שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה..
24-Feb-2014, 2:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2014 על ידי 2:38 רון סאבן1.)
הודעה: #1
הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה..
מאחר והפער גדל צריך לחשוב ברצינות כבר על העונה הבאה איזה רכש אתם חושבים שצריך לבוא בשנה הבאה האם צעירים שלנו של טוברוק לצד ארבעה שחקנים מנוסים ובכירים בליגת העל לצד כמה זרים איכותיים
או רק לשדרג תסגל להביא כמה שחקנים בנוניים פלוס מינוס ללא הרבה צעירים ששתי השיטות פחות או יותר אותו תקציב .
לפי דעתי צריך להביא שחקנים צעירים שלנו של טוברוק וצעירים בכללי פוטנציאלים
אני הייתי מביא להתקפה את נאווקאמה מרעננה שחקן ענק זר איכותי בנוסף אליו את אמיר עגייב שלפי דעתי יהיה אחד השחקנים הגדולים בישראל ,משאיר את קאיודה את ערן לוי משאיר מנהיג ראיייץ משחק שקשה למצוא בספרד ורגל שמאל חזקה מאוד בקישור את רייכט מרמהש משאיר את בן מלכה לפי דעתי פוטנציאל ואם יהיה מותרות איך שהוא יכנס תקציב קצת יותר גבוה ( הרביעי בגודלו לא יודע אם להאמין או לא) אז להביא את אלמוג כהן מתים להחזיר אות׳ו הביתה כבר ובהגנה הייתי מביא את ורטה כמגן ימני את עידו לוי וירין חסן לצד שתי זרים לתת להם דקות לחילופין ומגן שמאלי או זר או ראלי בן הרוש זיו אם יהיה אפשרות כלכלית להביא אותם ובשער כמובן לויטה בנוסף היתי בוחן להביא את שון מלכה מהפועל תל אביב גם צעיר בעל פוטנציאל גדול מה גם שהפועל במצב כלכלי לא משהו בלשון המעטה אז יהיה אפשר להוצא מהם כמה שחקנים בנוסף היתי מוסיף לצוץ הבוגרים את שפיגלר או מכנס בתור עוזרי מאמן או מאמני חלוצים והייתי מביא מאמן כושר ספרדי או גרמני ויהיה לנו ככה את כל הסטנדרטים להגיע לצמרת ולצמרת הגבוה ואם לא יהיה תקציב כזה אז אפשר גם להביא את דיע סבע שמוליק מלול בן והבה לצד עוד כמה צעירים נסיקובסקי ראול גושומוב לא חסר פוטנציאלים. האם ראיתם כמה שחקנים צעירים לא יקרים שאכן יוכלו להצליח כאן בשנה הבאה? הגיע הזמן להגיע להישגים !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה.. - רון סאבן1 - 24-Feb-2014 2:35
RE: הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה.. - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 10:41
RE: הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה.. - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 11:33
RE: הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה.. - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 17:19
RE: הגיע הזמן לתכנן תעונה הבאה.. - לואיס מריןןןןןןןן - 24-Feb-2014, 20:24