שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים אצלנו
03-Apr-2018, 12:31
הודעה: #32
RE: עונת המלפפונים אצלנו
מתאים לשיטה אבל הנה נפלנו עם עדן שרם , לא יודע מה ואיך להחליט עדיף שחקן מוכח או אחד שמתאים ל"שיטה " ....
בכל מקרה נצטרך חלוץ זר ברמה גבוהה כשאני מתכוון לשחקן כמו סילבסטר , אחד כזה שמגיע לסופר ישר גולים בצרורות .

לגבי מה שמתפרסם לגבי ספורי אני לא מבין את ההגיון סביב הרצון לקנות " במחיר סביר " , הבחור בן 23 עדיין חוץ ממסירה גאונית לדיע סבע וקול אחד דרדלה לא ראינו ממנו כלום . הפועל רוצה חצי מליון ד' , זה אומר 2 מליון שקל , אז ירדו אפילו בחצי שזה. מליון שקל רק הכרטיס שלו , האם הוא שווה את זה ? האם זה דומה לדיע סבע שגם אפילו שהוא שחקן מוכח עולה 1.350 ....

להזכירכם כל הכסף הזה יורד מכיסו של אוהד כמוכם וכמוני האם זה פייר לבקש ממנו השקעות מטורפות כאלו ?? 10 מליון שקל תקציב במקרה הטוב מליון שקל לכרטיס של ספורי ??
לגבי גבי קניקובסקי מראש אני מבקש מאייל סגל אם אתה לא יכול בבקשה אל תקנה , לפעמים אני מעלה שמות ושוכח שאתה לא תשובה ויש אחריך משפחה יקרה , מה שעשית עד עכשיו מעל למעבר לחלומות שלי , תודה רבה .
אם אפשר שעוד אנשי עסקים יתרמו מה טוב אז כן אבל אם זה רק אתה לבד בבקשה בזהירות .

לא הבנתי איזה תפקיד אמור ברק בדש למלא בן אדם נפלא וחיובי ללא ספק , ואני שמח שנמצא את מקומו במועדון , אם מישהו יודע לאיזה תפקיד מייעדים אותו אשמח ללמוד .

ולסיום הבשורה הנפלאה שדן גלזר רוצה להמשיך במכבי נתניה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עונת המלפפונים אצלנו - זאב רווח - 03-Apr-2018 12:31

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים