שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
04-Dec-2014, 15:49
הודעה: #11
RE: אלי שגב מדבר: "אם לא היה אכפת לי, לא הייתי מוכר בית בשביל
אלי שגב לא יתאבד בגלל ביקורת לגיטימית של אוהדי נתניה הכואבים.
מי שמתעללת בו היא תקשורת הספורט המטונפת שיש לנו בארץ.
אופירה אסייג, או העורך המזדיין שלה גידי ליפקין שהוציאו את הידיעה על הערבויות שעתיים לפני המשחק, הרגו לנו גם את הסיכוי הקטן שהיה לנו לא להתפרק אתמול. כשבמקביל אליהם יוצאת בוואלה כתבה שקורעת את אלי שגב לגזרים!
מי שתצטרך להכות על חטא אם יקרה אסון לאלי שגב ומשפחתו היא תקשורת הספורט הבזויה שמלבד שמתעקשת להתעלל באיש במקום לפרק את הבקרה התקציבית שהיא האחראית למצב שבו נמצאת הקבוצה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2014, 16:09
הודעה: #12
(04-Dec-2014 15:49)עידן444 כתב:  אלי שגב לא יתאבד בגלל ביקורת לגיטימית של אוהדי נתניה הכואבים.
אופירה אסייג, או העורך המזדיין שלה גידי ליפקין שהוציאו את הידיעה על הערבויות שעתיים לפני המשחק, הרגו לנו גם את הסיכוי הקטן שהיה לנו לא להתפרק אתמול. כשבמקביל אליהם יוצאת בוואלה כתבה שקורעת את אלי שגב לגזרים!
מי שתצטרך להכות על חטא אם יקרה אסון לאלי שגב ומשפחתו היא תקשורת הספורט הבזויה שמלבד שמתעקשת להתעלל באיש במקום לפרק את הבקרה התקציבית שהיא האחראית למצב שבו נמצאת הקבוצה!
צודק מאה אחוז זה מה שהרגשתי אתמול בחמש וחצי שהכלבה אופירע פירסמה את הסקופ של השקל תשעים שלה . היא ופשכצקי כשיהיה משהו יגלגלו עיניים לשמים ויגידו לא ידענו ושוב זאב שגב צריך כול בוקר להגיד תודה לאלוהים . שנתניה היא הקבוצה שלו . תראה מה הפועל עשו לטביב לרמון תראה מה עשו ביתר לארקדי תראה מה עשו חיפה לשחר אז תבין שאנחנו קונצרט לעומתם
04-Dec-2014, 16:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2014 על ידי 16:36 אייל ס.)
הודעה: #13
(04-Dec-2014 14:35)זאב רווח כתב:  אם הוא הסכים או לא הסכים א-ב בעסקים זה לצאת החוצה אתה לא יכול ללכת עם ולהרגיש בלי
הוא נושא ב 25% הוא צריך לשלם 25% אתה יודע את זה בדיוק כמוני גם עיסקית וגם משפטית הוא יכול לא להסכים אבל הוא שותף ושותף מלא ב 25%

אתה גורם כאן לליכלוכים על גבול הוצאות דיבה אייל תפסיקו עם מחול השדים שאתם עושים אם אלי שגב יתאבד כמו רובי שפירא ז"ל אתה שותף מלא במוות שלו אני יודע שחלקכם סוערים וכואבים אבל אל תגזימו
ביקורת לא חייבת להיות קטלנית ...

דפוק זה מקצוע?
יש סיכוי שבלבלת שוב בן הצבעים?
ראית פעם אחת בפוסטים שלי מאז ומעולם שהוצאתי דיבתו של איש?פעם אחת ויחידה?
אין זהיר מימני,גם בעבר שהקפדת(ולא היית היחיד) לשטוף את הפורום בפוסטים על אינטרסים זרים שלי ועל מדוע התהפכתי מתמיכה בביקורת,הקפדתי בסבלנותי(כי רבה) לחזור ולהזהיר שאני מתפלל(הפכו אותי לחרדי),שיהיה כיסוי להבטחות חסרות הבסיס ....ומה אנחנו רואים היום,שתפילותי לא עזרו ואין כיסוי לשום הבטחה.
שכתבתי פעם אחרי פעם שאני חושש מההכנה הלא נכונה ומהסקאוט הלא מקצועי ומאיבוד חדר ההלבשה ומהכושר הגופני הלקוי והפכו אותי(וחייכת לך בחצרו של אריק...)לאויבו של הצוות המקצועי(למרות שמזרחי מכר שלי כבר 28 שנים).

כך אתה ממשיך לא להבין דבר וחצי דבר בהסכם בין שגב למאור והופך את מאור(שמימן את מרבית פעילות שגב בשנה וחצי האחרונות) לאיש הרע....
בלי התזרים של מאור,הבעיה הנוכחית היתה מתגלת עוד בעונה שעברה(ואולי בזה אנחנו צרכים להאשים אותו).

(04-Dec-2014 15:49)עידן444 כתב:  אלי שגב לא יתאבד בגלל ביקורת לגיטימית של אוהדי נתניה הכואבים.

עידן אתה צודק פעמיים!
מצד שני מי שנהנה משיזוף אור הזרקאורים(ראה ביבי נתניהו),צריך לדעת שהם יעשו איתו חשבון ביום מהימים(שהבלון יתפוצץ).
04-Dec-2014, 20:00
הודעה: #14
זה חדש לי שגב מכר את הוילה שלו בקיסריה ב-4 מל״ש ואת הרכב בעוד חצי מיליון...נשמע לי הזוי...
וילה בקיסריה לדעתי המחיר שלה יותר מכפול אלא אם הוא גר בקרוואן על חלקת אדמה...
04-Dec-2014, 20:03
הודעה: #15
מי אמר לך שאת הוילה בקיסריה .. אולי יש לו עוד נכסים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Dec-2014, 20:06
הודעה: #16
(04-Dec-2014 20:03)טל.מ כתב:  מי אמר לך שאת הוילה בקיסריה .. אולי יש לו עוד נכסים

במצב ההודעות והאמינות של שגב, מי אמר (חוץ ממנו ) שהוא מכר משהו בזמן האחרון ( חוץ מאשר אותנו)?..
04-Dec-2014, 20:09
הודעה: #17
בדיוק ... האיש הזה אמין כמו עיתון משומש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Dec-2014, 20:13
הודעה: #18
האמת אם הוא מתחיל להבריח נכסים אז זה כנראה סוף הסיפור...
04-Dec-2014, 20:57
הודעה: #19
(04-Dec-2014 20:13)דוד חטב כתב:  האמת אם הוא מתחיל להבריח נכסים אז זה כנראה סוף הסיפור...

וואלה,עד עכשיו הייתי בטוח שזה תחילת הסיפור..
04-Dec-2014, 21:12
הודעה: #20
בלדב ורועי דניאל סיפרו עד לפני כמה ימים שהם לא שמעו ששגב אמר שלא יעמוד בהתחייבויות...
אגב שגב ניתק לפני שעה את הטלפון באמצע ראיון ברדיו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים