שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רגע האמת של המועדון הזה הגיע!
24-Feb-2015, 9:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2015 על ידי 9:34 אייל ס.)
הודעה: #34
RE: רגע האמת של המועדון הזה הגיע!
(24-Feb-2015 2:52)דוד חטב כתב:  בואו פעם אחת במקום להסתכל על כל העולם ואחותו נבוא בטענות רק אלינו האוהדים שהמצב ידוע לנו ולא עשינו אף מחאה אחת מסודרת, לא שום התארגנות אוהדים פה משלמים על מנוי באיצטדיון מפואר מחיר הזוי של 550 ₪ ורק בוכים חודש כבלים עולה יותר חלאס אם היו פה אוהדים אמיתיים מזמן היתה פה התארגנות של גברים פגישה עם רועי דניאל איפה אפשר לעזור אפילו רכישה מאורגנת של אלף כרטיסים ולחלק אותם למעוטי יכולת...הפכנו להיות קהל מפונק ומאד לא אפקטיבי שבימים קשים במקום לשכב על הגדר למען המועדון השחקנים הולכים להתאחדות לבד וצועקים את הצעקה שלהם ואנחנו לא איתם!!!
הלוואי והייתי יודע שיש פה אנשים שהיו שמים כל אחד 5000 ₪ כפול 1000 אוהדים מקימים עמותה ועם גב של 5 מל״ש קונים 20 אחוז מהבעלות והלוואי והיו לפחות 100 כאלה ונותנים למועדון תרומה של חצי מיליון שקל ...
אבל במקום כל היום מתבכיינים ...מודה אני רואה את הפועל ת״א ממלאים את בלומפילד נלחמים על שער 8 כמו אריות ואנחנו איפה אנחנו במקלדת...

הפעם,מסכים לחלוטין!

(24-Feb-2015 9:12)מנדלה כתב:  לפני כמה שנים היינו במצב הזה גם,ומשיחה עם דוד של שחקן שנמכר בנזיד עדשים הוא מספר לי שבזמנו לב ובלדב פשוט התחננו לרוכש שיקנה את השחקן .איך הוא לי הם התנהגו כמו עני בפתח .
לצערי קאיודה כבר מכור זה רק שאלה של 100,000 לפה או לשם.

צא מתוך הנחה שקאיודה ימכר במהלך החודשים הקרובים כי בכל קונסטלציה למעט יאמר או שווה ערך ,הכסף ממכירתו הוא חלק מסגירת הגרעון שנוצר העונה.
ולכן הפלוס מינוס זה חלק ממשא ומתן שלצערי נעשה בלחץ וכשמנהלים משא ומתן בלחץ התוצאות,אלו הם התוצאות,

סיפור חן עזרא:
מכבי נתניה עשתה הכל כדי להשאירו בקבוצה,כולל חוזה חסר תקדים וחן בעזרת אחיו וסוכנו התהפך כמו סטייק מספר פעמיים כשלבסוף עידכן שלא חותם על החוזה משמע השחקן ישוחח בסוף אותה עונה תמורת דמי השבחה(במקרה שלו,נמוכים כי כבר שולמו עליו דמי השבחה לטוברוק).
מכבי חיפה היתה היחידה בעולם שהתעניינה בחן והציעה חצי מיליון יורו כסכום שחן עמד להמכר חצי שנה קודם להפועל במסגרת עיסקה מורכבת(השחקן היה אחרי הפציעה השניה שלו)
בשלב מסויים אחרי שיחות בין גורמים בחיפה לגורמים בנתניה העלו בחיפה את ההצעה ל700000 יורו,התבקשתי ע"י קובי וגיל(בגלל הכרות קודם שלי עם שחר ובעיקר עם אודי שוחוטוביץ)לנסות לסגור את העיסקה במחיר המקסימלי כי השחקן החליט סופית שהוא לא רוצה נתניה,במהלך הפגישה חיפה היו עיקשים על 700 מחיר אחרון ובפעם הבאה המחיר יירד,אני התבצרתי ב5 מיליון ש"ח והפגישה הסתיימה.
עצרתי בלובי המשרדים כדי להחזיר כנה טלפונים,אני רואה שיחה ממתינה משוחוטוביץ,חזרתי אליו(אני עדיין בביניין המשרדים שלו),הוא מבקש לעלות את שחר על קוו ואכן נעשת שיחת וועידה,אני חוזר על המחיר האחרון,5 מיליון יורו,שחר מבקש לפרוס את המיליון האחרון למשך שנתיים(כאיש שאמר את המילה האחרונה) והשאר היסטוריה..

כשהחלטה נופלת,צריך לדעת למקסם ת'סיטואציה,אחרת מנצלים את נקודות החולשה שלך ואתה סחיט. אגב גם בסיפור ה20 אחוז האחרונים של איתי שכטר החלטה של לעמוד מול "בעל מאה" גרמה למועדון להרוויח עוד 750000 ש"ח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רגע האמת של המועדון הזה הגיע! - אייל ס - 24-Feb-2015 9:15

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים