שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בר-גל
31-Oct-2015, 20:38
הודעה: #11
RE: בר-גל
(31-Oct-2015 20:29)עידן444 כתב:  איזה חוסר כושר? במקרה יצא לי לשחק ולראות ח׳ברה בגיל הזה משחקים בשכונות. אני כמובן לא מדבר על המוצלחים שבחבורה- מה שאפשר להגיד זה שהם יכולים לרוץ שבוע בלי להפסיק. אני מקבל את מה שאתם אומרים לגבי חוסר לימוד והכוונה ומאמן נוער שאני לא מכיר אבל מבין שהוא בתפקיד לא בהכרח בסיבות מקצועיות.
חייבים לשים סוף לשכונה. לגבי ההערה שלך אופיר שמשם לא תבוא הישועה- היא לא אמורה לבוא משם. טיפה בעולם שחקני הבית הם המובילים? מספיק עם גניבת הדעת הזו. מדברים על שילוב במקום כל הדראק שמביאים מבחוץ. ראית היום חבורה של ילדים בני 17 וציפית לראות שם מישהו שיושיע אותך? גם אחד הגדולים בכל הזמנים בגיל הזה לא עזר לקבוצה להישאר בליגה...

חבל שאתה כל הזמן נתפס למילה ולא יורד לסוף דעתי.
ואני אנסה לחדד את דעתי - נכון להיום, בחומר הקיים אין פה שחקן אחד שניתן לשלב בבוגרת.
זה יותר ברור ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Oct-2015, 21:10
הודעה: #12
צודק אופיר, רמה נמוכה ביותר , לשחקני נוער לא צריך להיות חסר כושר, הדבר שנשאר זה ללמד אותם להניע כדור נכון וכמובן עמידה נכונה , ואת זה לא רואים שנים אצלנו.
למעט שחקן אחד שנכנס מחליף , דנינו שהראה קצת כדורגל כל השאר נראים כאילו באו לחוג.
31-Oct-2015, 21:25
הודעה: #13
(31-Oct-2015 20:38)אופיר34 כתב:  
(31-Oct-2015 20:29)עידן444 כתב:  איזה חוסר כושר? במקרה יצא לי לשחק ולראות ח׳ברה בגיל הזה משחקים בשכונות. אני כמובן לא מדבר על המוצלחים שבחבורה- מה שאפשר להגיד זה שהם יכולים לרוץ שבוע בלי להפסיק. אני מקבל את מה שאתם אומרים לגבי חוסר לימוד והכוונה ומאמן נוער שאני לא מכיר אבל מבין שהוא בתפקיד לא בהכרח בסיבות מקצועיות.
חייבים לשים סוף לשכונה. לגבי ההערה שלך אופיר שמשם לא תבוא הישועה- היא לא אמורה לבוא משם. טיפה בעולם שחקני הבית הם המובילים? מספיק עם גניבת הדעת הזו. מדברים על שילוב במקום כל הדראק שמביאים מבחוץ. ראית היום חבורה של ילדים בני 17 וציפית לראות שם מישהו שיושיע אותך? גם אחד הגדולים בכל הזמנים בגיל הזה לא עזר לקבוצה להישאר בליגה...

חבל שאתה כל הזמן נתפס למילה ולא יורד לסוף דעתי.
ואני אנסה לחדד את דעתי - נכון להיום, בחומר הקיים אין פה שחקן אחד שניתן לשלב בבוגרת.
זה יותר ברור ?

אייל כמה שורות קודם סיפר שהרוב כאן ילידי 98'. סביר להניח שלרוב אין יותר מ 10-15 משחקים בנוער... על מה אתה מדבר? איזה בוגרים בראש שלך?
31-Oct-2015, 21:28
הודעה: #14
זהו, שאני מנסה להוציא מהראש שלך את סוגיית שילוב שחקני נוער בבוגרים...
מי שמעלה את זה בכל פוסט שני זה אתה לא אני.

Sent from my LG-D855
31-Oct-2015, 21:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Oct-2015 על ידי 21:36 עידן444.)
הודעה: #15
(31-Oct-2015 21:28)אופיר34 כתב:  זהו, שאני מנסה להוציא מהראש שלך את סוגיית שילוב שחקני נוער בבוגרים...

Sent from my LG-D855

אבל איך אפשר לדבר על שילוב שלהם בבוגרים כשלקם פעם ראשונה משחקים בנוער?
אמרתי שצריך לשלב מישהו כאן בבוגרים? אמרתי שאם ההתקפה שלנו תמשיך להראות כזו שכיבוש שער הוא משימה בלתי אפשרית אני ל פוסל את ניר עזריה והזר מסיארה לאון(אגב, אחרי שכתבתי את זה קלטתי שבשביל זה צריך להקפיא זר אחד...).
הטענה שלי היא שהבלופים שהקבוצה שלנו מלאה בהם- כמוהם יש לא פחות טובים שמסתובבים ב-2 הליגות הראשונות. אתה חושב שעומר וירד, מישצ'נקו, לוגסי ואבידור עילויים? אני לא... אבל יאללה, אולי סוף סוף יוכיחו לי אחרת...
31-Oct-2015, 22:59
הודעה: #16
(31-Oct-2015 21:35)עידן444 כתב:  
(31-Oct-2015 21:28)אופיר34 כתב:  זהו, שאני מנסה להוציא מהראש שלך את סוגיית שילוב שחקני נוער בבוגרים...

Sent from my LG-D855

אמרתי שצריך לשלב מישהו כאן בבוגרים? אמרתי שאם ההתקפה שלנו תמשיך להראות כזו שכיבוש שער הוא משימה בלתי אפשרית אני ל פוסל את ניר עזריה והזר מסיארה לאון(אגב, אחרי שכתבתי את זה קלטתי שבשביל זה צריך להקפיא זר אחד...).
הטענה שלי היא שהבלופים שהקבוצה שלנו מלאה בהם- כמוהם יש לא פחות טובים שמסתובבים ב-2 הליגות הראשונות. אתה חושב שעומר וירד, מישצ'נקו, לוגסי ואבידור עילויים? אני לא... אבל יאללה, אולי סוף סוף יוכיחו לי אחרת...

בוא נגיד שעוד לא אמרת שצריך לשלב..... אבל אני בטוח שגם זה יקרה בקרוב אם הקבוצה לא תתחיל לאסוף נקודות....
ומזה משנה כמה פעמים הם שיחקו או לא בנוער. כשרון הוא כשרון גם זה הפעם הראשונה שהוא משחק, ואין לי בעייה לעלות גם שחקן בן 16 לבוגרת אם הפוטנציאל והכשרון קיימים. ממש לא מפחיד אותי.
ובפעם האלף, אלה שהזכרת לא עילויים וגם אף פעם לא אמרתי את זה ,אבל הם עולים על כל אלטרנטיבה מקומית אחרת.
31-Oct-2015, 23:15
הודעה: #17
(31-Oct-2015 22:59)אופיר34 כתב:  
(31-Oct-2015 21:35)עידן444 כתב:  

Sent from my LG-D855

בוא נגיד שעוד לא אמרת שצריך לשלב..... אבל אני בטוח שגם זה יקרה בקרוב אם הקבוצה לא תתחיל לאסוף נקודות....
ומזה משנה כמה פעמים הם שיחקו או לא בנוער. כשרון הוא כשרון גם זה הפעם הראשונה שהוא משחק, ואין לי בעייה לעלות גם שחקן בן 16 לבוגרת אם הפוטנציאל והכשרון קיימים. ממש לא מפחיד אותי.
ובפעם האלף, אלה שהזכרת לא עילויים וגם אף פעם לא אמרתי את זה ,אבל הם עולים על כל אלטרנטיבה מקומית אחרת.
הם לא.
31-Oct-2015, 23:21
הודעה: #18
הם כן
31-Oct-2015, 23:40
הודעה: #19
(31-Oct-2015 23:21)אופיר34 כתב:  הם כן
עכשיו תורי?
הם לאSmile
31-Oct-2015, 23:49
הודעה: #20
כרגע הם כן וכמו שהמחלקה מתנהלת הם גם ימשיכו להיות כן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים