מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל פעם אחת תשמע לי חבל שאתה כל הזמן נגרר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
כמה פעמים כבר קראתי לך לבוא לקנות לנהל את מכבי נתניה ? טל.מ כל הזמן מוריד אותי מזה ואתה כל הזמן מתחמק , המזל שמכבי נתניה בדם שלך ולכן אני מרשה לעצמי לנדנד לך שוב .

אייל סגל אל תמתין שגרוס יכנס לרכוש את מכבי נתניה , לא חצי לא רבע לא אחוז , אתה לא צריך שותפים !!! נכון קבוצה בליגת העל דורשת משאבים בלתי נדלים אבל אני מאמין בהבראה אני מאמין בבניה מחדש גם כשזה מהליגה השניה , רוכש יגיע אחד כמו גולדהאר או פחות או יותר , אבל אתה צריך להיות במערכת גם כשיבוא רוכש רציני ואסביר הכל רק שיהיה לך סבלנות לקרא מגילה .

אם תיקח את מכבי נתניה לבד תצטרך להריץ את הקבוצה הבוגרת בצמרת על מנת שאוהדי הקבוצה הרדומים יחזרו ויעזרו לך בעונה הראשונה להיות הצמרת ואם אפשר לעלות ליגה , בבקשה אל תיבהל !

ההצעה שלי היא כזאת !

במידה ורכשת את הקבוצה , אתה מגיע להסכם עם השחקנים על חוזה נקודות מיוחד בלבד , ניצחון בית שווה x , ניצחון חוץ שווה x+50% , תיקו חוץ שווה x-50% , תיקו בית x-75% ,הפסד אין כסף בכלל .

לכל הקבוצה יש פרמיה מיוחדת על כמות הקהל שמגיע למשחקי הבית , מעל 5000 אוהדים פרמיה כמו ניצחון .
בצורה הזאת שחקנים יתאמצו יותר לנצח לשחק התקפי להנות את הקהל ולהיות בצמרת , הם גם שותפים לעסק הם אחראים שההצגה תמשוך עוד ועוד אוהדים , ואוהדים רוצים נצחונות רוצים כדורגל התקפי ולא תיקו 0 משעמם ...

תפרסם 49% מניות לאוהדים , מי שרוכש מניה בסכום של 10000 שקל , מקבל זכות להצביע לדיקטוריון שיהיה מורכב מ 10 אנשים , אותם ה 10 יקבלו זכות בניהול הקבוצה , המניה יכולה להימכר לכל מי שלא מעונין בה יותר . אין אפשרות לקניה יותר ממניה אחת . אין אפשרות להצביע יותר מפעם אחת כל בעל מניה .

אחרי שיש לך דירקטוריון אוהדים , תרכיב גם דירקטוריון בעלי עסקים , זכותם להשתתף בדיוק כמו בעל מניה , 10 חברי דירקטוריון עיסקי עם תרומה של 250 אלף שקל מינימום לעונה .

בזמן הזה של העונה הזאת שהבוגרת רצה , אתה מתחיל לבנות מחדש את מחלקת הנוער , שולח את כל מאמני המחלקה להשתלמויות רציניות בחו"ל , ומשקם את מחלקת הנוער עד שנתחיל לראות פירות ....המטרה היא שבבוגרים יהיו לפחות 12 שחקני סגל תוצרת מחלקת הנוער , + חיזוקים ישראלים להיכן שצריך 2-3 שחקנים + זרים צעירים מצוינים כמו שהיה עם קיודה או עבדול ראזק !!!

בצורה הזאת אם הקבוצה הבוגרת מצליחה אז ההכנסות גדלות , אם הקבוצה לא משחקת טוב אז אין לקבל כסף חינם !!!

זאת ההצעה שלי פעם אחת תשמע לי לא תפסיד , וזה יותר טוב מלזרוק כל פעם חצי מליון שקל ויותר בלי להיות קשור ממש !!!
(23-Jun-2016 9:50)זאב רווח כתב: [ -> ]כמה פעמים כבר קראתי לך לבוא לקנות לנהל את מכבי נתניה ? טל.מ כל הזמן מוריד אותי מזה ואתה כל הזמן מתחמק , המזל שמכבי נתניה בדם שלך ולכן אני מרשה לעצמי לנדנד לך שוב .

אייל סגל אל תמתין שגרוס יכנס לרכוש את מכבי נתניה , לא חצי לא רבע לא אחוז , אתה לא צריך שותפים !!! נכון קבוצה בליגת העל דורשת משאבים בלתי נדלים אבל אני מאמין בהבראה אני מאמין בבניה מחדש גם כשזה מהליגה השניה , רוכש יגיע אחד כמו גולדהאר או פחות או יותר , אבל אתה צריך להיות במערכת גם כשיבוא רוכש רציני ואסביר הכל רק שיהיה לך סבלנות לקרא מגילה .

אם תיקח את מכבי נתניה לבד תצטרך להריץ את הקבוצה הבוגרת בצמרת על מנת שאוהדי הקבוצה הרדומים יחזרו ויעזרו לך בעונה הראשונה להיות הצמרת ואם אפשר לעלות ליגה , בבקשה אל תיבהל !

ההצעה שלי היא כזאת !

במידה ורכשת את הקבוצה , אתה מגיע להסכם עם השחקנים על חוזה נקודות מיוחד בלבד , ניצחון בית שווה x , ניצחון חוץ שווה x+50% , תיקו חוץ שווה x-50% , תיקו בית x-75% ,הפסד אין כסף בכלל .

לכל הקבוצה יש פרמיה מיוחדת על כמות הקהל שמגיע למשחקי הבית , מעל 5000 אוהדים פרמיה כמו ניצחון .
בצורה הזאת שחקנים יתאמצו יותר לנצח לשחק התקפי להנות את הקהל ולהיות בצמרת , הם גם שותפים לעסק הם אחראים שההצגה תמשוך עוד ועוד אוהדים , ואוהדים רוצים נצחונות רוצים כדורגל התקפי ולא תיקו 0 משעמם ...

תפרסם 49% מניות לאוהדים , מי שרוכש מניה בסכום של 10000 שקל , מקבל זכות להצביע לדיקטוריון שיהיה מורכב מ 10 אנשים , אותם ה 10 יקבלו זכות בניהול הקבוצה , המניה יכולה להימכר לכל מי שלא מעונין בה יותר . אין אפשרות לקניה יותר ממניה אחת . אין אפשרות להצביע יותר מפעם אחת כל בעל מניה .

אחרי שיש לך דירקטוריון אוהדים , תרכיב גם דירקטוריון בעלי עסקים , זכותם להשתתף בדיוק כמו בעל מניה , 10 חברי דירקטוריון עיסקי עם תרומה של 250 אלף שקל מינימום לעונה .

בזמן הזה של העונה הזאת שהבוגרת רצה , אתה מתחיל לבנות מחדש את מחלקת הנוער , שולח את כל מאמני המחלקה להשתלמויות רציניות בחו"ל , ומשקם את מחלקת הנוער עד שנתחיל לראות פירות ....המטרה היא שבבוגרים יהיו לפחות 12 שחקני סגל תוצרת מחלקת הנוער , + חיזוקים ישראלים להיכן שצריך 2-3 שחקנים + זרים צעירים מצוינים כמו שהיה עם קיודה או עבדול ראזק !!!

בצורה הזאת אם הקבוצה הבוגרת מצליחה אז ההכנסות גדלות , אם הקבוצה לא משחקת טוב אז אין לקבל כסף חינם !!!

זאת ההצעה שלי פעם אחת תשמע לי לא תפסיד , וזה יותר טוב מלזרוק כל פעם חצי מליון שקל ויותר בלי להיות קשור ממש !!!

אהבתי אבל נראה לי ששחקנים היום מחפשים בטחון כלכלי ובטחון כלכלי זה אומר שכר בסיס ולא שכר תלוי.
יהיה לך קשה להחתים שחקנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אהבתי את ההתחלה בנושא הפרמיות...אם כי יהיה קשה למצוא שחקנים איכותיים בדרך הזו....
לגבי הדירקטוריון וכו אלו דברים שכבר עלו וירדו בפורומים אוהדים כאלה ואחרים ...בעייתי קצת....
אנשי עסקים גם פה יתחיל בלאגן כל מי שישים 250 אלף יחשוב שיש לו זכות לקבוע ואם לא יקבעו דברים בדרכו יאיים שלא תורם יותר וכו....
(23-Jun-2016 10:00)דוד חטב כתב: [ -> ]אהבתי את ההתחלה בנושא הפרמיות...אם כימקשה יהיה למצוא שחקנים איכותיים בדרך הזו....
לגבי הדירקטוריון וכו אלו דברים שכבר עלו וירדו בפורומים אוהדים כאלה ואחרים ...בעייתי קצת....
אנשי עסקים גם פה יתחיל בלאגן כל מי שישים 250 אלף יחשוב שיש לו זכות לקבוע ואם לא יקבעו דברים בדרכו יאיים שלא תורם יותר וכו....

אז שלא יתרום. כל המטרה במודלים רוחביים הוא שאף אחד לא תופס אותך בביצים.
לא רוצה לתרום? אל תתרום.
לא רוצה להיות ספונסר? שם אחר יופיע על החולצות ואולי הוא גם יהיה המתחרה שלך.
את המועדון צריך לנהל איש אחד(גג שניים עם חלוקת סמכויות ברורה) בעל ידע וכשורים לכך. דירקטוריון צריך בעיקר לפקח, למדוד אותו בפרמטרים והשגת מטרות ברורים ולהחליף באי שביעות רצון ובעיקר- לקבוע קווי יסוד.
הגיע הזמן לשים סוף לשכונה ולא לחזור על טעויות עבר.

לפני שכולם מתלהבים.. אני רואה בהצעה של אייל ניסיון שהמועדון לא יגיע בגלל העדר הצעות לידיים לא מתאימות . מעבר לרצון או אי רצון שאולי הוא עניין משתנה, לאייל יש את ההון הדרוש ..? אני בטח לא יודע, הוא טען שלא. בואו ניקח את הדברים בפרספקטיבה הזו, אלא אם כן אייל יגיד אחרת.

(23-Jun-2016 10:20)טל.מ כתב: [ -> ]לפני שכולם מתלהבים.. אני רואה בהצעה של אייל ניסיון שהמועדון לא יגיע בגלל העדר הצעות לידיים לא מתאימות . מעבר לרצון או אי רצון שאולי הוא עניין משתנה, לאייל יש את ההון הדרוש ..? אני בטח לא יודע, הוא טען שלא. בואו ניקח את הדברים בפרספקטיבה הזו, אלא אם כן אייל יגיד אחרת.

לא יודע מה איתכם, אני לא מצפה ממנו שישקיע מכספו סכומים יוצאי דופן.
כפי שאמרת הוא גם העיד על עצמו(אהבתי את המשפט ששמעתי אותו אומר פעם בראיון לגבי היכולות הכלכליות שלו- זה היה משהו בסגנון "אני יכול להרשות לעצמי לאכול במסעדה סטייק יותר עבה") שעסק כמו קבוצת כדורגל הישגית דורשת השקעה משמעותית וזה בור עמוק מידי עבורו.
לעמותת אוהדים טוב שאייל יהיה שם לא בשביל לנפח את התקציב אלא כאחד בעל קשרים ויכולת לסגור פה ושם פינות כמו למשל הפקדת ערבויות על כספים לא בטוחים(שבניהול נכון לא אמורים להיות מחולטים)- סוגיה בהחלט בעייתית עבור קבוצות אוהדים- סבבה, יש תקציב, מאיפה מביאים עכשיו ערבויות?(אפילו אם הן בסדרי גודל של 0.5-1 מיליון- מאיפה מביאים את זה כדי לאשר תקציב?).
חברים נכון שהצעתי פרמיות מיוחדות וחדשניות , אבל לשחקנים יכול לצאת יותר כסף מחוזה בינוני בטוח
אוהדים יבואו כשיש הצלחה וכשיש כדורגל טוב
הניסיון מלמד שהשחקן הישראלי מהרגע שיש לו פרסום ורכב ההשקעה שלו הרבה יותר פחותה על המגרש והמקצוענות הופכת לבית זונות , זה המנטליות של השחקן הישראלי ...
מה שאני מציע זה שהשחקן יהיה שותף ברווחי ההכנסות של הקבוצה אם יצליח להביא את הקבוצה קדימה להצלחות
אי אפשר לקבל הכל ולא לתת כלום
למה שבעלים ישלם לקבוצת שחקנים שרק מפסידים ??
בצורה הזאת למשך עונה אחת בלבד אייל סגל עם עזרה בגיוס ספונסרים שזה 2500000 שקל שיהווה דירקטוריון מייעץ כשאייל יחד איתם מכריע בלשון המאזניים , זאת לא השקעה גדולה מדי והאמת למה שאחד בלבד ישלם מליונים מהכיס ??
ולמה לצרף דירקטוריון אוהדים ? כי האוהדים הם היחידים שיכולים לתת מענה לאלימות ( קנסות רדיוסים ) ברגע שזה עסק גם שלהם הם ישמרו עליו הרבה יותר טוב ...
אני מצפה שהרבה ממערך העובדים יצומצם בליגת המשנה
ואז בהחלט אם אייל סגל ישמע לרעיונות האלו אז מכבי נתניה לא גדולה עליו , אני לא הייתי רוצה לראות אותו מזיק בסכומים גדולים למשפחה שלו זה לא פייר וכמוהו דב לנד , עדיף קצת מהרבה אנשים מאשר אדם אחד שיכול אחר כך לפשוט רגל ....
זה גם הרבה יותר מוסרי בעיני שכולם עוזרים בעלי עסקים עירייה אוהדים ושחקנים
Reference URL's