שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ?
01-Oct-2016, 17:15
הודעה: #11
(01-Oct-2016 14:54)עידן444 כתב:  יש לנו שלושה שבועות של שעמום ולכן אולי מתקבל על הדעת להעלות פוסטים הזויים כמו זה אחרת הפורום יהיה סטטי לגמרי חוץ מפה ושם ויכוחים על פוליטיקה והעלבות אישיות בין אריאל לזאב רווח- אבל בגדול מוקדם מוקדם מוקדם.
מה שמעודד זה שבתחילת העונה היו לי ויכוחים רבים עם אנשים שאמרו שאין שום סיכוי ולא ריאלי לעלות ליגה(אביתר לנג, שבפורום הזה הוא לרוב רק צופה, אחד מהם) והיום אני שמח שאנחנו לגמרי בליגה במרחק שני משחקים ממקום שני כשאנחנו רק במחזור השישי מה שאומר שאנחנו כרגע לגמרי בתסריט האופטימי והרוב מאמינים בקבוצה וביכולת שלה לעשות את זה.
בתקשורת מגזימים וכולם מדברים על נתניה כעולה בטוחה וזה מאוד מאוד מטריד אותי- הרבה יותר מהיכולת של עכו(שלדעתי אם לא תעלה ליגה זו תהיה הפתעה ענקית), מכבי ת״א ב׳ והפועל ר״ג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מדויק. ועוד התווכחו איתי (לא זוכר עם זה פה) כשאמרתי שאנחנו לא הקבוצה מספר אחת...

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Oct-2016, 17:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2016 על ידי 17:31 עידן444.)
הודעה: #12
(01-Oct-2016 17:15)אלון כתב:  
(01-Oct-2016 14:54)עידן444 כתב:  יש לנו שלושה שבועות של שעמום ולכן אולי מתקבל על הדעת להעלות פוסטים הזויים כמו זה אחרת הפורום יהיה סטטי לגמרי חוץ מפה ושם ויכוחים על פוליטיקה והעלבות אישיות בין אריאל לזאב רווח- אבל בגדול מוקדם מוקדם מוקדם.
מה שמעודד זה שבתחילת העונה היו לי ויכוחים רבים עם אנשים שאמרו שאין שום סיכוי ולא ריאלי לעלות ליגה(אביתר לנג, שבפורום הזה הוא לרוב רק צופה, אחד מהם) והיום אני שמח שאנחנו לגמרי בליגה במרחק שני משחקים ממקום שני כשאנחנו רק במחזור השישי מה שאומר שאנחנו כרגע לגמרי בתסריט האופטימי והרוב מאמינים בקבוצה וביכולת שלה לעשות את זה.
בתקשורת מגזימים וכולם מדברים על נתניה כעולה בטוחה וזה מאוד מאוד מטריד אותי- הרבה יותר מהיכולת של עכו(שלדעתי אם לא תעלה ליגה זו תהיה הפתעה ענקית), מכבי ת״א ב׳ והפועל ר״ג.

מדויק. ועוד התווכחו איתי (לא זוכר עם זה פה) כשאמרתי שאנחנו לא הקבוצה מספר אחת...

אלון, אני לא הייתי רץ להגיד מי כן מספר אחת או לא מספר אחת. פתחנו טוב וניצחנו את שתי הקבוצות שאתה כביכול טוען שיותר טובות ועל הדשא אנחנו במקום הראשון.
עכו ואנחנו קבוצות שבנויות לעלות ולהם אין את ה 9- ולכן אני בטוח בעליה שלהם יותר מאשר בשלנו. ר״ג לדעתי במומנטום שיחלוף. מכבי ת״א ב׳ קבוצה מאוד מוכשרת עם מאמן טוב אבל לעלות ליגה? לא יודע... את האינטרס של מכבי ת״א זה בטח לא ישרת...
הליגה ארוכה ואנחנו חייבים להתמיד.
הכי מפחידים אותי זה משחקים במגרשים כמו עפולה, נצרת עילית ואתמול ראיתי שאפילו בראשל״צ הדשא לא ראוי אפילו למרעה צאן.

יש היום לליגה הזו חשיפה כל כך גדולה- למה המשטחים נראים ככה? מה הבעיה לגרום לדשא להראות נורמלי?

01-Oct-2016, 17:48
הודעה: #13
(01-Oct-2016 17:28)עידן444 כתב:  
(01-Oct-2016 17:15)אלון כתב:  

אלון, אני לא הייתי רץ להגיד מי כן מספר אחת או לא מספר אחת. פתחנו טוב וניצחנו את שתי הקבוצות שאתה כביכול טוען שיותר טובות ועל הדשא אנחנו במקום הראשון.
עכו ואנחנו קבוצות שבנויות לעלות ולהם אין את ה 9- ולכן אני בטוח בעליה שלהם יותר מאשר בשלנו. ר״ג לדעתי במומנטום שיחלוף. מכבי ת״א ב׳ קבוצה מאוד מוכשרת עם מאמן טוב אבל לעלות ליגה? לא יודע... את האינטרס של מכבי ת״א זה בטח לא ישרת...
הליגה ארוכה ואנחנו חייבים להתמיד.
הכי מפחידים אותי זה משחקים במגרשים כמו עפולה, נצרת עילית ואתמול ראיתי שאפילו בראשל״צ הדשא לא ראוי אפילו למרעה צאן.

יש היום לליגה הזו חשיפה כל כך גדולה- למה המשטחים נראים ככה? מה הבעיה לגרום לדשא להראות נורמלי?

אני גם לא רץ להגיד מי הקבוצה מספר אחת. אבל מעכשיו לתכנן את העונה הבאה בליגת העל נראה לי קצת הזוי...

01-Oct-2016, 18:28
הודעה: #14
הדרך עוד ארוכה והסוף ממש לא ברור. לדבר על איך תראה הקבוצה בליגת העל קצת הזוי...

01-Oct-2016, 18:32
הודעה: #15
RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ?
(01-Oct-2016 14:46)אופיר34 כתב:  והנה משהו שיכעיס כמה גרופים...-

אם וכאשר (חמסה, שום ,בצל...), ערן צריך יהיה לקבל זר פרחים ענק, תעודת הוקרה ואולי אפילו איזה ג'וב כמוטיבטור אבל מבחינתי זה יהיה השלב שנצטרך להפרד, לוותר על התלות המוגזמת בשחקן אחד ולבנות קבוצה מאוזנת עם שחקנים טיפה יותר מודרנים נקרא לזה...

בול!

אבל בוא קודם נגיע לגשר, לפני שאנחנו עוברים אותו...
01-Oct-2016, 20:32
הודעה: #16
אלון ,עידן וכל שאר בעלי האמונות הטפלות...

מכבי נתניה רוצה לעלות ליגה ! נקודה. סימן קריאה.
אייל לא יגיד את זה ברייש גלה, כנ"ל סלובו וכנ"ל כל מי שסובב את הקבוצה, אבל תהיו בטוחים שזאת אחת המטרות הראשונות בבנק המטרות שהוגדרו בתחילת השנה, וככל שהזמן יעבור והקבוצה תצליח לצבור נקודות כך גם משפטים על עלייה ילכו וישמעו יותר.

ואני חושב שאנחנו לא צריכים להתביש ולחשוש מלהגיד את זה. אין לנו מה לחפש בליגה הזאת. כל דקה שאנחנו שם זה פחות דקה בליגה שבא אנחנו צריכים להיות.
אז כן, שאנננות בטח אסור שתהיה ומקומנו בליגת העל ממש לא מובטח אבל בוא נפסיק עם התבוסתנות והחששות.
רוצים לעלות ליגה ואפשר לעשות את זה !
01-Oct-2016, 20:44
הודעה: #17
(01-Oct-2016 20:32)אופיר34 כתב:  אלון ,עידן וכל שאר בעלי האמונות הטפלות...

מכבי נתניה רוצה לעלות ליגה ! נקודה. סימן קריאה.
אייל לא יגיד את זה ברייש גלה, כנ"ל סלובו וכנ"ל כל מי שסובב את הקבוצה, אבל תהיו בטוחים שזאת אחת המטרות הראשונות בבנק המטרות שהוגדרו בתחילת השנה, וככל שהזמן יעבור והקבוצה תצליח לצבור נקודות כך גם משפטים על עלייה ילכו וישמעו יותר.

ואני חושב שאנחנו לא צריכים להתביש ולחשוש מלהגיד את זה. אין לנו מה לחפש בליגה הזאת. כל דקה שאנחנו שם זה פחות דקה בליגה שבא אנחנו צריכים להיות.
אז כן, שאנננות בטח אסור שתהיה ומקומנו בליגת העל ממש לא מובטח אבל בוא נפסיק עם התבוסתנות והחששות.
רוצים לעלות ליגה ואפשר לעשות את זה !

אין עניין של תבוסטנות או אמונות טפלות.
פשוט לראות את רז זהבי עם דיא סבע באותו אולפן והוא אומר לו ״נתניה כבר עלתה, נתניה כבר עלתה״ לדעתי לא עושה טוב. העניין הזה מחלחל ויוצר שאננות גם אם לא במודע אז בתת מודע.

לגבי ערן לוי- לדעתי אחרי שאייל הכניס אותו לפרופורציות לגבי השכר הוא שחקן שחייב להיות במערכת גם בליגת העל אבל בתפקיד משני יותר. אולי ג׳וקר לעלות למחצית או 30 דקות, בתאום ציפיות מראש כמובן.
זו לא בושה. אפילו דניס ברגקאמפ הגדול ידע לזוז הצידה ואחרי שרוב שנותיו היה ההצגה המרכזית בארסנל הפך לדמות משנית יותר.

אחרי מה שקרה בעונה שעברה צריכים להיות מוכנים לכל התסריטים ויש תסריט שבו בלי ערן לוי שוב נראה קבוצה של אימפוטנטים, כי תכלס, כמה קילרים עוד יש בכדורגל הישראלי שבשיאם יבואו למכבי נתניה?

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0101-1010-2016201620162016)
01-Oct-2016, 22:09
הודעה: #18
מי אומר למי ??
אני מאמין ומקווה שרז זהבי אמר ואם כן זה ממש לא מפתיע אותי, אבל בתכלס על התקשורת אין לנו שליטה ,ועד כמה שאני מתעב חלק גדול מאנשי התקשורת ,כנראה שגם הם חושבים שמקומנו לא בליגה הזאת.
ובשביל למנוע את השאננות והאופוריה יש צוות מיקצועי וניהולי שתפקידו להנחית על הקרקע את כל אלה שחושבים שהשם מכבי נתניה מספיק בשביל לעלות.

ולגבי ערן בליגת העל - הכל תלוי במטרות ובתקציב. אם ירצו לבנות קבוצה שתשרוד בליגה בעונה ראשונה אחרי העלייה אזי לערן צריך להיות מקום. אם יחשבו קצת יותר רחוק - פליאוף עליון, קבוצה מהירה ,קבוצה לוחצת וכו' אזי לערן לא יהיה מקום בקבוצה כזאת.
אני כמובן מעדיף את אופציה 2 .
רק לפני הכל כדאי שנעלה קודם....
01-Oct-2016, 22:44
הודעה: #19
כשאני רואה את הליגה עם הצוות הזה והסגל הזה גם עם 20 מינוס אנחנו צריכים לעלות....
שנים אמרתי שהניהול גרוע ויש יותר מידי אנשים מיותרים במערכת...
עושה רושם שהדברים נלמדו ומתנהלים כראוי ...
אני דווקא חושש שאייל ייסחף יתר על המידה בגלל נפשו כאוהד...אני נורא אופטימי ומקווה שגם אנשי עסקים נוספים יירתמו ורק טוב יקרה למועדון...
זה באמת רחוק מאופוריה כי ההרגשה של כולם היא שעונות קודמות שדדו אותנו ועכשיו זה תיקון...
אני באמת לא מאמין במהפכות שווא כן חושב שאפשר וצריך לשפר את השחקנים בסגל ואם מביאים רכש זר או ישראלי זה צריך להיות שיפור משמעותי....
לגבי ערן לוי זה לא פייר לבחון אותו היום הבן אדם לא שיחק שנה ממחזור 10/15 שם יהיה המבחן שלו....
הוא שינה גישה לא האמנתי שהוא יחזור מהפציעה כל כך טוב (יחסית) ומה שיש לו ברגליים אין להרבה אז לוותר בקלות לא שווה ההחלטה צריכה להתקבל בטיימינג הנכון בין מחזור 25 לסיום העונה...
אגב דיא עשה שינוי מהמשחק הגרוע נגד הפועל ר"ג
( את המשחק נגד נצרת ראיתי רק בתקציר)
אני באמת חושב שיש עוד הרבה עבודה ואנחנו רק בתחילת התהליך אבל הניצחונות והפידבקים נותנים כח וחשק והבנה שהדרך בריאה ונכונה.
זה המקום לשלוח שנה טובה ראשית לאייל שעשה דבר אדיר בהרבה אומץ ושינה את המועדון את ההרגשה של האוהדים ופשוט החזיר את החשק והכל בשקט בלי הרבה רעש מיותר...
ושנה טובה לכל האוהדים שתחזור הגאווה ...
01-Oct-2016, 23:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2016 על ידי 23:22 עידן444.)
הודעה: #20
גם אני רוצה להצטרף לאיחולים לאייל. אני באמת חושב שהוא הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות למועדון שהיה צריך מישהו כמו אייל הרבה יותר מאשר איזה אוליגרך או טייקון שמתייחס לזה כאל צעצוע.
איש שמכיר את הכדורגל, מבין מי נגד מי, יודע איפה להיות קשוב לקהל ואיפה לא ויודע מה היא מכבי נתניה עבורנו.
אני כותב בפורום אייסוקר ואני חייב להגיד לך אייל שגם אוהדים של קבוצות אחרות בארץ עם סימפתיה למכבי נתניה והערכה למועדון שגם עוקבים אחר הפורום הזה ורואים את התגובות שלך כאן והשיתוף עם האוהדים- מלאי הערכה ומכנים אותך ״אגדה״ ואם אוהד הפועל ת״א, למרות הבעיות עדיין מועדון גדול שנמצא בליגת העל וימשיך להיות בליגת העל ויהי מה, כותב ביום חמישי בערב ״אני מקנא במכבי נתניה״- זה אומר שקורה אצלנו משהו טוב וזה אך ורק בזכותך ושרק נמשיך על המסלול הנכון.
שנה טובה לך ולבני משפחתך, לחברי הפורום, למשפחת מכבי נתניה כולה ולכל עם ישראל!

The following 8 users Like עידן444's post:
shraga (0202-1010-2016201620162016), yaron73 (0202-1010-2016201620162016), אלדד (0101-1010-2016201620162016), אלון (0101-1010-2016201620162016), זיו פלם (0202-1010-2016201620162016), חזום חזום (0202-1010-2016201620162016), עדיאלבז (0505-1010-2016201620162016), פיליפצ'וק (0202-1010-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים