שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דרבי נוער
02-Nov-2013, 19:51
הודעה: #11
RE: דרבי נוער
קודם כל זה לא אני אמרתי זה עובדות.חוץ מזה מועדונים גדולים יודעים להשאיר אצלם את הכישרונות הגדולים צריך למצוא את אלה שנפלטים משם .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Nov-2013, 20:59
הודעה: #12
ההסכם בין המועדונים גרוע למכבי וטוב לטוברוק .
לטוברוק אין בוגרים (ליגה ג׳ לא נחשב..) לכן כל המשאבים מופנים לקבוצת הנוער.
תוסיפו לזה מנהל מקצועי איכותי (זלצר) מאמן שבא בלי לחץ משחק כדורגל התקפי ומהנה (גבאי) ואיזיקוביץ שעושה בי״ס לניהול למכבי עכשיו בואו נשווה ...
איזיקוביץ מול גניש בניהול (סגל תורם כמיטב יכולתו אבל עדיין לא רואים תוצאות)
זלצר מול לם ניהול מקצועי והנה עניתם לבד על התשובה ...
אגב אם בתקופה הטובה ביותר של מכבי שהיה כסף כמו חול לא הצלחנו להעלים את טוברוק היום במשאבים דלים כבר קצת יותר קשה ...
לדעתי הגיע הזמן לשינוי משמעותי ואמיתי בעיקר בבחירת המאמנים ...
גניש במילא מסיים חוזה בסוף העונה ושמצנח הזהב של יאמר נגמר לא נראה לי שמישהו שם לא מהחדשים ולא מהישנים יעיז להאריך לו חוזה ...
את בני לם הייתי הופך לסקאוט זה בערך הדבר היחידי שהוא מצטיין בו ומביא איזה פיגורה ...
02-Nov-2013, 21:13
הודעה: #13
דרבי נוער
ההבדלים ניכרים כבר שנים כך שההשפעה של זלצר שהגיע השנה עדיין מועטה. אני חלילה לא מזלזל בו כי בלי ספק מדובר באושיית כדורגל, אבל בהפועל תא הוא לא עשה גדולות ונצורות. הוא לא ההבדל .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Nov-2013, 22:21
הודעה: #14
טל בגדול אתה צודק את הפירות טוברוק ייראו לטווח הארוך אבל היות ומדובר בקבוצת הנוער שאין מה לעשות שורה תחתונה היא הפנים של המחלקה אני מתאר לעצמי שהוא התחיל משם ולאט לאט יירד גם לשנתונים הנמוכים ...
אתה יודע מה הכי מבאס אותי שבשנתונים שאנחנו טובים משמעותית אז אנחנו מנצחים 1:0 ובשנתונים שיש להם יתרון הם פשוט קורעים אותנו עוד הבנתי (לא ראיתי היום את המשחק) שיצאנו בזול
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים