שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
07-Dec-2013, 17:25
הודעה: #11
RE: קבוצת הנוער
חובה לעשות כל מאמץ להשאיר את הקבוצה בליגה לא צריך להסביר מה תעשה ירידה לליגת המשנה לשחקנים הטובים שעדין נמצאים במחלקה .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Dec-2013, 17:26
הודעה: #12
אני עד עכשיו לא מבין ,2 קבוצות מנתניה,וטוברוק מצליח להיות בצמרת ואנחנו מועמדים לרדת ליגה, למרות שאנחנו מועדון עם שם בכדורגל הישראלי, ומתקנים ברמה?
ושלא יגידו הם משלמים לשחקני נוער , גם פה משלמים.
יכול להיות שזה ההבדל בין זלצר לבני לם?
07-Dec-2013, 18:22
הודעה: #13
(07-Dec-2013 17:26)Shaul כתב:  אני עד עכשיו לא מבין ,2 קבוצות מנתניה,וטוברוק מצליח להיות בצמרת ואנחנו מועמדים לרדת ליגה, למרות שאנחנו מועדון עם שם בכדורגל הישראלי, ומתקנים ברמה?
ושלא יגידו הם משלמים לשחקני נוער , גם פה משלמים.
יכול להיות שזה ההבדל בין זלצר לבני לם?

אי אפשר לתת קרדיט לזלצר שהגיע לטוברוק רק השנה אם כבר אז לרונן גבאי שמצליח שנה אחר שנה לבנות קבוצות מעולות ואצלנו משלמים את מחיר ההזנחה של העבר.

07-Dec-2013, 19:26
הודעה: #14
הכשלון מהדהד כבר כמה שנים כמעט כל שנה מחליפים מאמן וזה לא משנה אם קוראים למאמן גבאי, בני לם, נתי עזריה או ישראל צרפתי העניינים הרבה יותר עמוקים וכואבים ועד שלא יבצעו שינויים עמוקים לא יקרה כלום חבל וכואב .
קבוצת הנוער היא המראה של המחלקה כי היא משחקת בליגה אמיתית לא חוכמה לנצח בטרומים נגד נשר או חדרה...
העונה השינויים בוצעו מהר מידי אסור היה לנגוע בצרפתי שמכיר את השנתון הבולט בנוער 95 ומכיר כבר את הליגה לא רוצה לנקוב בשמות האשמים אבל מי שחושב שהבעיה היא בסגל השחקנים טועה ומטעה הבעיה היא אחרת לגמרי ...בעיה מערכתית עמוקה מספיק לראות את כל אלה שאכפת להם וקוראים לעצמם מבינים ולדעתי רק הורסים . לא הייתי היום במשחק ככה שאני לא יכול להביע את דעתי על הסגנון או היכולת אבל להפסיד 2 משחקי בית ברצף זה פשוט בושה גם לקבוצה נחותה ...תתחילו לתת לשחקני הבית האמיתיים אלה שנלחמים עבור הסמל גם במחיר של להעלות 2-3 שחקנים מנערים א׳ ...זה הזמן לקבל החלטות קשות בכדי שלא נגיע למצב שבו חס וחלילה יורדים ליגה כי זו באמת תהיה בכייה לדורות !!! שבוע טוב
07-Dec-2013, 19:39
הודעה: #15
(07-Dec-2013 19:26)דוד חטב כתב:  הכשלון מהדהד כבר כמה שנים כמעט כל שנה מחליפים מאמן וזה לא משנה אם קוראים למאמן גבאי, בני לם, נתי עזריה או ישראל צרפתי העניינים הרבה יותר עמוקים וכואבים ועד שלא יבצעו שינויים עמוקים לא יקרה כלום חבל וכואב .
קבוצת הנוער היא המראה של המחלקה כי היא משחקת בליגה אמיתית לא חוכמה לנצח בטרומים נגד נשר או חדרה...
העונה השינויים בוצעו מהר מידי אסור היה לנגוע בצרפתי שמכיר את השנתון הבולט בנוער 95 ומכיר כבר את הליגה לא רוצה לנקוב בשמות האשמים אבל מי שחושב שהבעיה היא בסגל השחקנים טועה ומטעה הבעיה היא אחרת לגמרי ...בעיה מערכתית עמוקה מספיק לראות את כל אלה שאכפת להם וקוראים לעצמם מבינים ולדעתי רק הורסים . לא הייתי היום במשחק ככה שאני לא יכול להביע את דעתי על הסגנון או היכולת אבל להפסיד 2 משחקי בית ברצף זה פשוט בושה גם לקבוצה נחותה ...תתחילו לתת לשחקני הבית האמיתיים אלה שנלחמים עבור הסמל גם במחיר של להעלות 2-3 שחקנים מנערים א׳ ...זה הזמן לקבל החלטות קשות בכדי שלא נגיע למצב שבו חס וחלילה יורדים ליגה כי זו באמת תהיה בכייה לדורות !!! שבוע טוב

לפי מה שאתה אומר יש מצב שלא משחקים השחקנים הטובים ביותר?
07-Dec-2013, 19:56
הודעה: #16
דוד המצב בנערים א לא יותר טוב גם הם עם סידרת הפסדים ואין שם איזה כוכב גדול גדול שאתה יכול לעלות .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

07-Dec-2013, 21:30
הודעה: #17
ועכשיו אני רואה שהפסדנו עוד דרבי הפעם ב-2001 ...
07-Dec-2013, 22:01
הודעה: #18
הפסדנו דרבי ב2001 ועכשיו אתה נזכר לעדכן?
The following 2 users Like תומר חרוב's post:
amir (0707-1212-2013201320132013), זיו פלם (0707-1212-2013201320132013)
07-Dec-2013, 22:28
הודעה: #19
קבוצת הנוער
(07-Dec-2013 21:30)דוד חטב כתב:  ועכשיו אני רואה שהפסדנו עוד דרבי הפעם ב-2001 ...

אכן הפסדנו .. אתה מכיר את המשחקים האלה שאתה יותר טוב מגיע להרבה מצבים מפספס את כולם והיריב עוקץ אותך ...? אז זה מה שהיה שם. לפעמים צריך גם מזל בכדורגל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Dec-2013, 0:42
הודעה: #20
אני חושב שצריך להביא מנהל מחלקת נוער חדש בני לם לפי מה שאני רואה מזלזל במכבי נתניה אגב נוער צריך לנסות להביא את הבלם של טוברוק איאד אבו עביד מכפר מייסר עוד שנתיים הוא יהיה הבלם הכי טוב בארץ
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים