שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי קביליו והקשר לנתניה
22-Sep-2014, 8:52
הודעה: #11
RE: מכבי קביליו והקשר לנתניה
בני לם לא מתאים לאימון בוגרים בעיני. אבל נתתי אותו כדוגמה למישהו שכן היה נותן ליותר צעירים שלנו את הבמה ומאמין בהם. הכי קל לבוא ולהגיד על שחקנים כנו גל גניש, אביב עזריה, גיא אבנד ומוחמד עאקל- ״תראו איפה הם היום! איך נראה לכם שאפשר היה לבנות עליהם???״ וזה כל כך לא נכון.
כמו שדוד אמר, יש הרבה שחקנים טובים בליגות נמוכות. לפעמים ההבדל הוא חוסר מזל, חוסר במקצוענות והתמדה(שזה משהו שצוות אימון טוב יכול לתקן- ואני לא מדבר על מקרים אבודים כמו שי בירוק או ראובן עובד).
מעבר לזה רואים גם לא מעט שחקנים ששיחקו\משחקים בליגת העל שמכבי נתניה ״לא ספרה״. חבל...
הרבה שחקנים הגיעו לליגת העל מהליגות הנמוכות ונהיו כוכבים(לא מעט מהמגזר). מישהו יכול להסביר למה סקורר אדיר כמו אחמד סבע הגיע לליגת העל רק בגיל מתקדם כל כך? עופר שטרית הגיע מליגה א׳ להיות כוכב במכבי חיפה, גרייב ומשה גלאם היו חלוצים בליגה שניה והפכו למגינים שמאליים מהטובים שהיו בארץ, יניב אברג׳יל כישרון גדול שחלק גדול מהקריירה שיחק בליגה שניה. כך גם חיים סילבס, חיים שאבו, אביבי זוהר... רועי קהת היום כוכב בליגת העל ועונה שעברה משום מה מצא עצמו ביבנה... לפעמים סקאוטינג טוב בליגות הנמוכות עשוי לחסוך הרבה זמן וכסף. ק״ש עושה זאת בהצלחה כבר כמה שנים. את הכסף הגדול שמה על שחקנים מוכחים(כמו מנגה) במקום להיכנס להרפתקאות... אין ספק ששם יש יד מכוונת ויש כבוד והערכה לכסף של הבוס(גם כי הוא עצמו עם האצבע על הדופק). עד כה נראה שבמקרה של יוסי מזרחי היד מאוד ״קלה על ההדק״...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Sep-2014, 9:14
הודעה: #12
(21-Sep-2014 22:44)זאב רווח כתב:  לא מפריע לי שיביאו את אלון וייסברג
מה עם חן ראובן נעלם ? איזה כשרון !!

אני הבאתי את חן ראובן למכבי נתניה ומאד כואב לי שהוא לא חלק מהרוטציה יופי של כשרון כנראה נפל האופי
22-Sep-2014, 10:12
הודעה: #13
(22-Sep-2014 9:14)דוד חטב כתב:  
(21-Sep-2014 22:44)זאב רווח כתב:  לא מפריע לי שיביאו את אלון וייסברג
מה עם חן ראובן נעלם ? איזה כשרון !!

אני הבאתי את חן ראובן למכבי נתניה ומאד כואב לי שהוא לא חלק מהרוטציה יופי של כשרון כנראה נפל האופי
חן ראובן שחקן מוכשר מאוד(דגש על מאוד) ,היום זה לא מספיק,חסר לא הגרוש אופי עיקשות והתמדה ללירה,כדי להפוך שחקן לגיטימי.
ולמרות,במידה ובמכבי נתניה היה היום מאמן שחושב לטווחים ארוכים כפי שהיה שמוליק פרלמן בשנות ה70 ושלמה שרף בשנות ה80 והיה לוקח שחקנים צעירים ונותן להם דקות משחק,סביר להניח שחלק מאותם שחקנים צעירים שנופלים בן הכיסאות היו הופכים לשחקנים לגיטימיים.
אגב,הרבה יותר קל לעשות את זה עם שחקנים לא מפונקים כמו פיראס מוגרבי שהגיע מגיל 15 כל יום שעתיים באוטובוס הלוך ושעתיים חזור משפרעם,או אלמוג כהן וחן עזרא שהגיעו מב"ש לפנימיה באורט,מאשר עם ירין חסן או איתי מנצור,שכל קושי גורם להם למשבר(ראו ערך הורים,באבן שושן).
22-Sep-2014, 10:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 10:34 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
גם ראובן עובד ושי בירוק היו עושים קסמים עם הכדור אז מה.
עם כישרון בלבד לא מגיעים לכלום.
הבעיה בישראל בכלל ובנתניה בפרט שכל שחקן שעושה איזה דריבל או דוחק איזה כדור לשער הופך ל"טאלנט" ומקבל ראיון באינטרנט וכתבה בעיתון.
22-Sep-2014, 10:34
הודעה: #15
(22-Sep-2014 10:32)פיליפצוק כתב:  גם ראובן עובד ושי בירוק היו עושים קסמים עם הכדור אז מה.
עם כישרון בלבד לא מגיעים לכלום.
כמו שאמרתי... יש גם מקרים אבודים...
22-Sep-2014, 23:31
הודעה: #16
רק דיברנו והנה השלומי אזולאי הזה היה לנו מול העיניים ואף אחד לא ראה . חוץ מהתימני ...
בכלל בית״ר עם הרבה צעירים...שכייף לראות .
23-Sep-2014, 3:42
הודעה: #17
Re: RE: מכבי קביליו והקשר לנתניה
(22-Sep-2014 23:31)דוד חטב כתב:  רק דיברנו והנה השלומי אזולאי הזה היה לנו מול העיניים ואף אחד לא ראה . חוץ מהתימני ...

אמרתי לך כבר בעבר שבנין יוצא ממשפחה אלג'ראית.
לא קשור לתימני מהפאלפל בת"א

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
23-Sep-2014, 7:45
הודעה: #18
(22-Sep-2014 23:31)דוד חטב כתב:  רק דיברנו והנה השלומי אזולאי הזה היה לנו מול העיניים ואף אחד לא ראה . חוץ מהתימני ...

זהו, שם גול סינוור אותך?
אפשר לקנות אותך ממש בקלות.
23-Sep-2014, 10:43
הודעה: #19
(23-Sep-2014 3:42)eliahu כתב:  

אמרתי לך כבר בעבר שבנין יוצא ממשפחה אלג'ראית.
לא קשור לתימני מהפאלפל בת"א

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

התימני= טביב
מבנין שכחתי מזמן
24-Sep-2014, 1:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Sep-2014 על ידי 1:18 דוד חטב.)
הודעה: #20
אליאס חורי (שנתון 95) עם צמד לנהריה היום ...מיכאל בן חמו (שנתון 91)עם שלושער לג. אולגה יש כשרונות בליגה הזו נמשיך לעקוב...כמובן ששניהם מבית היוצר של מכבי נתניה

אגב למי ששאל חן ראובן בהפועל הרצליה נפצע בשבוע שעבר...

שימו לב לגל קולני (93) שחקן הרכב במכבי הרצליה משחק קשר אחורי..גם מנצור פתח אתמול...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים