מכבי נתניה

גירסה מלאה: עירית נתניה תתן אותו כסף כמו אייל סגל ? מה השתגעו שם ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אייל סגל כבר לפני שבועיים נתן חצי מליון שקל , והנאמנה מתכוונת לפנות אליו שוב וגם לדבלה לנד , אם אייל סגל יתרום עוד פעם חצי מליון שקל זה כבר מליון שקל .
באיזה זכות העיריה תעביר רק מליון שקל ? הם לפחות צריכים להעביר פי 5 מאוהדים כמו סגל ולנד , הפתגם אומר אם החבר שלך דבש אל תלקק את כולו תשאיר קצת למחר למחרתיים .

ולענין אחר שמחתי לראות שיש מי שמוכן לממן את השכר של סלובו דראפיץ' אחרי הביזיון של עונה שעברה בו הוחתם וגורש , סוף סוף מתחילים לעבוד עם הראש בנתניה .

מכאן בא לי עוד רעיון : לעשות קופה של אוהדים להחתמת שחקן בקליבר רציני .
אני מעריך 2500 אוהדים יש בטוח עונה הבאה מינימום , ב 160 שקל בלבד כל אוהד אפשר להחתים שחקן של 100,000 דולר לפי 4 שקל לדולר . במחיר הזה אפשר להחתים חלוץ מצוין מניגריה ....
למה פי 5 פי 10, זה כספי ירושה מאמא של פיירברג...
(24-May-2016 11:31)זאב רווח כתב: [ -> ]אייל סגל כבר לפני שבועיים נתן חצי מליון שקל , והנאמנה מתכוונת לפנות אליו שוב וגם לדבלה לנד , אם אייל סגל יתרום עוד פעם חצי מליון שקל זה כבר מליון שקל .
באיזה זכות העיריה תעביר רק מליון שקל ? הם לפחות צריכים להעביר פי 5 מאוהדים כמו סגל ולנד , הפתגם אומר אם החבר שלך דבש אל תלקק את כולו תשאיר קצת למחר למחרתיים .

ולענין אחר שמחתי לראות שיש מי שמוכן לממן את השכר של סלובו דראפיץ' אחרי הביזיון של עונה שעברה בו הוחתם וגורש , סוף סוף מתחילים לעבוד עם הראש בנתניה .

מכאן בא לי עוד רעיון : לעשות קופה של אוהדים להחתמת שחקן בקליבר רציני .
אני מעריך 2500 אוהדים יש בטוח עונה הבאה מינימום , ב 160 שקל בלבד כל אוהד אפשר להחתים שחקן של 100,000 דולר לפי 4 שקל לדולר . במחיר הזה אפשר להחתים חלוץ מצוין מניגריה ....
רעיון טוב ולדעתי מאוד ריאלי.
יש היום שיטות מאוד יפות ויעילות לגיוס המונים והעלו את זה בפורום הגדול בפייסבוק.
מי שלא ראה זה עובד ככה-
גיוס למטרה מסויימת.
פניה להמונים תוך פרסום נכון.
הצבת סכום יעד שרוצים לגייס.
תאריך יעד.
במידה והושג היעד תוכנית המטרה יוצאת לפועל.
במידה ולא- ושימו לב- זה מאוד חשוב- כרטיסי האשראי של התורמים לא מחוייבים והעסק מבוטל. לדעתי דבר קריטי כדי שאנשים לא ירגישו "פראיירים".
לדעתי זה יכול לעבוד מצויין.
אם זה יצליח במימון שחקן- לדעתי זה יהיה בסיס לגיוס המונים גם בדברים משמעותיים יותר כמו רכישת מניות של הקבוצה, מעורבות ניהולית וכו.
הכל מתחיל בצעד קטן ומימון שחקן חיזוק(או השארת דיא סבע במידה והוא מעוניין והבעיה היא כספית) זו אחלה מטרה.
מה נראה לך שדראפיץ באמת יגיע ..? מאיגרא אמה לבירה עמיקתא רק בגלל טביב ? חסרות קבוצות בליגת העל שישמחו להחתים אותו עם הצוות שלו ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-May-2016 12:04)טל.מ כתב: [ -> ]מה נראה לך שדראפיץ באמת יגיע ..? מאיגרא אמה לבירה עמיקתא רק בגלל טביב ? חסרות קבוצות בליגת העל שישמחו להחתים אותו עם הצוות שלו ..?

כן.
דראפיץ משום מה לא מאמן מוערך.
לא יודע למה אבל לדעתי זה המצב.
(24-May-2016 12:04)טל.מ כתב: [ -> ]מה נראה לך שדראפיץ באמת יגיע ..? מאיגרא אמה לבירה עמיקתא רק בגלל טביב ? חסרות קבוצות בליגת העל שישמחו להחתים אותו עם הצוות שלו ..?

אל תאלץ אותי להזכיר לך את מקרה יוסי מזרחי (ואני יודע שהיה תקציב שונה בזמנו)...

אל תשלול שום דבר.
עם כל הכבוד, דראפיץ זה לא מוריניו ואנחנו לא ביתר כפר יונה...
(24-May-2016 12:25)אופיר34 כתב: [ -> ]

אל תשלול שום דבר.

דוגמא לא טובה של מאמן ללא ביקוש......בסוף סוף סוף הקריירה שלו.
(24-May-2016 12:25)אופיר34 כתב: [ -> ]

אל תשלול שום דבר.
אתה לא רחוק מביתר כפר יונה. פקח את העיניים.
האופוריה מהגעתה של ליזה חדש, מזכירה את האופוריה כשאוסידון הגיע.
איך אייל אומר, תפסיקו לצפות כדי שלא תתאכזבו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לא המלצתי לך ציפרלקס ?? מה עובר עליך ??
מי באופוריה ?? ועוד מההגעה של ליזה ??

אני לא כפר יונה ! לא הייתי ולא אהיה !
וזה לא אומר שאני באופוריה !!
איזה דראפיץ' ואיזה נעליים, אנשים חיים בסרט הוליוודי...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's