מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
משחק האימון היום נגד רעננה פתוח לקהל ?
לא בהוראת המשטרה.
לפחות שידור יהיה?
יש שידורל משחק?[/quote]
(14-Jul-2014 18:37)KOBI כתב: [ -> ]יש שידורל משחק?
[/quote]

לא אין ונגמר 1-1 קאיודה כבש לנו
יש רשמים ממישהו שהיה נוכח?
נוואקמה אמר למזרחי קח אותי אלייך אני לא רוצה לשחק ברעננה Sad
משחק אימון: מכבי נתניה נגד הפועל רעננה - 1:1

היום (ב') ערכה הקבוצה משחק אימון נגד הפועל רעננה.
המשחק היה סגור לקהל עקב הנחיית פיקוד העורף, אך למרות זאת הגיעו כ-50 אוהדים שעמדו וראו את המשחק מחוץ למתחם.

הרכב הקבוצה למחצית הראשונה:
לויטה, הרוש, עידו לוי, ירין חסן, צלישר, דודו, גבי, עמית בן שושן, עידן שריקי וערן לוי.

•דקה 41 -
איבוד כדור רשלני של הרוש במרכז המגרש מוביל להתקפה מתפרצת של רעננה שנגמרת בבעיטה אל הרשת החיצונית.

•דקה 45 -
התקפה נוספת של רעננה מסתיימת בעצירה של אוהד לויטה.
מלבד כמה דקות של הנעת כדור - מחצית חלשה של מכבי נתניה.

הרכב הקבוצה למחצית השנייה:
לויטה, עידו לוי, ירין חסן , גבי, דודו , קאיודה , רן רול, ויקי כחלון, הרוש , אברג'יל וסבע.

•דקה 58 -
עומר צלישר ואביב אברהם מחליפים את גבי ודודו.

•דקה 59 -
התקפה מתפרצת של מכבי נתניה באגף שמאל מסתיימת בבעיטה של אברג'יל והצלה של ליפשיץ לקרן.

•דקה 61 -
התקפה נוספת של מכבי נתניה מסיימת בבעיטה מפתיעה של סבע שנעצרת במשקוף.

•דקה 64 -
מתפרצת של מכבי נתניה - ניר אברג'יל נשלח קדימה, מנסה להקפיץ מעל ליפשיץ אך הכדור בחוץ.

•דקה 66 - 1:0 למכבי נתניה!
אביב אברהם מחלץ כדור במרכז המגרש, נותן מסירה נהדרת לקאיודה שעובר את השוער בקלות וקובע 1:0 למכבי נתניה!

•דקה 72 -
דאבל פס נהדר על סף הרחבה של דיא סבע וקאיודה מסתיים בבעיטה נהדרת של סבע והצלה של ליפשיץ.

•דקה 73 - שער לרעננה!
הפועל רעננה יוצאת להתקפה מתפרצת, הבעיטה הראשונה הולכת לקורה אך אלי בבייב משתלט על הכדור החוזר וקובע 1:1 למרות השליטה של מכבי נתניה.

•דקה 77 -
עידו לוי מוציא כדור נהדר אל עבר דאבור שנכנס כמחליף, דאבור מעביר כדור רוחב לסבע שבועט חלש.

תוצאת סיום - 1:1 בין מכבי נתניה להפועל רעננה:
מחצית ראשונה חלשה ומשעממת ללא מצבים מצד הקבוצה.
מחצית שנייה עם התקפות רבות ולחץ על ההגנה של רעננה אך עקב חוסר ריכוז בהגנה הקבוצה סופגת ומסיימת את המשחק ב1:1.

משחק האימון הבא של הקבוצה יתקיים ביום חמישי הקרוב (17/7) בשעה 17:30 נגד מכבי הרצליה.

תודה לאופיר גיגי על סיקור המשחק!
אביב אברהם, תנו לילד לשחק וכמה שיותר!!!
אתמול לראשונה ראיתי את הקבוצה,שתי מחציות שונות בתכלית,הראשונה מזכירה חלקים רבים מה20 מחזורים הראשונים של העונה שעברה,שניה הרבה יותר דינמית ותוססת מסוג הקבוצות שקהל נהנה לראות.
לגבי שחקנים,אני לא ממהר לשפוט ולפסוק ואתייחס לנקודות אור,שריקי במחצית הראשונה הזכיר את שריקי מאשדוד,חלוץ של מסירה אחת ותנועה ללא כדור,עחדו לוי לאורך כל המשחק היה עידו משודרג,בן שושן שחקן,קיואדה חייב לשחק(איתו הקבוצה שונה בתכלית),ירין חסן מתחיל לפרוע קבלות,לערן לוי אסור להיות 9,תענוג לראות את דיע סבע..כאחד שמכיר את אביב אברהם מאז שהגיע לנתניה,הילד מפתיע אותי כל פעם מחדש וצומח להיות שחקן,שחקן!

לגבי הזרים,הברזילאי בנוי טוב מאוד,חסר כושר גופני וכושר משחק מקווה שהמחנה יעשה לו ולנו טוב,הרומני,עושה המון המון תנועה בלי כדור אני מקווה שימוקם במקום הנכון כדי שכולנו נרוויח.

כשמסתכל על הסגל,המגינים הם תעלומה עבורי,במידה והצלחנו איתם ובמידה ונמצא בלם(מנהיג) ו9בעדיפות שלישית אחרי בלם ובמידה וימצא פתרון מקצועי לשלב את ערן ודודו יחד,בלי לפספס את המהירות שיש בסגל(קאיודה,בן שושן,סבע,שריקי,רול) אני בדעה שאפשר לבנות קבוצה שקהל ירוץ אחריה בבית ובחוץ.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's