מכבי נתניה

גירסה מלאה: בר-גל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
נראה שגודל אצלנו בלם בכלל לא רע
אגב אח של דין גל, אני זוכר אותו בתור חלוץ...אח״כ הבנתי ששיחק בקישור עכשיו בלם , ילד חיובי , הלוואי ויתפתח למשהו טוב
מתאים לי שוער ובלם אחים מבית...
אותי עיניי צדו במשחק שני שחקנים, אחד מכל קבוצה.
בנתניה, זה קאקו, חזק, מהיר, יכול לתרום כבר היום לבוגרת הרבה יותר מסיסאיי.
בטוברוק, הבלם שלהם ששמר על קאקו שהבנתי שהוא גם בלם הנבחרת.
הדבר המעודד שבמהלך כל המשחק היו על הדשא 6\7 שחקנים ילידי 98 .
תוך שבוע/שבועיים אמורים לחזור לכושר משחק 2 מגינים ימניים ילידי 98 וגם המגן השמאלי החליפי(שלא פחות טוב מזה שמשחק) הוא יליד 98.
בהכנה נכונה ניתן יהיה עד אמצע העונה להתייצב על שלד מרכזי של ילידי 98 בתוספת אביב אברהם,ניר עזריה(יליד 97) והחלוץ הזר ולרוץ איחם כבסיס עד סוף עונה הבאה,תוך תקווה שאלו שישדרגו עצמם יהפכו להיות לגיטימיים גם בקבוצה הבוגרת.
(31-Oct-2015 16:22)פיליפצוק כתב: [ -> ]אותי עיניי צדו במשחק שני שחקנים, אחד מכל קבוצה.
בנתניה, זה קאקו, חזק, מהיר, יכול לתרום כבר היום לבוגרת הרבה יותר מסיסאיי.
בטוברוק, הבלם שלהם ששמר על קאקו שהבנתי שהוא גם בלם הנבחרת.

מסכים. אם ההתקפה שלנו תמשיך לא לכבוש לא רואה שום סיבה שניר עזריה וקאקו יקבלו צ׳אנס.
החלוץ הזר הוחתם /יוחתם ליותר מעונה אחת כדי שמקרה ג׳וזף גנדה לא יחזור על עצמו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(31-Oct-2015 17:43)טל.מ כתב: [ -> ]החלוץ הזר הוחתם /יוחתם ליותר מעונה אחת כדי שמקרה ג׳וזף גנדה לא יחזור על עצמו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה שני מקרים שונים.
גנדה שחקן ישראלי שהכרטיס שייך לו ולכן בסוף העונה שהכל היה מפורק,בחר לעבור לקרית שמונה.
שחקן זר יכול לשחק עונה אחת בלבד בנוער ,במקרה דנן מקווה שישנה אופציה(של נתניה בלבד)במקרה ויכולותיו יצדיקו השארתו.
אני לא יודע ממה אתם מעודדים אבל הזוועה הזאת שנקראת ליגת הנוער הולכת ומחמירה ממשחק למשחק.
זה פעם שלישית העונה שאני רואה את קבוצת הנוער ואני חייב להגיד שהדכאון וההשלמה שמהם לא תבוא ישועתנו רק מתחזק אצלי כל פעם מחדש.

מעבר לזה שעד עכשיו עוד לא מצאתי שחקן אחד ששווה סגל של קבוצה בוגרת ,יותר מטריד אותי שפשוט לא מלמדים אותם כדורגל. נראה לי לפעמים שכל מה שמעניין את השחקנים זה להפטר מהכדור ולבעוט אותו כמה שיותר גבוה וחזק. אם לא יועיל לא יזיק.... וזה לא משהו חד פעמי. בכל שלשת המשחקים שצפיתי זאת פשוט השיטה.

ואני כבר לא מדבר על כל המאפיינים השגרתיים של השחקן הישראלי שלצערי באים לידי ביטוי גם במשחקי הנוער - התחזויות, בזבוזי זמן, הצגות (כל פציעה פה כאילו ירו למישהו בברך...), כושר גופני לקוי....

ואני שואל את עצמי איפה הדמות המחנכת ?? איפה איש המקצוע ?? איפה זה שילמד כדורגל ולא יקדש רק את הנצחון ??

ואני גם עונה לעצמי - זה לא מקצוע ליהודים.... בוא ניתן לגויים ללמד אותנו (למרות שאנחנו יודעים הכל....)
(31-Oct-2015 19:36)אופיר34 כתב: [ -> ]אני לא יודע ממה אתם מעודדים אבל הזוועה הזאת שנקראת ליגת הנוער הולכת ומחמירה ממשחק למשחק.
זה פעם שלישית העונה שאני רואה את קבוצת הנוער ואני חייב להגיד שהדכאון וההשלמה שמהם לא תבוא ישועתנו רק מתחזק אצלי כל פעם מחדש.

מעבר לזה שעד עכשיו עוד לא מצאתי שחקן אחד ששווה סגל של קבוצה בוגרת ,יותר מטריד אותי שפשוט לא מלמדים אותם כדורגל. נראה לי לפעמים שכל מה שמעניין את השחקנים זה להפטר מהכדור ולבעוט אותו כמה שיותר גבוה וחזק. אם לא יועיל לא יזיק.... וזה לא משהו חד פעמי. בכל שלשת המשחקים שצפיתי זאת פשוט השיטה.

ואני כבר לא מדבר על כל המאפיינים השגרתיים של השחקן הישראלי שלצערי באים לידי ביטוי גם במשחקי הנוער - התחזויות, בזבוזי זמן, הצגות (כל פציעה פה כאילו ירו למישהו בברך...), כושר גופני לקוי....

ואני שואל את עצמי איפה הדמות המחנכת ?? איפה איש המקצוע ?? איפה זה שילמד כדורגל ולא יקדש רק את הנצחון ??

ואני גם עונה לעצמי - זה לא מקצוע ליהודים.... בוא ניתן לגויים ללמד אותנו (למרות שאנחנו יודעים הכל....)
אם כל הכבוד לבני לם ואם יש לי זה רק על סמך עברו כשחקן מוביל במועדון, כל עוד הוא שם לא תראה אף אחד מהדברים שרשמת, מבני תלמד לנצח בכל מחיר ובטח בדרבי גם אם צריך לרמות לבזות ליפול. תראה את מי הוא מינה למאמן הנוער עוד חייל שלו שאין לו הרבה מושג לקדם שחקנים לשום מקום.
דמות חינוכית לא בבית סיפרנו.
איזה חוסר כושר? במקרה יצא לי לשחק ולראות ח׳ברה בגיל הזה משחקים בשכונות. אני כמובן לא מדבר על המוצלחים שבחבורה- מה שאפשר להגיד זה שהם יכולים לרוץ שבוע בלי להפסיק. אני מקבל את מה שאתם אומרים לגבי חוסר לימוד והכוונה ומאמן נוער שאני לא מכיר אבל מבין שהוא בתפקיד לא בהכרח בסיבות מקצועיות.
חייבים לשים סוף לשכונה. לגבי ההערה שלך אופיר שמשם לא תבוא הישועה- היא לא אמורה לבוא משם. טיפה בעולם שחקני הבית הם המובילים? מספיק עם גניבת הדעת הזו. מדברים על שילוב במקום כל הדראק שמביאים מבחוץ. ראית היום חבורה של ילדים בני 17 וציפית לראות שם מישהו שיושיע אותך? גם אחד הגדולים בכל הזמנים בגיל הזה לא עזר לקבוצה להישאר בליגה...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's