שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הכדורגל שכבר יש לה תקציב לעונת 2025/26
03-Nov-2015, 1:13
הודעה: #11
מה שעידן התכוון שעם תקציבים של 17-20 מיליון ₪ אפשר וצריך להשיג יותר ולראיה לכך זה קבוצות כמו ק״ש ורעננה. אתם מדברים על אוירת יציע העיתונות אבל אם תשתו מים קרים ותראו את התקציבים של השנים האחרונות לעומת המיקומים בסוף העונה תבינו שהקבוצה לא עמדה ביעדים.
צודק עידן שאומר שאם לא היה מדובר בכדורגל אלא בחברה עיסקית אז מישהו היה משלם בראשו על כך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2015, 1:16
הודעה: #12
RE: קבוצת הכדורגל שכבר יש לה תקציב לעונת 2025/26
(03-Nov-2015 0:53)עידן444 כתב:  
(03-Nov-2015 0:44)טל.מ כתב:  די כבר עם המילים הגדולות שלך ושל עוד כמה ... גונב דעת ..פופוליסט ... זיין שכל ... אין לך מושג לצערי ולצערך או לשמחתך במה שקורה באמת במכבי נתניה . 20 מיליון הכנסות עאלק .. בגלל זה נאלצו למכור את קאיודה , מירים נשלחה לקושש הלוואות באמריקה ועוד קיבלו הלוואה לשנים של 7.5 מ שקל רק כדי שיוכלו להתחיל את העונה בגיבוי צ׳קים אישיים של אנשים בבקרה .. די לצעוק עם סימני קריאה. תברר קודם. התקציב של נתניה גג! 14.5 מ שקל. זה מה שעבר בבקרה וגם זה בקושי .

Sent from my iPad using Tapatalk

מה הקשר ל -7.5 מיליון שהעיריה נתנה בפריסה עד 2375? מי אמר שאפשר בלי זה?
קראת בכלל את הכתבה בלינק או שאתה רוצה להמשיך לבלבל בביצים?
עד היום ההלוואה הזו לא אושרה ועברת בבקרה... פלא פלאים...

(03-Nov-2015 0:48)אופיר34 כתב:  
(03-Nov-2015 0:14)עידן444 כתב:  ולזה אתם קוראים קבוצה עניה??????
ניהול שערורייה!!!
איזי עם תקציבים כאלה בנה אימפריה!
עידן, אתה מתחיל להשמע כמו אחד מהפאנל של היציע, וכל זה כי כחלון, תירם ושריקי לא חלק מסגל הקבוצה ??

אתה מסוגל לעשות את ההפרדה ולהפסיק לחפש לתלות אנשים כל היום??

ולא יודע על איזה שערוריות ניהול מדברים פה כל הזמן. אני קורא שחור על גבי לבן (במקום קצת יותר מכובד מוואן...) על קיצוץ רוחבי ועמוק בהוצאות שוטפות - 37% שכר שחקנים, 43% שכר הנהלה, מליון שקל הוצאות רכב ושכירויות.

העיקר להכפיש, לבקר ולקטר. לפחות בקטע הפיננסי רואה פה תוכנית הבראה מסודרת ואחראית.

הלוואי וכל שנה נוכל לראות דו"חות כאלה. זה בטוח יגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני שקוטלים כל דבר שזז מבלי שיש להם חצי מושג על מה שקורה.

Sent from my LG-D855

בכל תגובה אתה מבין מה שאתה רוצה להבין. זה פשוט לא יאמן!
מי בכלל אמר שהטענות שלי לאוסידון? אוסידון קיצץ וכל הכבוד לו! לפחות דבר אחד טוב הוא עשה.
הקבוצה הזו מתנהלת כמו שכונה כבר שנים ואנשים מתוך המערכת אומרים לך את זה!
יאללה, תוריד את המשקפיים הורודות שלך...
זרקו כאן מיליונים לפח! פעם זה הכסף של יאמר, ופעם זה כסף שיש בכאילו, ועכשיו זה כספי ציבור.
מיליונים על גבי מיליונים לפח! אם לא היה מדובר בכדורגל כבר מזמן היתה כאן ועדת חקירה!
מיליונים על גבי מיליונים על עסק כושל שלמרות הכנסות שהולכות וגדלות רק הולך אחורה! מאז אשר אלון אנשים לא רק שלא משיגים כלום- הם אפילו לא מסוגלים להחזיק את העסק הזה קרוב לאיזון!

חביבי, יש בך כעס על נושא אחד מאד מסוים שגורר אותך להשתמש בביטויים קשים על כל דבר שקורה בקבוצה הזאת. טוב או רע.

אני קורא מה שאתה כותב לא שום דבר אחר. ואם אתה מגיב על כתבה שמתארת את ההתנהלות הכלכלית השנה כ"ניהול שערורייה" אז מה אני אמור להבין מזה??
ומה אתה חוזר עכשיו לימי אנו באנו?? זה עכשיו הדיון??
ואיזה כספי ציבור זורקים למען השם היום?? נראה לך שמישהו בעירייה היה מאשר הלוואה כזאת אם היה פה משהו לא כשר? אתה יודע כמה אישורים צריך לעבור בשביל לקבל הלוואה כזאת?

ידידי, אווירת היציע משתלטת על כל חלקה טובה במדינה הזאת וכל מי שלא מצטרף לעדר מדביקים לו משקפיים ורודות. אז אתה יודע מה, סבבה, טוב לי עם המשקפיים האלה.

Sent from my LG-D855
03-Nov-2015, 1:19
הודעה: #13
לא לגמרי. אני יודע מ״השטח״ דברים אחרים. להציג תוכנית לעירייה על הכנסות דמיוניות גם אני יודע. לגבי ההלוואה - נכון היא הועברה רק עכשיו אבל אושרה לפני לא מעט זמן ואני משוכנע שהיתה התחייבות של העירייה שהוצגה בבקרה כי אחרת לא היית עובר. אני אומר לך שאנשים הפקידו צ׳קים אישיים בבקרה כדי שיוכלו להתחיל את העונה. בתקציב של 20 מ שקל לא מחתימים סגל כזה. מה לא ברור ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Nov-2015, 1:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 1:24 עידן444.)
הודעה: #14
(03-Nov-2015 1:16)אופיר34 כתב:  
(03-Nov-2015 0:53)עידן444 כתב:  
(03-Nov-2015 0:44)טל.מ כתב:  די כבר עם המילים הגדולות שלך ושל עוד כמה ... גונב דעת ..פופוליסט ... זיין שכל ... אין לך מושג לצערי ולצערך או לשמחתך במה שקורה באמת במכבי נתניה . 20 מיליון הכנסות עאלק .. בגלל זה נאלצו למכור את קאיודה , מירים נשלחה לקושש הלוואות באמריקה ועוד קיבלו הלוואה לשנים של 7.5 מ שקל רק כדי שיוכלו להתחיל את העונה בגיבוי צ׳קים אישיים של אנשים בבקרה .. די לצעוק עם סימני קריאה. תברר קודם. התקציב של נתניה גג! 14.5 מ שקל. זה מה שעבר בבקרה וגם זה בקושי .

מה הקשר ל -7.5 מיליון שהעיריה נתנה בפריסה עד 2375? מי אמר שאפשר בלי זה?
קראת בכלל את הכתבה בלינק או שאתה רוצה להמשיך לבלבל בביצים?
עד היום ההלוואה הזו לא אושרה ועברת בבקרה... פלא פלאים...

(03-Nov-2015 0:48)אופיר34 כתב:  
(03-Nov-2015 0:14)עידן444 כתב:  ולזה אתם קוראים קבוצה עניה??????
ניהול שערורייה!!!
איזי עם תקציבים כאלה בנה אימפריה!
עידן, אתה מתחיל להשמע כמו אחד מהפאנל של היציע, וכל זה כי כחלון, תירם ושריקי לא חלק מסגל הקבוצה ??

אתה מסוגל לעשות את ההפרדה ולהפסיק לחפש לתלות אנשים כל היום??

ולא יודע על איזה שערוריות ניהול מדברים פה כל הזמן. אני קורא שחור על גבי לבן (במקום קצת יותר מכובד מוואן...) על קיצוץ רוחבי ועמוק בהוצאות שוטפות - 37% שכר שחקנים, 43% שכר הנהלה, מליון שקל הוצאות רכב ושכירויות.

העיקר להכפיש, לבקר ולקטר. לפחות בקטע הפיננסי רואה פה תוכנית הבראה מסודרת ואחראית.

הלוואי וכל שנה נוכל לראות דו"חות כאלה. זה בטוח יגרום לאנשים לחשוב פעמיים לפני שקוטלים כל דבר שזז מבלי שיש להם חצי מושג על מה שקורה.

Sent from my LG-D855

בכל תגובה אתה מבין מה שאתה רוצה להבין. זה פשוט לא יאמן!
מי בכלל אמר שהטענות שלי לאוסידון? אוסידון קיצץ וכל הכבוד לו! לפחות דבר אחד טוב הוא עשה.
הקבוצה הזו מתנהלת כמו שכונה כבר שנים ואנשים מתוך המערכת אומרים לך את זה!
יאללה, תוריד את המשקפיים הורודות שלך...
זרקו כאן מיליונים לפח! פעם זה הכסף של יאמר, ופעם זה כסף שיש בכאילו, ועכשיו זה כספי ציבור.
מיליונים על גבי מיליונים לפח! אם לא היה מדובר בכדורגל כבר מזמן היתה כאן ועדת חקירה!
מיליונים על גבי מיליונים על עסק כושל שלמרות הכנסות שהולכות וגדלות רק הולך אחורה! מאז אשר אלון אנשים לא רק שלא משיגים כלום- הם אפילו לא מסוגלים להחזיק את העסק הזה קרוב לאיזון!

חביבי, יש בך כעס על נושא אחד מאד מסוים שגורר אותך להשתמש בביטויים קשים על כל דבר שקורה בקבוצה הזאת. טוב או רע.

אני קורא מה שאתה כותב לא שום דבר אחר. ואם אתה מגיב על כתבה שמתארת את ההתנהלות הכלכלית השנה כ"ניהול שערורייה" אז מה אני אמור להבין מזה??
ומה אתה חוזר עכשיו לימי אנו באנו?? זה עכשיו הדיון??
ואיזה כספי ציבור זורקים למען השם היום?? נראה לך שמישהו בעירייה היה מאשר הלוואה כזאת אם היה פה משהו לא כשר? אתה יודע כמה אישורים צריך לעבור בשביל לקבל הלוואה כזאת?

ידידי, אווירת היציע משתלטת על כל חלקה טובה במדינה הזאת וכל מי שלא מצטרף לעדר מדביקים לו משקפיים ורודות. אז אתה יודע מה, סבבה, טוב לי עם המשקפיים האלה.

Sent from my LG-D855

ניהול גרוע זה לא אומר לא כשר.

(03-Nov-2015 1:19)טל.מ כתב:  לא לגמרי. אני יודע מ״השטח״ דברים אחרים. להציג תוכנית לעירייה על הכנסות דמיוניות גם אני יודע. לגבי ההלוואה - נכון היא הועברה רק עכשיו אבל אושרה לפני לא מעט זמן ואני משוכנע שהיתה התחייבות של העירייה שהוצגה בבקרה כי אחרת לא היית עובר. אני אומר לך שאנשים הפקידו צ׳קים אישיים בבקרה כדי שיוכלו להתחיל את העונה. בתקציב של 20 מ שקל לא מחתימים סגל כזה. מה לא ברור ?

מצחיק שאתה אומר את זה. יודע מה הכי מדהים טל? שאין הבדל כזה גדול בין תקציב השחקנים של העונה שעברה לתקציב השחקנים של השנה. או שגם זה לא מסתדר לך?
03-Nov-2015, 1:26
הודעה: #15
אין הבדל ? אתה בטוח ? כי כתוב בגלובס ? באיזה תקציב למשל הכניסו דירות ורכבים ? בתקציב שונות ? 15 מיליון שקל גרעון !!!!!!!!!!! מתוכו 10-11 נוספו רק בשנה שעברה.

03-Nov-2015, 1:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 1:30 עידן444.)
הודעה: #16
הסגל הזה לא זול בהרבה מאשר הסגל של העונה שעברה. הסגל בעונה שעברה נבנה רע והוא עוד נראה טוב לעומת הסגל העונה.

אגב, בעונה שעברה השערורייה באמת היתה בשומנים מסביב. לא יכול להיות שתקציב שחקנים יהיה בקושי 40% מהתקציב הכללי.
03-Nov-2015, 1:36
הודעה: #17
RE: קבוצת הכדורגל שכבר יש לה תקציב לעונת 2025/26
(03-Nov-2015 1:13)אלון כתב:  מה שעידן התכוון שעם תקציבים של 17-20 מיליון ₪ אפשר וצריך להשיג יותר ולראיה לכך זה קבוצות כמו ק״ש ורעננה. אתם מדברים על אוירת יציע העיתונות אבל אם תשתו מים קרים ותראו את התקציבים של השנים האחרונות לעומת המיקומים בסוף העונה תבינו שהקבוצה לא עמדה ביעדים.
צודק עידן שאומר שאם לא היה מדובר בכדורגל אלא בחברה עיסקית אז מישהו היה משלם בראשו על כך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

התקציב הזה כולל כיסוי גרעונות ותשלומים לשחקנים שחלקם כבר לא כאן וגם עבור חובות משנה שעברה שחייבים למספר שחקנים. שכר השחקנים הוא 7.48 מיליון שקל.

במספרים כאלה אתה יכול לרדת ליגה ובאותה מידה עם הרבה מזל ופגיעה בול בשחקנים אפשר גם להשתחל לפליאוף עליון.
ולא הבנתי איך במחזור 9 אתה קובע שצריך להשיג יותר ולא עמדנו ביעדים. אותי לימדו שאת הכסף סופרים במדרגות ,לא במסדרון.

אז כן ,זה חושרמוטה (וסליחה על ההתפרצות הנתנייתית) יציע העיתונות נהייה כאן. קוטלים, נובחים, מבקרים... ניהול שערורייתי, מחדל, ועדת חקירה.... תאמינו לי עוד שנייה מכנסים את מועצת הבטחון לדון במחדלים של מכבי נתניה...
03-Nov-2015, 1:41
הודעה: #18
אני אומר לך שבשנה שעברה עבדו על כולם. מספיק לבדוק את נושא הרכבים. את התקציב אפשר לסדר איך שרוצים . הרכב חלק מהשכר לא חלק מהשכר כנל דירות כנל מכונית לבת זוגו של מוטלה. עבודה בעיניים. השנה אפילו אין לך ספסל . בשנה שעברה היו לך ארבעה בלמים השנה שלושה. שני שוערים בכירים השנה שני ילדים כשאחד מושאל, אין לך מגינים מחליפים , אין לך התקפה, השאלת את זגורי את ברק לוי את מרגוליס , החתמת שחקני ספסל ושחקני ליגה שניה ונתת להם מקום בהרכב. למה ? מחוסר כסף. נקודה. באיזו קבוצה בליגה עומר ורד עולה בהרכב ? באיזו קבוצה איילה, אבידור ? ממתי טגה מגן שמאלי ? מה החרגול הזה בהתקפה ? למה ג׳וזף גנדה ברח מפה ? כי יש 20 מ שקל הכנסות וניהול גרוע ? או כי אין כסף לכלום. אם יש כל כך הרבה כסף למה העירייה מעורבת ? תענה על כל השאלות האלה לפני שאתה מאשים אנשים בגניבת דעת

03-Nov-2015, 1:49
הודעה: #19
אבל אני לא מדבר רק על השנה. מה לא מובן?
וזה שהסגל נראה ככה זה מחוסר איזון. עונה שעברה היה לך כל כך הרבה אופציות בקישור? כל כך הרבה חלוצים שאף אחד לא טוב? למה שוחרר דודי תירם(הבלם הרביעי שעלה גרושים), למה שוחרר כחלון שבשחקן אחד יש לך גיבוי ל 2 הצדדים?
03-Nov-2015, 1:57
הודעה: #20
חזרתי לתחילת הפוסט . כתבת ניהול שערוריה איזי היה בונה מזה אימפריה. איזה ניהול שערוריה ? של שגב ? אנחנו טוחנים מים .. מה אתה מנסה להגיד ?
א
ב
ג

אולי אני אבין

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter