שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
21-Sep-2014, 10:26
הודעה: #21
לויטה היה הרבה יותר טוב מהרוש זה בטוח,תסכים איתי שהיה עדיף להשקיע את הכסף ברכש להגנה או לקישור ולא להחליף שוער..?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2014, 10:30
הודעה: #22
RE: סיכום ענייני של אוהד לא היסטרי (ושלא מחפש למכור את המנוי)
(21-Sep-2014 10:26)ranelbaz כתב:  לויטה היה הרבה יותר טוב מהרוש זה בטוח,תסכים איתי שהיה עדיף להשקיע את הכסף ברכש להגנה או לקישור ולא להחליף שוער..?

לויטה היה יחצ"ן הרבה יותר טוב אין ספק וידע להתבטא וידע לתת "תשומי" לאוהדים באמצעות הפייסבוק, מה שגרם לילדים ביציעים לסגוד לשוער שבסה"כ הוא שוער ישראלי ממוצע/בינוני ולא יותר מזה.
21-Sep-2014, 10:34
הודעה: #23
לא נכון,אתה טועה,הבעיה שלנו לא היתה השוער חד וחלק,היו ויש לנו בעיות גדולות יותר בהגנה ובקישור,זה נכון שלויטה ידע לעלות פוסט יפה ומרגש לפייסבוק ברגע של טעות ולהגיד לך את האמת זה בסדר,אבל הוא ממש לא היה הבעיה המרכזית שלנו
21-Sep-2014, 10:42
הודעה: #24
אגב, אני לא יודע כמה הרוש יעלה לנו אם בית"ר תזכה בתביעה שלה, אבל אם נשאיר את זה רגע בצד, אלי שגב טוען שהחלפת לויטה בהרוש לא עלתה לו כסף, להפך, היא חסכה לו כסף. אז משפטים כמו "עדיף היה להשקיע את הכסף בתפקידים אחרים" לא רלוונטים.
21-Sep-2014, 10:43
הודעה: #25
(21-Sep-2014 10:34)ranelbaz כתב:  לא נכון,אתה טועה,הבעיה שלנו לא היתה השוער חד וחלק,היו ויש לנו בעיות גדולות יותר בהגנה ובקישור,זה נכון שלויטה ידע לעלות פוסט יפה ומרגש לפייסבוק ברגע של טעות ולהגיד לך את האמת זה בסדר,אבל הוא ממש לא היה הבעיה המרכזית שלנו

וכל זה מצדיק את ההתנכלות להרוש? לדעתי לא.
21-Sep-2014, 10:59
הודעה: #26
לבנתיים זה מה שמגיע לו,נניח ואתה שוער נבחרת שמן הסתם צריך להיות בין השוערים הכי טובים בליגה ואתה בא במקום שוער שהוא תותח וכול האוהדים מרימים גבה,אתה לא תילחם בשיניים כדי להוכיח שאתה הכי טוב?לא תוכיח לקהל שיש על מי לסמוך? ברור שכן,הרוש אתמול לא הביא את הלחימה הזו איתו וזה מה שראינו,3 גולים באשמתו,לא יוצא לכדורי גובה,זה ממש לא שוער נבחרת שנחשב לשוער הישראלי הכי טוב כיום בארץ..
21-Sep-2014, 11:00
הודעה: #27
אין התנכלות להרוש . כולם מחאו לו כפיים אתמול. זה עדיין לא אומר שהוא שוער טוב מלויטה שכולה כתב פוסט בפייסבוק ואם תשאל אותי זה היה סוג של התנצלות - פישלתי אני מתנצל האחריות עלי. מה רע בזה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2014, 11:07
הודעה: #28
לויטה שוער לא טוב. לגבי הרוש, עוד נראה... הגול הראשון זה גול שאי אפשר להסביר.
"בכלל לא גול שקשור לשוערות"- בוני גינצבורג.
מעבר לזה במחצית השניה הרוש פשוט הופקר ע"י ההגנה שלו. משהו בסיגנון של הזובור שעשו ללויטה במשחק ההגנה המביש שחווינו מול ראשל"צ בעונה שעברה(הפסד 3-0). הרוש שיחק חלק מהזמן כמו בלם אחורי מרוב שהבלמים שלו פיספסו כל כדור וכמעט לא הגיעו ראשונים לאף כדור.
21-Sep-2014, 11:23
הודעה: #29
(21-Sep-2014 11:00)טל.מ כתב:  אין התנכלות להרוש . כולם מחאו לו כפיים אתמול. זה עדיין לא אומר שהוא שוער טוב מלויטה שכולה כתב פוסט בפייסבוק ואם תשאל אותי זה היה סוג של התנצלות - פישלתי אני מתנצל האחריות עלי. מה רע בזה ?

הכי קל לטמון את הראש בחול.

קבצים שצורפו: תצוגה מקדימה

21-Sep-2014, 12:13
הודעה: #30
(21-Sep-2014 11:23)פיליפצוק כתב:  
(21-Sep-2014 11:00)טל.מ כתב:  אין התנכלות להרוש . כולם מחאו לו כפיים אתמול. זה עדיין לא אומר שהוא שוער טוב מלויטה שכולה כתב פוסט בפייסבוק ואם תשאל אותי זה היה סוג של התנצלות - פישלתי אני מתנצל האחריות עלי. מה רע בזה ?

הכי קל לטמון את הראש בחול.

טמינת הראש זה בעיקר מה שאתה ואופיר עושים מתחילת העונה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים