שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגרבאטג' טיים הגיע , מה שמעניין עכשיו זה רק בעלים חדשים
17-Apr-2015, 3:08
הודעה: #11
RE: הגרבאטג' טיים הגיע , מה שמעניין עכשיו זה רק בעלים חדשים
דוד אתה יודע טוב מאוד מי אני אל תשחק אותה לא מכיר אותי גם אני אוהד בדיוק אבל יותר מכם רובכם כאן בעלי אג'נדה או מקורבים לזה או לאחר , ואילו אני אוהד אמיתי מגיל 6 ועד היום , הזכרון שלי מוכיח להרבה חשדנים שאני אוהד מכבי נתניה כשעוד שיחקו בצבעי תכלת לבן , לא הרבה זוכרים תרגילים של ג'ורג' בורבה או אברהם סאבו בנתניה !!!

אתם יודעים שאני אוהד ישר אמין ונאמן אבל נוח לכם לתקוף ולהעליב על מנת לחשוף עוד ועוד אבל אתם טמבלים וזה לא מילת גנאי זה בעדינות כי לא משנה לי מי ומה ואיך אצלי מכבי נתניה ושחקני העבר תמיד יהיו ראשונים אצלי תמיד אשאר נאמן לשחקני הבית שנתנו לנו הנאה אני לא צריך שראש העיר תעשה יהלומים על מנת להנציח את שחקני העבר אצלי הם יהלומים בנשמה מאז ומעולם !!

מי שלא נוח לו שאני כותב כאן שלא יכנס לפורום שיילך לפתוח לעצמו פורום פרטי כמו הקופסא עם נוי וסשה שם מזמן לא נכנסתי
אני התבקשתי לבוא לכאן לכתוב בסגנון המיוחד שלי כאוהד על מנת לקדם את הפורום שהוא מת ורק ליכלוכים ולשון הרע היו בו עד שבאתי , כשהאדם שביקש ממני להיכנס ולהשתתף לא ירצה אותי יותר לא אכנס כאן אפילו דקה !!

רציתי להפסיק ולא נכנסתי כמה שבועות ושוב התבקשתי להיכנס ולהשתתף אני מתוך כבוד אליו נכנס ומשתתף למרות שכמה מכם חוצפנים ומעוררי בחילה מלשון המסכסכת שלכם תפסיקו עם הרכילות ועם הליכלוכים תתרכזו במה טוב לקבוצה !!

עכשיו מתחיל המסע לעתידה של נתניה יכול מאוד להיות שיוסי מאור יהיה הבעלים בעונה הבאה ויש לברך על כך ויש עוד אנשי עסקים מאוד טובים ורציניים שיעמידו תקציב יפה של 18-22 מליון שקל , תתחילו להתנהג יפה ובצורה בוגרת ואל תשכחו שיש כאן גם ילדים שנכנסים וקוראים את כל דברי הבלע והרכילות הזולה שלכם !!!

מי שמתנהג אליי יפה לעולם לא אתקוף אותו ולא אלכלך עליו , אני יכול להתווכח מכאן עד הודעה הבאה בצורה יפה ומנומסת אבל כשמתחילים להעליב את שפת הרחוב אני גם יודע אז אל תתפלאו לראות גם וגם !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Apr-2015, 7:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Apr-2015 על ידי 7:25 אייל ס.)
הודעה: #12
RE: הגרבאטג' טיים הגיע , מה שמעניין עכשיו זה רק בעלים חדשים
דגש על "אני התבקשתי לכתוב בסגנון המיוחד שלי ורק ליכלוכים ולשון הרע היו בו עד שהגעתי" י'שרמוטות/מנייאקים.
17-Apr-2015, 10:04
הודעה: #13
הגרבאטג' טיים הגיע , מה שמעניין עכשיו זה רק בעלים חדשים
(17-Apr-2015 3:08)זאב רווח כתב:  דוד אתה יודע טוב מאוד מי אני אל תשחק אותה לא מכיר אותי גם אני אוהד בדיוק אבל יותר מכם רובכם כאן בעלי אג'נדה או מקורבים לזה או לאחר , ואילו אני אוהד אמיתי מגיל 6 ועד היום , הזכרון שלי מוכיח להרבה חשדנים שאני אוהד מכבי נתניה כשעוד שיחקו בצבעי תכלת לבן , לא הרבה זוכרים תרגילים של ג'ורג' בורבה או אברהם סאבו בנתניה !!!

אתם יודעים שאני אוהד ישר אמין ונאמן אבל נוח לכם לתקוף ולהעליב על מנת לחשוף עוד ועוד אבל אתם טמבלים וזה לא מילת גנאי זה בעדינות כי לא משנה לי מי ומה ואיך אצלי מכבי נתניה ושחקני העבר תמיד יהיו ראשונים אצלי תמיד אשאר נאמן לשחקני הבית שנתנו לנו הנאה אני לא צריך שראש העיר תעשה יהלומים על מנת להנציח את שחקני העבר אצלי הם יהלומים בנשמה מאז ומעולם !!

מי שלא נוח לו שאני כותב כאן שלא יכנס לפורום שיילך לפתוח לעצמו פורום פרטי כמו הקופסא עם נוי וסשה שם מזמן לא נכנסתי
אני התבקשתי לבוא לכאן לכתוב בסגנון המיוחד שלי כאוהד על מנת לקדם את הפורום שהוא מת ורק ליכלוכים ולשון הרע היו בו עד שבאתי , כשהאדם שביקש ממני להיכנס ולהשתתף לא ירצה אותי יותר לא אכנס כאן אפילו דקה !!

רציתי להפסיק ולא נכנסתי כמה שבועות ושוב התבקשתי להיכנס ולהשתתף אני מתוך כבוד אליו נכנס ומשתתף למרות שכמה מכם חוצפנים ומעוררי בחילה מלשון המסכסכת שלכם תפסיקו עם הרכילות ועם הליכלוכים תתרכזו במה טוב לקבוצה !!

עכשיו מתחיל המסע לעתידה של נתניה יכול מאוד להיות שיוסי מאור יהיה הבעלים בעונה הבאה ויש לברך על כך ויש עוד אנשי עסקים מאוד טובים ורציניים שיעמידו תקציב יפה של 18-22 מליון שקל , תתחילו להתנהג יפה ובצורה בוגרת ואל תשכחו שיש כאן גם ילדים שנכנסים וקוראים את כל דברי הבלע והרכילות הזולה שלכם !!!

מי שמתנהג אליי יפה לעולם לא אתקוף אותו ולא אלכלך עליו , אני יכול להתווכח מכאן עד הודעה הבאה בצורה יפה ומנומסת אבל כשמתחילים להעליב את שפת הרחוב אני גם יודע אז אל תתפלאו לראות גם וגם !!!

ממש בובה על חוטים אתה. הייתי מתבייש לכתוב את שאתה כותב. לפחות אל תציין ש״התבקשת לכתוב כאן״...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים