שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
15-Jul-2014, 10:24
הודעה: #11
RE: משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
מסכים עם הרב.
רק דבר אחד לגבי אביב אברהם - רואים שיש כדורגל לילד. השאלה אם וכמה דשא הוא יראה השנה כאשר בקישור שלנו נמצאים ערן לוי, דודו והרומני.
אנחנו הרי מסכימים שעם כל הכשרון והרצון לראות שחקני בית אי אפשר לבנות על אביב כשחקן מרכזי בקישור של מכבי נתניה.
בקיצור, דילמה. נקווה שלא ישבר הילד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jul-2014, 10:30
הודעה: #12
(15-Jul-2014 10:24)אופיר34 כתב:  מסכים עם הרב.
רק דבר אחד לגבי אביב אברהם - רואים שיש כדורגל לילד. השאלה אם וכמה דשא הוא יראה השנה כאשר בקישור שלנו נמצאים ערן לוי, דודו והרומני.
אנחנו הרי מסכימים שעם כל הכשרון והרצון לראות שחקני בית אי אפשר לבנות על אביב כשחקן מרכזי בקישור של מכבי נתניה.
בקיצור, דילמה. נקווה שלא ישבר הילד.

אביב בניגוד לאחרונים שעלו מהנוערהלבוגרים בנוי מחומר אחר,אין הורה דומיננטי,השמש לא זורחת לו מהתחת,עזב את הבית בעפולה ועבר לפנימיה באורט נתניה ונלחם על מקומו בהרכב בכל קבוצה ששיחק,זה המקרה של השחקן שמועדון צריך לסמן ולתת לו לשלב בין 90 דקות בנוער ל25/30 דקות בקבוצה הבוגרת ולאט לאט לתת לו ת'במה,אסור לייבש אותו על ספסל,הוא חייב לשחק כל שבת בבוגרים או בנוער,מדובר בגבר גבר למרות צנימות גופו.
15-Jul-2014, 10:32
הודעה: #13
לא הייתי במשחק ... לא מבואס מהתוצאה משחקי אימון הם הזמן לתרגל לנסות וכו...
קצת מבאס אותי שמנצור לא שיחק וראול מטוברוק כן (לא מכיר את ראול) אבל חושב שמגיע למנצור צ'אנס אני מקווה שהילד לא יישבר...
לגבי אביב אברהם הלוואי ויצליח בבוגרים ויקבל כמה שיותר צ'אנסים אבל אני מקווה שכשיחזירו לנוער גם אם זה רק למשחקים הוא יידע לעשות את הסוויץ בכל זאת מדובר בשחקן שנתון 96 (שנה שנייה נוער) ואני לא מכיר אף שחקן מהשנתון הזה משחק בהרכב של קבוצה בוגרת... בקיצור על יכולתו אין עוררין שייראה לנו גם אופי כשיורד לנוער...
15-Jul-2014, 10:36
הודעה: #14
(15-Jul-2014 10:32)דוד חטב כתב:  לא הייתי במשחק ... לא מבואס מהתוצאה משחקי אימון הם הזמן לתרגל לנסות וכו...
קצת מבאס אותי שמנצור לא שיחק וראול מטוברוק כן (לא מכיר את ראול) אבל חושב שמגיע למנצור צ'אנס אני מקווה שהילד לא יישבר...
לגבי אביב אברהם הלוואי ויצליח בבוגרים ויקבל כמה שיותר צ'אנסים אבל אני מקווה שכשיחזירו לנוער גם אם זה רק למשחקים הוא יידע לעשות את הסוויץ בכל זאת מדובר בשחקן שנתון 96 (שנה שנייה נוער) ואני לא מכיר אף שחקן מהשנתון הזה משחק בהרכב של קבוצה בוגרת... בקיצור על יכולתו אין עוררין שייראה לנו גם אופי כשיורד לנוער...
על סמך המשחק אתמול,כניראה שמזרחי "דילג" על מנצור/שריקי(וזו ממש ממש לא בקורת).
15-Jul-2014, 11:18
הודעה: #15
ידוע שמנצור ושריקי לא בתכנוית ומחפשים להם קבוצה בלאומיות ולגבי אביב אין מה למהר שישתפשף עוד בנוער מה הלחץ הוא 96 יכול לשחק עוד שנתיים שם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Jul-2014, 11:22
הודעה: #16
(15-Jul-2014 11:18)amir כתב:  ידוע שמנצור ושריקי לא בתכנוית ומחפשים להם קבוצה בלאומיות ולגבי אביב אין מה למהר שישתפשף עוד בנוער מה הלחץ הוא 96 יכול לשחק עוד שנתיים שם.

לא צריך למהר לשום מקום,כן צריך לזהות פוטנציאל ולתת במה,זה היה נכון למכבי נתניה לאורך שנים רבות,זה נכון לקבוצות אחרת בליגת העל,זה נכון לקבוצות בכל העולם,ילידה96 זה לא ילדים ב',שון וויסמן שיחק במכבי חיפה בעונה שעברה,ילידי 95 שיחקו בעונה שעברה בלא מעט קבוצות בליגת העל.
15-Jul-2014, 11:30
הודעה: #17
בשונה מאביב אברהם ,שני החברה האלה (ובעיקר שריקי) לדעתי לא מתאימים לרמות הגבוהות. אלה לא שחקנים שיצעידו את מכבי נתניה לצמרת (וגם לא לתחתית)
עם כל הצער שבדבר Sad
15-Jul-2014, 11:52
הודעה: #18
Re: RE: משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
(15-Jul-2014 11:22)אייל ס כתב:  
(15-Jul-2014 11:18)amir כתב:  ידוע שמנצור ושריקי לא בתכנוית ומחפשים להם קבוצה בלאומיות ולגבי אביב אין מה למהר שישתפשף עוד בנוער מה הלחץ הוא 96 יכול לשחק עוד שנתיים שם.

לא צריך למהר לשום מקום,כן צריך לזהות פוטנציאל ולתת במה,זה היה נכון למכבי נתניה לאורך שנים רבות,זה נכון לקבוצות אחרת בליגת העל,זה נכון לקבוצות בכל העולם,ילידה96 זה לא ילדים ב',שון וויסמן שיחק במכבי חיפה בעונה שעברה,ילידי 95 שיחקו בעונה שעברה בלא מעט קבוצות בליגת העל.
אף 96 לא ישחק שנה הבאה בליגת העל לפחות בסיבוב הראשון אני בספק אם תמצא 11 שחקנים מ95.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Jul-2014, 12:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jul-2014 על ידי 12:46 אייל ס.)
הודעה: #19
(15-Jul-2014 11:52)amir כתב:  
(15-Jul-2014 11:22)אייל ס כתב:  

אף 96 לא ישחק שנה הבאה בליגת העל לפחות בסיבוב הראשון אני בספק אם תמצא 11 שחקנים מ95.
וויסמן שיחק בשנה שעברה...משוכנע שרבים וטובים מ95/6 ישולבו השנה...וכבר שולבו שנה שעברה,להכין לך רשימה?
לש שמעת אותי מתבטע כך על מנצור ושריקי ואחרים מ93/4/5...ודווקא אביב שהתחיל כשחקן לא בוח בהרכב בנערים ב' וכנ"ל בנערים א' והתחיל לקבל בנוער פה ושם הזדמנות,לקח אותם בשתי ידיים...אגב,הכל תלוי בשילוב בין התנהלות השחקן,דקות רבות בנוער וצוהר בבוגרים מפעם לפעם(לא ייבוש על הספסל).
15-Jul-2014, 12:45
הודעה: #20
לשמוע אייל אופטימי אחרי תקופה ארוכה..זה שינוי מרענן..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים