שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל סגל פעם אחת תשמע לי חבל שאתה כל הזמן נגרר
23-Jun-2016, 9:50
הודעה: #1
אייל סגל פעם אחת תשמע לי חבל שאתה כל הזמן נגרר
כמה פעמים כבר קראתי לך לבוא לקנות לנהל את מכבי נתניה ? טל.מ כל הזמן מוריד אותי מזה ואתה כל הזמן מתחמק , המזל שמכבי נתניה בדם שלך ולכן אני מרשה לעצמי לנדנד לך שוב .

אייל סגל אל תמתין שגרוס יכנס לרכוש את מכבי נתניה , לא חצי לא רבע לא אחוז , אתה לא צריך שותפים !!! נכון קבוצה בליגת העל דורשת משאבים בלתי נדלים אבל אני מאמין בהבראה אני מאמין בבניה מחדש גם כשזה מהליגה השניה , רוכש יגיע אחד כמו גולדהאר או פחות או יותר , אבל אתה צריך להיות במערכת גם כשיבוא רוכש רציני ואסביר הכל רק שיהיה לך סבלנות לקרא מגילה .

אם תיקח את מכבי נתניה לבד תצטרך להריץ את הקבוצה הבוגרת בצמרת על מנת שאוהדי הקבוצה הרדומים יחזרו ויעזרו לך בעונה הראשונה להיות הצמרת ואם אפשר לעלות ליגה , בבקשה אל תיבהל !

ההצעה שלי היא כזאת !

במידה ורכשת את הקבוצה , אתה מגיע להסכם עם השחקנים על חוזה נקודות מיוחד בלבד , ניצחון בית שווה x , ניצחון חוץ שווה x+50% , תיקו חוץ שווה x-50% , תיקו בית x-75% ,הפסד אין כסף בכלל .

לכל הקבוצה יש פרמיה מיוחדת על כמות הקהל שמגיע למשחקי הבית , מעל 5000 אוהדים פרמיה כמו ניצחון .
בצורה הזאת שחקנים יתאמצו יותר לנצח לשחק התקפי להנות את הקהל ולהיות בצמרת , הם גם שותפים לעסק הם אחראים שההצגה תמשוך עוד ועוד אוהדים , ואוהדים רוצים נצחונות רוצים כדורגל התקפי ולא תיקו 0 משעמם ...

תפרסם 49% מניות לאוהדים , מי שרוכש מניה בסכום של 10000 שקל , מקבל זכות להצביע לדיקטוריון שיהיה מורכב מ 10 אנשים , אותם ה 10 יקבלו זכות בניהול הקבוצה , המניה יכולה להימכר לכל מי שלא מעונין בה יותר . אין אפשרות לקניה יותר ממניה אחת . אין אפשרות להצביע יותר מפעם אחת כל בעל מניה .

אחרי שיש לך דירקטוריון אוהדים , תרכיב גם דירקטוריון בעלי עסקים , זכותם להשתתף בדיוק כמו בעל מניה , 10 חברי דירקטוריון עיסקי עם תרומה של 250 אלף שקל מינימום לעונה .

בזמן הזה של העונה הזאת שהבוגרת רצה , אתה מתחיל לבנות מחדש את מחלקת הנוער , שולח את כל מאמני המחלקה להשתלמויות רציניות בחו"ל , ומשקם את מחלקת הנוער עד שנתחיל לראות פירות ....המטרה היא שבבוגרים יהיו לפחות 12 שחקני סגל תוצרת מחלקת הנוער , + חיזוקים ישראלים להיכן שצריך 2-3 שחקנים + זרים צעירים מצוינים כמו שהיה עם קיודה או עבדול ראזק !!!

בצורה הזאת אם הקבוצה הבוגרת מצליחה אז ההכנסות גדלות , אם הקבוצה לא משחקת טוב אז אין לקבל כסף חינם !!!

זאת ההצעה שלי פעם אחת תשמע לי לא תפסיד , וזה יותר טוב מלזרוק כל פעם חצי מליון שקל ויותר בלי להיות קשור ממש !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
עידן444 (2323-0606-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
אייל סגל פעם אחת תשמע לי חבל שאתה כל הזמן נגרר - זאב רווח - 23-Jun-2016 9:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים