מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי קביליו והקשר לנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הייתי ביום שישי במשחק שלהם עם מרמורק ...
בקביליו משחקים אלון וייסברג, קרופניק, טל מעבי, ואביב עזריה ...
היחיד שראוי למחמאות זה וייסברג שיחק בנוער כשחקן כנף כאן תופקד כמגן ימני ...
לטעמי טוב מאד ויכול לשחק בשקט כמגן ימני בליגת העל ...
כל השאר חלשים ממש בעיקר קרופניק...
אגב דודי תירם נכנס מחליף בקרית גת...
במצבנו הפיננסי אלה המקומות ויש ים כשרונות בליגה א' שההבדל ביניהם לבין שחקנים בליגת העל לפעמים זה רק מזל...
אשמח לשמוע על שחקני נוספים נתנייתים שמשחקים בליגות נמוכות...
שחקן בליגה ז׳ בישראל מתאים לליגת העל? עזוב אותך משחקנים כאלו,צריכים שחקנים עם קבלות ולא ניסויים או שחקן שבדוק ״יפרח״ אצלנו
לא מפריע לי שיביאו את אלון וייסברג
מה עם חן ראובן נעלם ? איזה כשרון !!
חן ראובן קיבל צאנס והיה לא רע. לא ברור לאן נעלם. גם גל גניש התחיל לא רע את הקריירה בבוגרים ונעלם. אביב עזריה לא קיבל צאנס בכלל. ריף מסיקה לא קיבל צאנס בכלל. גיא אבנד לא קיבל צאנס בכלל. יניב לביא עוד מעט פורש וכל הקריירה לא ספרו אותו. עדי נימני מגן מצויין, לא ספרו אותו... הנוער תמיד ייצר שחקנים אבל כנראה שרק מאמן מבפנים כמו בני לם יתן צאנס אמיתי לילדים שלנו. לא שאני חושב שהוא מתאים אבל המאמנים שבאים מבחוץ עושים המון נזקים ולרוב לא סופרים את בוגרי מחלקת הנוער שלנו.
בני לם לא רוצה לאמן בוגרים כי זה מקום עבודה לא בטוח הוא מעדיף את השקט של מחלקת הנוער
(21-Sep-2014 22:51)עידן444 כתב: [ -> ]חן ראובן קיבל צאנס והיה לא רע. לא ברור לאן נעלם. גם גל גניש התחיל לא רע את הקריירה בבוגרים ונעלם. אביב עזריה לא קיבל צאנס בכלל. ריף מסיקה לא קיבל צאנס בכלל. גיא אבנד לא קיבל צאנס בכלל. יניב לביא עוד מעט פורש וכל הקריירה לא ספרו אותו. עדי נימני מגן מצויין, לא ספרו אותו... הנוער תמיד ייצר שחקנים אבל כנראה שרק מאמן מבפנים כמו בני לם יתן צאנס אמיתי לילדים שלנו. לא שאני חושב שהוא מתאים אבל המאמנים שבאים מבחוץ עושים המון נזקים ולרוב לא סופרים את בוגרי מחלקת הנוער שלנו.

גל גניש קנה את כרטיסו ומשחק עכשיו ברמה"ש
כי לא ספרו אותו. עטר לא נתן לאף שחקן שבלט בנוער להתפתח כמו שצריך. טיפח רק בולדוגים כמו אלמוג כהן וימפולסקי.

במקרה יצא לי לדבר עם אבא שלו, כמה כאב ותסכול. הבן שלך עולה לבוגרים, נראה טוב, אפילו כבש שער או שניים ופתאום מעלימים אותו כאילו לא היה שחקן כזה מעולם... אותו דבר לגבי חן ראובן.

ואל תזלזלו בשחקנים מהלאומית ומליגות נמוכות. החלוצים הכי טובים שלנו הגיעו מנצרת עילית ובני לוד... לא מרומניה לא מהונגריה לא ממכבי ת״א, לא מחיפה ולא מאשדוד... תראו איזה יופי של קבוצה הרכיבה ק״ש עם שחקנים מליגות נמוכות- קהת מיבנה, דלמוני מת״א-רמלה, עאבד מנצרת...
כל הפוסט הוא על שחקנים שמתאימים לליגה לאומית בלחץ.
(21-Sep-2014 22:58)עידן444 כתב: [ -> ]כי לא ספרו אותו. עטר לא נתן לאף שחקן שבלט בנוער להתפתח כמו שצריך. טיפח רק בולדוגים כמו אלמוג כהן וימפולסקי.

במקרה יצא לי לדבר עם אבא שלו, כמה כאב ותסכול. הבן שלך עולה לבוגרים, נראה טוב, אפילו כבש שער או שניים ופתאום מעלימים אותו כאילו לא היה שחקן כזה מעולם... אותו דבר לגבי חן ראובן.

ואל תזלזלו בשחקנים מהלאומית ומליגות נמוכות. החלוצים הכי טובים שלנו הגיעו מנצרת עילית ובני לוד... לא מרומניה לא מהונגריה לא ממכבי ת״א, לא מחיפה ולא מאשדוד... תראו איזה יופי של קבוצה הרכיבה ק״ש עם שחקנים מליגות נמוכות- קהת מיבנה, דלמוני מת״א-רמלה, עאבד מנצרת...

קהת דיבר לפני הגמר גביע ואמר שהיה קרוב לסגור בנתניה,אבל יוסי מזרחי העדיף את בן מלכה...זה הפיספוס הכי גדול שלנו בשנים האחרונות
(21-Sep-2014 22:53)זאב רווח כתב: [ -> ]בני לם לא רוצה לאמן בוגרים כי זה מקום עבודה לא בטוח הוא מעדיף את השקט של מחלקת הנוער

חחח אחת הבדיחות הטובות ששמעתי...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's