מכבי נתניה

גירסה מלאה: מתוצאות המצב הבטחוני-סראנסה רוצה לעזוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
סארנסה מדוכא מהמצב ורוצה לעזוב

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...02&lang=HE
צריך עכשיו לשלוח אותו לחו"ל שלא יברח לנו בכול מקרה כדאי שכבר עכשיו להתחיל לחפש מישהו ברמה שלו
יש חוזה הוא לא יכול לברוח.
צריך פשוט להבטיח לו שאם עוד חודש לא תיפסק המלחמה ישחררו אותו ללא תמורה... זה יניח את דעתו
אם עוד חודש תמשך המלחמה תאמין לי שדודו יהיה הדאגה האחרונה שלך.
מי שלא רוצה להישאר כאן שיילך בברזיל יותר מסוכן מאשר בעזה
סעמק עד שהגיע שחקן
שחקן או לא שחקן,עד שלא ישחק לא נדע....כאחד שמתעסק בספורט ומבלה ליד ספורטאים,לא התרשמתי מהדרך שהבחור שמר על עצמו בפגרה....כבד וחסר כושר גופני לחלוטין(לא מתאים לספורטאי בסוף הקריירה שמבין שהוא לא נער בן 20).

זוכר את ג'מצי ואת ברקוביץ בשנים האחרונות שלהם כשחקנים,משקיעים בפגרות ולפני ואחרי אימונים כדי לא לפגר אחרי צעירים,זה לא המצב במקרה דנן...ולא ממהר להכתיר אותו (נכון להיום) כהפסד.
(17-Jul-2014 14:27)אייל ס כתב: [ -> ]שחקן או לא שחקן,עד שלא ישחק לא נדע....כאחד שמתעסק בספורט ומבלה ליד ספורטאים,לא התרשמתי מהדרך שהבחור שמר על עצמו בפגרה....כבד וחסר כושר גופני לחלוטין(לא מתאים לספורטאי בסוף הקריירה שמבין שהוא לא נער בן 20).

זוכר את ג'מצי ואת ברקוביץ בשנים האחרונות שלהם כשחקנים,משקיעים בפגרות ולפני ואחרי אימונים כדי לא לפגר אחרי צעירים,זה לא המצב במקרה דנן...ולא ממהר להכתיר אותו (נכון להיום) כהפסד.

מסכים איתך מאד...השאלה מה יגיע במקום....
כרגע ממילא לא נוכל להביא אף שחקן זר. אם המלחמה הזו לא תגמר בקרוב כל הארץ תתרוקן מזרים. אם אשתו לא רוצה להגיע אני לא רואה אותו ממשיך כאן. כדאי להתחיל לחשוב על מחליפים.
(17-Jul-2014 14:56)טל.מ כתב: [ -> ]כרגע ממילא לא נוכל להביא אף שחקן זר. אם המלחמה הזו לא תגמר בקרוב כל הארץ תתרוקן מזרים. אם אשתו לא רוצה להגיע אני לא רואה אותו ממשיך כאן. כדאי להתחיל לחשוב על מחליפים.

במשחק היחיד שראיתי,המחליפים שעלו מהספסל היו טובים מהמקור...ובכסף קטן.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's