שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
18-Jul-2014, 11:23
הודעה: #21
RE: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
אתמול הסמרטוט דיווח שהוא מפחד, היום אחרי שהשחקן כתב בפייסבוק שהוא לא מתכוון לעזוב, הסמרטוט מדווח שהוא אולי פצוע. פשכה נמאסת יא מגעיל! !!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Jul-2014, 11:40
הודעה: #22
מעניין איך הוא עבר את הבדיקות לפני החתימה במידה וזה נכון כמובן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jul-2014, 12:09
הודעה: #23
לא יודע לגבי מצבו הרפואי אבל לפחות לגבי הרצון שלו להשאר או לא הוא הבהיר את זה יפה מאד בפייסבוק שלו -
Diamanted Fans, I want to thank you for all the messages of support.
I never thought I'd leave my club, much less Netanya is clear that this situation is new to me and when you know how Israel protect us I feel more confident.
Just waiting for better days for everyone, God is in control.
I appreciate all the love of you, I will honor this club until the end, I'm a hard worker and I'll never give up on my challenges.
I'm sure that together we will succeed
Thanks for caring.
18-Jul-2014, 12:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jul-2014 על ידי 12:20 טל.מ.)
הודעה: #24
מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
אם יש לו בעיה בסחוס והוא לא עבר ניתוח קודם והוא לא אומר כלום אין שום דרך לגלות.

אני אתקן - כמובן שאפשר לשלוח לMRI וכו אבל לא תשלח כל שחקן שאתה מחתים לבדיקות כאלה אם אין הסטוריה ידועה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Jul-2014, 12:28
הודעה: #25
לדעתי אין עשן בלי אש,לא סתם יש דיבורים סביבו-בעיה משפטית/פציעה/פחד של אשתו,לא יודע מה אבל מקווה שיהיה בסדר.מה שבטוח שלפחות עד עתה במשחקי אימון הוא נראה כבד וחסר כושר גופני/חשק...
18-Jul-2014, 12:33
הודעה: #26
נכון אבל שחיקה בסחוס לא צומחת ביום אחד זה בעיה מתמשכת שבטוח נסחבת מעונות קודמות האם נבדק עברו הרפואי? ושוב במידה והמידע נכון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jul-2014, 12:34
הודעה: #27
מאד אהבתי את מה שראיתי אתמול אוירה טובה , קבוצה שבנויה בצורה מאוזנת וטובה בכלל אני חושב שפנינו לצמרת ....היחידי שלא התלהבתי ממנו בלשון המעטה הוא הרוש...חלש מאד...
הרכש מטוברוק נראה טוב איאד בלם מצויין אם יידע להימנע מהטעויות הקריטיות (אתמול פעמיים) יהיה לנו אלטרנטיבה, ראול שחקן חכם למרות שהוא לא פיסי יש לו טאץ׳ נקי משחרר מהר את הכדור פוטנציאל טוב. דור מלכה זה עדיין לא דור שאני זוכר הוא לא חד ברחבה אבל יש לילד המון כדורגל והלוואי ויצליח בגדול בנתניה גם בגלל הפציעות וגם בגלל סיפור אישי מרגש...בכלל בשבילי לראות את כל הכוכבים של טוברוק במדי מכבי זה חזיון אחרית הימים אני לא יודע מה ההסכם אומר הערכה שלי שתמורת השבחת השחקנים מכבי זוכה בחלקים בכרטיס בין 25-33 אחוז וזה בהחלט סביר בהנחה שאלה פני הדברים.
מילה על ערן לוי הוא בכושר מדהים אמן אנחנו הולכים להנות ממנו העונה הוא מזכיר לי את קנטונה....אבל ויש פה אבל יש חלק התקפי מהיר הוא חייב לשחרר את הכדור מהר כי אחרת מפלוס גדול הוא עלול להפוך למינוס אתמול הוא עשה את זה מושלם.
דודו שחקן מצויין שכרגע משחק בחמישים אחוז יכולת אבל רואים שהוא יודע לשחק קצר בנגיעה וגם ארוך אתמול הוא שיחק בעמידה לי זה מרגיש כמו התחלה של סיפור אהבה כי בליגה זה יראה אחרת.
גבי גם בינגו רץ, פיזי, שליטה בעיטה שחקן...
הופ ואפילו פלא צלישר התחיל לשחק לעומק...
וזו הסיבה שאני רגוע בכל תפקיד יש לפחות 2 שחקנים טובים (דאבור טוב מהרוש ותחושה שלי יועדף) בכלל היה נעים אתמול מאחורי השער בלי קללות בלי סיגריות קצת צחוקים , אזעקה , ימים של תקווה רק שחיילנו יחזרו בשלום והליגה תפתח בזמן ...
The following 2 users Like דוד חטב's post:
yaron73 (1818-0707-2014201420142014), אלון (1818-0707-2014201420142014)
18-Jul-2014, 12:36
הודעה: #28
זה נכון כמו הידיעה שהוא רוצה לעזוב, עיתונאי סמרטוט שהחליט "להתלבש" על השחקן ולהביא ידיעה ויהי מה.
18-Jul-2014, 12:36
הודעה: #29
שכחתי מילה על מנצור שנבחן אתמול בהרצליה (גם כפ״ס על הפרק) מהלך מבורך ל-2 הצדדים יחזור אלינו טוב יותר אני מאמין בילד...
מישהו יודע איפה היו אתמול בן שושן , עידו לוי, אביב אברהם ????
18-Jul-2014, 12:37
הודעה: #30
(18-Jul-2014 12:28)אלון כתב:  לדעתי אין עשן בלי אש,לא סתם יש דיבורים סביבו-בעיה משפטית/פציעה/פחד של אשתו,לא יודע מה אבל מקווה שיהיה בסדר.מה שבטוח שלפחות עד עתה במשחקי אימון הוא נראה כבד וחסר כושר גופני/חשק...

אין עשן בלי אש ??
בתקשורת שלנו בדר"כ יש הרבה מאד עשן ומעט מאד אש...
אם היה כל כך הרבה אש כמו שאתה חושב לא היה לקבוצה הזאת בעלים, שגב לא היה מכניס את הכיס ומחזק את הקבוצה, שום שחקן מטוברוק לא היה מגיע לנתניה ועוד ועוד...
אני יודע שזה נוח להאמין לכל מילה שנכתבת במיוחד שנכון לעכשיו רואים בעיית כושר גופני אצל דודו, אבל צריך לסמוך על הצוות המקצועי והרפואי שידע לקבל החלטות עפ"י המציאות האמיתית ולא עפ"י פרשנויות וריכולים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים