שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
15-Jun-2016, 16:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 16:49 עידן444.)
הודעה: #25
מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 16:22)אלון כתב:  
(15-Jun-2016 16:03)עידן444 כתב:  
(15-Jun-2016 16:01)אלון כתב:  הכל נעשה בשו שו ודרך קבוצות וואטס אפ מחתרתיות, או ב"טפטופי פוסטים" כאלה ואחרים ברשתות המדיה השונות.
אין "מבוגר אחראי", אין מצע, אין "רשימת משתתפים", אין הסברים, אין מסע שיווק אגרסיבי שיבוא ויסביר את הדרך/למה כן ולמה לא/מה יקרה במידה ולא, מה הלו"ז ועד מתי הדד ליין?
איך בדיוק מנסים לסחוף אלפי תורמים?
ולגבי חוגי הילדים וחוגי המבוגרים- אולי אין מספיק מבוגרים שמעוניינים להשתתף בחוג? מישהו חשב איך מקדמים את החוג והופכים אותו לאטרקיטיבי להצטרפות? מה עושים בכדי להוסיף עוד נרשמים לחוג?
ולגבי "התירוצים" שכתבתי קודם, אז אדון אופיר, ברגע שתפנים שאלו הם לא "תירוצים" אלא סיבות אמיתיות אולי תמצא את הפתרון להפוך את הרעיון לממשי...

אלון, השלב הזה יגיע.
למה אתה חושב ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(15-Jun-2016 15:51)פיליפצוק כתב:  לא תהיה קבוצת אוהדים, חבל על האנרגיות, חיים באשליות.
אם על זה בונים, אפשר כבר מעכשיו לקפל את הבאסטה.

בהחלט לא תהיה קבוצת אוהדים.
אף אחד לא מכוון לשם.
קראת מה אייל כתב?
זה נראה לך כמו קבוצת אוהדים?
לי ממש לא.

איפה קראת שכתבתי "ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?"
מנסים למכור פה רעיון (יכול מאוד להיות שבצדק) שעולה לא מעט כסף (תלוי למי), אך בלי שום הסברים ונימוקים.
סלח לי אבל מכירת רעיון בצורת הפחדה מזכירה את אלו שמנסים להחזיר בתשובה. לדעתי לא כך עושים זאת.
יש רעיון? יש מה למכור? בוא תמכור. אם אין כזה או שיהיה כזה בעתיד, אז תדברו עליו לכשיתאפשר ותציגו בדיוק מה הרעיון.

עדיין לא ניסו למכור לך כלום.
מה אתה קורא ממני שלא מוצא חן בעיניך?
מה שאני אומר זה מאוד פשוט-
אני לא רואה בעל בית רציני באופק ואם יהיה כזה- הלואי!
כל עוד אין, הקבוצה שייכת לנו- לציבור, לאוהדים, לקהל ולא לאף טרמפיסט שרוצה לרכב כאן על כסף של אחרים.
אנשים לאט לאט מתחילים להבין את זה.
איך עושים את זה? זה סיפור מורכב. כולם יודעים שזה סיפור מורכב.
רוצים שליפות מהמותן בדיונים עם מאות משתתפים? זו גם אפשרות.
מה יצא מזה?
כנראה כלום חוץ מויכוחים.

(15-Jun-2016 16:28)טל.מ כתב:  תסלח לי ... הבנת הנקרא. בעיני הרעיון שמנסים לגלגל פה לוקח יותר מזמן. לא ברור אפילו מה הרעיון . מין שושו כזה. לא אומר איך צריך להתנהל מה צריך להתנהל או מי צריך לנהל. רואה לוחות זמנים מסתכל בלוח השנה, קורא יום יום פוסטים שלך ואחרים בפייסבוק ובתכלס לא קורה כלום . לוקח יותר מחודשיים להרים רעיון כזה ? אולי . לא יודע . תחושת בטן שלא.

כתבתי אתמול בצורה די ברורה ומפורטת למה לדעתי הדברים מתבצעים ״על אש קטנה״.
יש עדיין הרבה אנשים בקהל(אני עצמי עדיין נותן לזה סיכוי של 50-50) שבסוף יבוא אבי גרוס או מישהו בסגנון עם הון ידוע של כמה מאות מיליונים, אם נכונות כזו או אחרת להשקעה ובזה תסתיים הסאגה.
ככל שהזמן עובר וזה לא קורה- אני מסכים עם אייל שהקבוצה צריכה להתחיל בהכנות שלה לעונה הבאה, ובמקביל לקדם תוכניות כאלה ואחרות בצורה מתוכננת.
בואו נזכור שאנחנו בתקופה מתה.
קיץ, יש יורו, אנשים בחו״ל, אפילו פורום האוהדים מנומנם. זה השלב לשבת בשקט ולעשות תוכניות. גם כתבתי אתמול- כל מי שחושב שיכול לתרום, שיכול לתת חומר למחשבה- בואו ותפנו. אפשר גם בשיחות פרטיות בלי להפוך כל דבר לסימפוזיון- כדי להגיע למודל האידיאלי שאיתו אתה יוצא החוצה ומוכר לאנשים משהו שיסחף ושאפשר להתחבר אליו. לדעתי אנחנו עדיין לא שם.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מה צופן לנו העתיד. - עידן444 - 15-Jun-2016 16:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים