שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אכזבה מהחתמת החלוץ
14-Sep-2018, 1:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Sep-2018 על ידי 2:04 לואיס ראזאק.)
הודעה: #31
RE: אכזבה מהחתמת החלוץ
(13-Sep-2018 12:57)חזום חזום כתב:  Read my lips
בציארי הולך להיות גניבת השנה. אמנם השיא שלו היה בערך בגיל 25 .נתניה לא הביאה שחקן עם כזה רזומה. אמנם לא מהיר(גם כך אין מי שישלח כדורים) אבל עושה רושם של חלוץ 9 שיודע גם ליצור מצבים.

אגב אפרופו סבע. אם נתניה היתה עושה עסקה סיבובית עם בש וסכנין. גאדיר וקוגבניה לסכנין. מוגרבי שיימן(כל המגנים השמאלים הישראלים חלשים) ומלמד פלוס מיליון חצי יורו זה היה מושלם.
אלדד שמור צילום מסך.
נ.ב
חמסה חמסה חמסה(-:

גניבת השנה? כזה רזומה?
על מה אתה מדבר?
איזו גניבה? מכלן לא רצתה אותו ולא נראה שהוא היה שחקן תחת ביקוש כלשהו ואם הוא עדיין היה סחורה שווה הוא לא היה מגיע לליגת העל, מצטער.
רזומה? נראה לי אתה מסתנוור מהעובדה שמדובר בשחקן קבע במדי הנבחרת שלו (למרות שקיבל רק 9 דק בצמד המשחקים האחרונים) ולא שם לב שב-80% במועדונים בהם הוא שיחק הוא היה רחוק מלהיות סקורר אימתני שזה מה שאנחנו צריכים. מכבי נתניה כבר החתימה זרים עם רזומה זהה שלא עשו יותר מדי, נקווה שהפעם זה יהיה שונה.

אגב, אם כבר אז כבר, מישהו יכול להזכיר לי מתי בפעם האחרונה היה לנתניה חלוץ זר תותח (מלבד קאיודה).

(13-Sep-2018 14:21)אלדד כתב:  הרזומה שלו לא כל כך מפואר.. 2 שערים ברוסיה , 7 שערים בליגה הסינית
ואני לא בטוח שהוא יצליח עם הסגנון משחק שלנו.. הוא יכול לתת עונה בינונית משהו כמו 7 שערים בלחץ, אבל היינו צריכים להביא חלוץ דריבליסט מהיר

כן, גם אני בתחושה שזה מה שנקבל ממנו. משום מה, אני מרגיש כאן וייב רציני שמדובר בגירסא אירופאית לפפי קימוטו (למי שזוכר) שגם היה שחקן קבוע בסגל הנבחרת שלו, הגיע לכאן אחרי כמה עונות בינוניות בליגה הבלגית ועל הנייר היה נראה שמדובר בזר מעל הרמה של ליגת העל ובסוף סגר עונה סבירה (+\-) עם 10 כיבושים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - לואיס ראזאק - 14-Sep-2018 1:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים