שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עירית נתניה תתן אותו כסף כמו אייל סגל ? מה השתגעו שם ?
24-May-2016, 16:59
הודעה: #24
RE: עירית נתניה תתן אותו כסף כמו אייל סגל ? מה השתגעו שם ?
איך כאן משתנים מקצה לקצה חחחחח
עברו רק 8 חודשים שזרקו את סלובו דראפיץ' מנתניה כי " למה את מי הוא אימן "? , ופתאום מאמן משחקני העבר שני של מכבי נתניה נמצא מתאים אפילו מייחלים שיואיל להגיע למכבי נתניה , ואני רק שואל ... מה השתנה אצל סולובו במשך 8 חודשים שהוא לא ידע לפני כן ? הרי הוא לפני כן אימן בליגת העל בסכנין וכעוזר במכבי חיפה שנים , אז למה הוא לא התאים לפני 8 חודשים ?

ככה גם עם כל שחקן עבר מנתניה אם הייתם נותנים הזדמנות יכלו לצמוח לנו לפחות 10 מאמנים בכירים בליגת העל כשתמיד האהבה האהדה היתה לקבוצת האם שלהם .

אני מסכים עם משה פיליפצ'וק גם אני נפלתי וקיבלתי מידע " מהימן " שהרוכש הוא לא אחר מבני שטיינמנץ , לא הבנתי אז הקשר לקובי ג'אן ולבני אבל זרמתי והייתי גם בטוח במיליון אחוז .
לגבי התרומה של אייל סגל אני לא חושב שהעירייה צריכה להסתמך על אוהד בתקציב , האוהד תורם מרצונו ואסור שהתקציב יסתמך על תרומות האוהדים זה צריך לבוא כבונוס כהפתעה , חוץ מזה למה שכל הנטל יפול על אוהד אחד או שניים ? מענין אותי איך עורכת הדין "מתרימה " אנשים , האם היא תעבוד בחינם ?"כתרומה " כמובן ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עירית נתניה תתן אותו כסף כמו אייל סגל ? מה השתגעו שם ? - זאב רווח - 24-May-2016 16:59

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים