מכבי נתניה
והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? (/showthread.php?tid=3176)

עמודים: 1 2 3

והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - זאב רווח - 30-Sep-2016 9:43

יש עכשיו פגרה וחגים וטוב שכך .
בוא ונראה מה יקרה אם נעלה ליגה ?
אין ספק הצוות המקצועי ברמה גבוהה מאז רוני לוי ורונן גבאי אחרי המון שנים , הלוואי ויחתימו לכמה שנים שיהיה רצף ...

שוער : אם ימשיך כך דין גל שוער שלנו להרבה שנים , אבל הוא חייב להשתפר ולהתקדם להיות שוער מספר 1 בליגה כי הטובים ביותר צריכים להיות בנתניה !!!
המגן השמאלי מור מתאים בהחלט גם לליגה הראשונה - צריך להישאר , הזר נראה לי מיותר ...
כחלון - חייב לשפר עצמו בהתקפה שלא יפחד לעלות כשצריך , אם לא העמדה הזאת שלו בנתיים לא מספיקה לליגה הראשונה , היום מגן הוא כמו קיצוני , כחלון לתשומת ליבך .

ורגוץ' בלם טוב ושקט אבל צריך לראות האם מספיק מול החלוצים של הליגה הראשונה , אפשר לבחון זאת רק אם נתקדם בגביע המדינה ....
שינה - ללאומית מצוין , לליגת העל ראה ערך ורגוץ'
פאדול - הכי בטוח בנתיים להישאר בגלל הגיל והפוטנציאל

הקישור האחורי :
מוחמד לדעתי חייב להחתים לכמה עונות , ככה גם אולסק , שניהם שחקנים חכמים ואנרגטיים , רביד אם ימשיך בכושר שפתח את העונה שווה בהחלט , זיו , וכאן לדעתי נצטרך להיפרד מטגה בהחלט היה טוב לצרף אותו לאחד מהצוותים במחלקת הנוער , אדם טוב מקצועי שעבר הרבה קשיים בקריירה ( קריאות הבוז מהקהל חסר הסבלנות בתחילת דרכו ) אדם כזה יכול לתת דוגמא להרבה צעירים אתיופים ולא אתיופים .
בעמדה זו נצטרך להתחזק בעוד שחקן טוב כשהעדיפות היא להביא מהנוער בנוסף לזיו .

הקישור הקדמי : ,אני פשוט מתענג על ערן לוי ודיע סבע ואביב אברהם , הכניסה של אביב אברהם לרוטציה מחזקת את הקישור הטוב , שלושתם צריכים להישאר בוודאות , בנוסף אליהם צריך עוד קשר קדמי מצוין , אם אפשר להביא את ברשצקי אז יש לנו קישור לליגה הראשונה בין הטובים בארץ , אם לא אז אולי ישראל זגורי , או שחקן זר .

בהתקפה : בנתיים אני לא מתלהב מאף שחקן , רועי דיין לא רע , בדש טעון הוכחה , קוגבניה פוטנציאל , דנון פרווה בנתיים ....
לדעתי אם ההתקפה שלנו לא תהפוך לדורסנית אז נצטרך פרט לקוגבניה להביא חלוצים זרים חדשים . הבעיה בחלוצים זרים שהטובים באמת באירופה ויקרים מאוד , באפכיקה כדאי כבר עכשיו לעקוב בליגות האפריקניות ולחפש מציאות כמו קיודה , ניגריה , גאנה , קמרון , חוף השנהב ....אפשרי גם פורטוריקנים עם המלצות של לואיש מארין , הונגרים בהמלצות של לאסלו צה ....

רוב השחקנים צריכים להישאר ולהוסיף חיזוק במקומות שצריך .

והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - טל.מ - 30-Sep-2016 12:03

המגן השמאלי שאתה מדבר עליו, לואיזה, לא זר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - זאב רווח - 30-Sep-2016 15:30

חשבתי שהוא שחקן זר באמת מצטער
אז מי הזרים שלנו ? קוגבניה לא אתיופי ?
ורגוץ' , מוחמד , ??

אז סך הכל לצרף עוד 2 זרים לא צריך יותר מכך ואפשר להחזיק קבוצה טובה בזול בליגת העל וזה בתנאי שהבלמים יתאימו ורגוץ' ושינה

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - פיליפצ'וק - 30-Sep-2016 16:05

(30-Sep-2016 15:30)זאב רווח כתב:  חשבתי שהוא שחקן זר באמת מצטער
אז מי הזרים שלנו ? קוגבניה לא אתיופי ?
ורגוץ' , מוחמד , ??

אז סך הכל לצרף עוד 2 זרים לא צריך יותר מכך ואפשר להחזיק קבוצה טובה בזול בליגת העל וזה בתנאי שהבלמים יתאימו ורגוץ' ושינה

אין לך מושג!!!

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - זאב רווח - 30-Sep-2016 16:08

סלח לי משה שאני לא דוקטור כמוך

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - דוד חטב - 01-Oct-2016 12:36

מאד מוקדם לחשוב על העונה הבאה מכמה סיבות :
1. לא הבטחנו את העליה
2.יש שחקנים שעדיין לא בכושר מלא בעיקר בדש...
מה שבטוח הסגל היום הרבה יותר בריא מאשר בעלייה הקודמת.
אם אני הבעלים אני אומר לסלובו יש לך מקום ל-5 זרים
תחליט מי נשאר ומתאים אם לא תחליף....הערכה שלי
שלי עלי- יישאר, כנ"ל קוגבניה, גם ורגוץ'
תביא עוד 2 זרים....
ו3- ישראלים ברמה...

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - arika - 01-Oct-2016 14:22

הכל תלוי במה שיחליטו לגבי ערן לוי.
הקבוצה תיראה באופן שונה לגמרי מבחינת ישראלים וזרים אם מבססים אותה על ערן לוי או לא.

ואת זה כנראה יקבעו רק דראפיץ עם התמיכה של סגל.

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - אופיר34 - 01-Oct-2016 14:46

והנה משהו שיכעיס כמה גרופים...-

אם וכאשר (חמסה, שום ,בצל...), ערן צריך יהיה לקבל זר פרחים ענק, תעודת הוקרה ואולי אפילו איזה ג'וב כמוטיבטור אבל מבחינתי זה יהיה השלב שנצטרך להפרד, לוותר על התלות המוגזמת בשחקן אחד ולבנות קבוצה מאוזנת עם שחקנים טיפה יותר מודרנים נקרא לזה...

והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - עידן444 - 01-Oct-2016 14:54

יש לנו שלושה שבועות של שעמום ולכן אולי מתקבל על הדעת להעלות פוסטים הזויים כמו זה אחרת הפורום יהיה סטטי לגמרי חוץ מפה ושם ויכוחים על פוליטיקה והעלבות אישיות בין אריאל לזאב רווח- אבל בגדול מוקדם מוקדם מוקדם.
מה שמעודד זה שבתחילת העונה היו לי ויכוחים רבים עם אנשים שאמרו שאין שום סיכוי ולא ריאלי לעלות ליגה(אביתר לנג, שבפורום הזה הוא לרוב רק צופה, אחד מהם) והיום אני שמח שאנחנו לגמרי בליגה במרחק שני משחקים ממקום שני כשאנחנו רק במחזור השישי מה שאומר שאנחנו כרגע לגמרי בתסריט האופטימי והרוב מאמינים בקבוצה וביכולת שלה לעשות את זה.
בתקשורת מגזימים וכולם מדברים על נתניה כעולה בטוחה וזה מאוד מאוד מטריד אותי- הרבה יותר מהיכולת של עכו(שלדעתי אם לא תעלה ליגה זו תהיה הפתעה ענקית), מכבי ת״א ב׳ והפועל ר״ג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: והיה אם , אם נעלה ליגה , מי נשאר מי עוזב ? - משה.ד - 01-Oct-2016 16:24

וכדי שזה אכן יקרה אסור לאבד נקודות לקבוצות פח כמו הפועל פת ונצרת עילית