהוא הקפטן שלנו...
גם אני חושב כמוך ההרכב הכי נכון כרגע הוא:
הרוש- מתחיל להצדיק את המהלך
הרוש - סוף סוף לא קיבלנו גול באשמתו
אבו עביד- משתפר אסור לעצור אותו
סירגי- אני מאמין בו
עידו-סוף סוף משחק טוב
רומריו-שחקן
צלישר- חייב להתחיל לשחק לעומק...
בן שושן-מתי כבר 90 דק'
גרשומוב(רן רול)- בבית נגד קבוצות פחות טובות גרשומוב ונגד קבוצות טובות יותר רן רול שעושה המון הגנה
אור ברוך- אין מה להפסיד שווה ניסיון
קאיודה- השחקן הכי איכותי עד כה
(31-Oct-2014 18:27)דוד חטב כתב: [ -> ]גם אני חושב כמוך ההרכב הכי נכון כרגע הוא:
הרוש- מתחיל להצדיק את המהלך
הרוש - סוף סוף לא קיבלנו גול באשמתו
אבו עביד- משתפר אסור לעצור אותו
סירגי- אני מאמין בו
עידו-סוף סוף משחק טוב
רומריו-שחקן
צלישר- חייב להתחיל לשחק לעומק...
בן שושן-מתי כבר 90 דק'
גרשומוב(רן רול)- בבית נגד קבוצות פחות טובות גרשומוב ונגד קבוצות טובות יותר רן רול שעושה המון הגנה
אור ברוך- אין מה להפסיד שווה ניסיון
קאיודה- השחקן הכי איכותי עד כה

בעיקרון אלו השחקנים המחויבים והנכונים לשחק,הייתי בוחן אופציה אחרת למגן ימין(בלי לנקוב בשמות) ואת אבו עביד לעמדת הבלם,מאמין שבעמדה הטיבעית שלו מרכז ההגנה והמחויבות שלו,ההגנה תיתייצב.
המאמן שלך יצא די דביל אם אחרי שהוא הביא את גביש פתאום איעד יהיה בלם, או שאתה מוציא את סרגי מההרכב, או לחלופין נותן לו לשחק קשר אחורי שם הוא יעשה פחות נזק.
(31-Oct-2014 19:38)amir כתב: [ -> ]המאמן שלך יצא די דביל אם אחרי שהוא הביא את גביש פתאום איעד יהיה בלם, או שאתה מוציא את סרגי מההרכב, או לחלופין נותן לו לשחק קשר אחורי שם הוא יעשה פחות נזק.

בלי לפגוע באיש,אתה רוצה עוד דוגמאות לשחקנים שהגיעו במיוחד ולא רואים ספסל?
כאוהד מעדיף שחקן צעיר מחוייב מוכשר עם עתיד(שהוכיח עצמו במרבית הדקות ששיחק) על אחרים(זרים או ישראלים).
ולגבי הבלמים,אשמח לתחרות בריאה בין ה4/5 שיש לנו בסגל והעיקר שסוף סוף ההגנה תיתייצב ונפסיק לקבל שערים הזויים שלצערי גרמו לנו לאובדן נקודות בכל אחד מ5 המשחקים שבאם איבדנו נקודות.
ערן לא נותן כלום לקבוצה. אפשר לשים את סבע באמצע או את אור ברוך ביחד עם קאיודה. בכל מקרה אנחנו נרוויח שחקן שרץ ולא שחקן שכל כדור חייב חעבור דרכו וממנו לאין כתובת

בלי קשר לערן. הקבוצה הזאת פשוט משעממת ואין בה טיפת כישרון. קישור אחורי בלי טיפת טכניקה. בלם רומני שהוא הנקודות חולשה בהגנה. מקווה שנישאר הליגה
קבוצה בלי כשרון וטכניקה אנחנו רואים כבר שלוש שנים..
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's