מכבי נתניה

גירסה מלאה: דרבי נוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ראיתי היום את המשחק של הנוער ואני רוצה להגיד לכל ה"אפי ישראלים", "החברים של"..."המקורבים של"... וחסידי שחקני הבית, רדו מהר מהעץ, כי חומר איכותי (ואני מדבר רק על שנתון הנוער כי זה מה שראיתי) אין בנתניה, חומר בינוני מינוס, כזה שיש מפוזר וסליחה על הביטוי כמו זבל בליגה השנייה.
לא ראיתי היום שחקן אחד ששווה הזדמנות בבוגרים, הכל בינוני מינוס.
לצערי לפחות בשנתיים הקרובות אם לא יותר יצטרכו לשלם ולהביא מבחוץ.
פיליפצ׳וק לידיעתך קבוצת הנוער מורכבת כמעט כולה משנתון 95 שלקחו לפני שנתיים אליפות
ויש להם 3 שחקנים בסגל הנבחרת (ביסאן, דין, עאמר) .
אבל במכבי נתניה כמו במכבי נתניה כשהקבוצות מצליחות זה תמיד המנהל המקצועי כשהקבוצות נכשלות זה המאמן ...
דויד תיזהר להעביר ביקורת על הסגן של אלוהים.
סגל לא מרשה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מסכים לגמרי עם פיליפצ'וק.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
שחקנים לבוגרים כפי הנראה שבשנים הבאות נידרש לרעות בשדות אחרים
חברים יקרים.
גם אני מאוכזב מהישגנו לעומת טוברוק.
אני חושב ותמיד חשבתי שהכוח שלנו לעולם יהיה הנוער שלנו.
אני מאמין שגם בעלי הקבוצה החדשים חושבים כך.
אין לנו את הכסף הגדול של חיפה או מכבי ת"א.
צריך להמשיך ולתמוך במי שעושה ומנסה לעשות.
לא רק להעביר ביקורת.(אני אגב בעד ביקורת עניינית ועובדתית אנחנו חלשים השנה).
צריך כנראה לעבור אותה בשלום,לקוות שההסכם האומלל מול טוברוק יסתיים,להמשיך להשקיע
משאבים וכסף(לא יעזור,זה תמיד חלק מן העניין)אין ספק כי כקבוצה בוגרת,אנו אטרקטיביים לנוער של נתניה,
ויגיעו ימים טובים יותר.
בסוף יום,חייבים לזכור שמטרת קבוצת הנוער הינה להעלות כל שנה 2-3 צעירים מוכשרים לבוגרים.
כל השאר,בונוס.
(02-Nov-2013 17:15)דוד חטב כתב: [ -> ]פיליפצ׳וק לידיעתך קבוצת הנוער מורכבת כמעט כולה משנתון 95 שלקחו לפני שנתיים אליפות
ויש להם 3 שחקנים בסגל הנבחרת (ביסאן, דין, עאמר) .
אבל במכבי נתניה כמו במכבי נתניה כשהקבוצות מצליחות זה תמיד המנהל המקצועי כשהקבוצות נכשלות זה המאמן ...

לא נכנס לקטע של מי אשם ומי לא.
עובדתית, חומר שחקנים איכותי כזה שיכול להפוך ל"סטאר" בבוגרים אין בקבוצת הנוער הזו.
בטוברוק מצד שני ראיתי איזה 2-3 שחקנים שכן יוכלו להיות שחקנים מובילים בליגת העל וחבל שהם לא יגיעו לבוגרים של נתניה, כמו שצריך להיות.
עם כל הכבוד לכולם הנוער של נתניה מידי שנה מתפקד בלי המנהל המקצועי שעסוק בכדורגל חופים במקום להיות באימונים של הקבוצות אז , גבאי פוטר , עזריה פוטר, וצרפתי לא בסדר ...מסתבר שהיחידי ששרד תקופה ארוכה זה גיל פישל וזה בעיקר בגלל העובדה שלא נתן למנהל המקצועי להתקרב לנוער ...
אין ספק שמשהו משובש במחלקת הנוער ( וזאת מבלי שאני מעביר ביקורת או מכיר משהו מבפנים. רק מנסיון להבין את העובדות ).

לא ברור איך מועדון שיש לו קבוצה בוגרת, עד לקיץ בליגת העל, איכשהו מפסיד בקרב נגד מועדון שסוחר בשחקניו. לא ברור לי למה השחקנים המובילים בנתניה באים לטוברוק ולא למכבי נתניה. איזה חלום בדיוק יש לנער בטוברוק ? שאם הוא יהיה טוב איזיקוביץ ימכור אותו וההורים יעשו כסף ..?
איפה החלום של לשחק בבוגרים של קבוצה שגדלים בה ?
אין לי ספק שבניהול נכון ועם אנשים נכונים ותקציב מתאים בסוף הטובים ינצחו. כדי שזה יקרה משהו צריך להשתנות בנתניה ואני מקווה שאייל והצוות יודעים מהו המשהו הזה.
טל ההבדל הוא בכסף מי שמסיים גיל נוער ועולה לבוגרים בקבוצה נגיד כמו מכבי נתניה יקבל איזה מענק חתימה וחוזה חייל בקיצור גרושים.
אייל גולסה לדוגמה כשעבר לחיפה קיבל דירה בעיר ימים שווה תעשה לבד את החשבון .
את ההסבר הזה דרך אגב קיבלתי מהגביר איזיקוביץ בתשובה לשאלה כמו שלך.

(02-Nov-2013 19:37)amir כתב: [ -> ]טל ההבדל הוא בכסף מי שמסיים גיל נוער ועולה לבוגרים בקבוצה נגיד כמו מכבי נתניה יקבל איזה מענק חתימה וחוזה חייל בקיצור גרושים.
אייל גולסה לדוגמה כשעבר לחיפה קיבל דירה בעיר ימים שווה תעשה לבד את החשבון .
את ההסבר הזה דרך אגב קיבלתי מהגביר איזיקוביץ בתשובה לשאלה כמו שלך.

אז לפי מה שאתה אומר טוברוק היתה אמורה למשול בנוער בארץ. בפועל זה ממש לא ככה. מכבי תא מכבי חיפה ביתר ים בימי גאיידמק ואחרות טובות מטוברוק לאורך שנים או במקרה הגרוע משתוות אליה. הבעייה היא מקומית פרופר בין מכבי נתניה לטוברוק.
עמודים: 1 2
Reference URL's