שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגרבאטג' טיים הגיע , מה שמעניין עכשיו זה רק בעלים חדשים
12-Apr-2015, 1:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2015 על ידי 1:26 זאב רווח.)
הודעה: #1
תודה רבה לאלי שגב על תרומתו בשנה שעברה ובעונה הזאת !!! נקווה שיסגור את כל ההתחייבויות שנתן במיוחד לשחקנים ולעובדים !!!

עכשיו נשאר רק לחפש בעלים חדשים , הכל תפל הכל משני הכל יכול לחכות חוץ מחיפוש ומציאת בעלים חדשים למכבי נתניה .
אם ימצא מישהו עשיר אז לא צריך להביא אותו למצב של ייאוש אלא להתחיל לעבוד עם ראש כמו שצריך .

בכל סיטואציה קובי בלדב צריך להישאר , מוטלה צריך לחזור להיות נשיא וסמל הוא לא מתאים לנהל .

לעשות זאת מהר כי העונה הבאה תהיה קשה הרבה יותר , חשוב שרוני לוי יישאר בנתניה עם רונן גבאי ויחד ישאירו את הצוות הקיים פלוס מינוס איזה שחקנים ...

אישית התאכזבתי בענק מעמית בן שושן , חוץ מהמשחק נגד מכבי חיפה בחוץ לא היה מה לראות ממנו . דיע סבע טוב ממנו !!!

מי הייתי רוצה לראות ממשיך בנתניה ?

שוער את דורי או ליפשיץ , מגן שמאלי בחזרה את פינאס , הבלמים עידו לוי וירין חסן וגם את אבו עביד , עומר פרץ ונמני מגינים ימניים .
פירס בקישור האחורי + שחקן חדש

קישור קדמי : דיע סבע , וערן לוי . + לצרף עוד 2-3 שחקנים

בהתקפה עם שחרור קיודה תהיה לנו בעיה קשה למצוא חלוצים
אור ברוך כמחליף הוא בסדר להסתמך עליו כנשק ההתקפי שלנו זה יומרני מדי .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Apr-2015, 15:57
הודעה: #2
RE: הגרבאטג' טיים הגיע , מה שמעניין עכשיו זה רק בעלים חדשים
אני לא רואה מישהו שלוקח קובצה עם חובות...
12-Apr-2015, 16:18
הודעה: #3
בגרבאטג' אתה בטוח מבין, ממקור ראשון

מפגר אבל אופטימי
12-Apr-2015, 16:34
הודעה: #4
גם במיץ.
13-Apr-2015, 4:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Apr-2015 על ידי 4:06 זאב רווח.)
הודעה: #5
אריאל ואסף ג השנאה שלכם מעוורת אתכם , תלמדו לאהוב ...

סך הכל פתחתי פוסט ואתם כמו כלבות מיוחמות נזכרות בשנאה בלי תכלית , רק לא מזמן אריאל אבדת את אבא שלך שהיה אוהד אמיתי למה אתה מתבטא בצורה מכוערת ? יש לי ילדים ונכדים שרואים מה שאתה כותב תתבייש לך !!!

אסף ג בכלל לא מכיר אותי ומתחצף בן כמה אתה אסף ג ? לא יזיק לך לכבד אנשים גם אם אתה לא מסמפט אותם בלשון המעטה

ועכשיו לנושא הפוסט

אם ראש העיר מרים פיירברג רוצה כמו שאמרתי היא יכולה להביא אדם כמו גולדהאר למכבי נתניה
השאלה האם מפעילים עליה לחץ תקשורתי ? בנתיים זה לא נראה טוב
עוד שאלה שצריכה להישאל ... והיה נשאר חוב של כמה מליוני שקלים האם יוסי מאור ישאר ויחזיק את מכבי נתניה כן או לא ?

ראיתי בכמה פוסטים אחרים שדיברו לא יפה לגבי יעקב קובי בלדב - גם אם יבוא אדם כמו גולדהאר במכבי נתניה צריך אדם כמו בלדב הוא אחד הנכסים הטובים של הקבוצה האוהדים פשוט לא יודעים ומבינים מה הוא עשה ועושה למען הקבוצה תרדו ממנו תכבדו את פועלו
13-Apr-2015, 10:19
הודעה: #6
למה רק הילדים והנכדים שלך יכולים לדעת מי באמת עומד מאחורי "זאב רווח הכותב מטעם"? האם אתה בן 16 או 60? מטעם מי אתה כותב ולמה? כל עוד לא ענית, אתה בחזקת דמות ארטילאית חסרת שם, גיל ומשפחה ולכן דמות שניתן להגיב לה בהתאם למה שהיא כותבת, כלומר זבל

מפגר אבל אופטימי
13-Apr-2015, 11:41
הודעה: #7
או מיץ. ולא מיץ פטל או מיץ' גולדאר.
כמות השינויים שלך מדהימה והאמת נמאסה. אז תיקח את מוטלה שלך ואת השגב הנוכל שכה הללת ותחזור לנכדים.
13-Apr-2015, 13:42
הודעה: #8
(13-Apr-2015 11:41)אסףג כתב:  או מיץ. ולא מיץ פטל או מיץ' גולדאר.
כמות השינויים שלך מדהימה והאמת נמאסה. אז תיקח את מוטלה שלך ואת השגב הנוכל שכה הללת ותחזור לנכדים.

שכחת להוסיף גם את הפטרון שלו אריק

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Apr-2015, 15:20
הודעה: #9
לא מבין מה אכפת לכם מי אני ובן כמה אני מה הקשר לזה ולפורום מכבי נתניה ? אריאל אולי אתה הומו ולא מצהיר כאן בשבועה כמו אסף ג המשרמט ? ממתי פורום צריך ענין של תעודת זהות ? ומי אתם בכלל שאזדהה בפניכם ? ניחא שופט או שוטר ? מי נתן לכם רשות וחוצפה לבקש מה שבהרשמה לפורום דורשים כינוי כמו בכל פורום אחר ....בעולם לא רק בישראל ...
עם כל האיפוק והכבוד שאני מתייחס אליכם אתם חורגים מכללי הפורום וההרשמה אליהם תעשו פורום שלכם של אוהדי עצמכם אבל כאן זהו אתר הרשמי של מכבי נתניה ופורום של אוהדיה ולא כת פרטית שלכם .
16-Apr-2015, 9:31
הודעה: #10
מי שחורג מכללי הפורום ומנבל את הפה זה אתה .
פה יש קבוצה של אנשים שלא כותבים בשמות בדויים כולם פה יש אותה מטרה והיא לראות הקבוצה האהובה מצליחה!!!
אתה היחיד פה שלא מזדהה ולכן לחלק מהאנשים אתה אויר לחלק זבל ולחלק סתם משרת איזה שונא מכבי נתניה שהוא גם זבל...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים