מכבי נתניה
אכזבה מהחתמת החלוץ - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: אכזבה מהחתמת החלוץ (/showthread.php?tid=4339)

עמודים: 1 2 3 4

אכזבה מהחתמת החלוץ - זאב רווח - 05-Sep-2018 21:51

לא לגבי היכולת לפי הרזומה זה חלוץ מצוין שיחק בקבוצות טובות באירופה
אז למה האכזבה ?

כי הדרך שלנו היתה להביא זרים צעירים לשדרג אותם ולמכור הלאה לאירופה !!!
בגיל 30 השיא והרעב מאחריו .

הייתי מעדיף איזה ניגרי או גנאי צעיר עם פוטנציאל גדול !!! כמו השחקן שהביאו מכבי תל אביב , כמו החלוץ שהשאילו לבני יהודה שכחתי השם שלו

לא נורא שנה חדשה בפתח מקווה שיצליח לשדרג את ההתקפה

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - שימי - 05-Sep-2018 21:55

אלדד יש איזה סירטון התרשמות ?
רק שלא יהיה נפילה כמו בורשטיין אני עדיין לא מבין איך מחתימים שחקן כזה או אחר ללא התרשמות באימונים????.

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - זאב רווח - 05-Sep-2018 22:20

שימי גם אם יש סרטון התרשמות צריך להבין שבסרטון אי אפשר למדוד מכירות של שחקן זה תמיד מול שחקן אחר ...להביא קודם לאימונים ? נראה לך ששחקן כזה יסכים קודם להתאמן בלי לחתום ???

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - שימי - 05-Sep-2018 22:35

https://www.youtube.com/watch?v=ICr8aQ8j_FU

לא יודע איך הוא יצליח בנתניה זה יהיה אותו סיפור דיא יחפש לכבוש ולא ימסור קוגבניה ימשיך להיות אגואיסט מלדה ינסה בכוח לבעוט מרחוק למרות שאין לו בעיטה אבלהבעיה הכי קשה שהוא חלוץ 9 קלאסי ולא משנה מה נעשה עדיין חסר את השחקן החכם שיכניס כדורים חכמים0

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - אלדד - 05-Sep-2018 23:39

גם אני מבואס מהגיל והסגנון, הכי היה מתאים לנו דריבליסט מהיר שיוכל לייצר לעצמו מצבים עם המהירות ושנוכל בעתיד למכור אותו לקבוצה גדולה באירופה כמו מוחמד וסבע
יכול להיות שהוא סקורר אבל יהיה לו קשה לבוא לידי ביטוי בסגנון המשחק שלנו

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - חזום חזום - 05-Sep-2018 23:40

מוזר ששחקן ששיחק בליגות וקבוצות חזקות כאילו מגיע ובסכום נמוך יחסית. בהנחה שלא פצוע אז עושה רושם של שחקן מגוון. חזק פיזית. משחק ראש טוב ובעיטה טובה. לא שחקן של דריבל. יופי של החתמה למרות שכבר כתבתי שצריך לתעדף לפני מגן שמאלי וקשר התקפי.

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - זאב רווח - 06-Sep-2018 7:06

זה לא ענין של פצוע זה ענין של רעב , אם הוא פצוע לא יחתימו אותו , זה לא כמו במקרה של הברזילאי סראנסה , בכל מקרה לפי מה שהבנתי אם בורשטיין ירצה לשחק הוא יצטרך להשתפר מאוד ....

כמו שאלדד ציין היה עדיף להביא צעיר רעב בזול מאפריקה או אמריקה המרכזית או הדרומית
אבל יש גם צד חיובי בגיל 30 הוא יוכל לתת הרבה טיפים והדרכה לגוזלן ומלדה

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - שימי - 06-Sep-2018 18:36

ושוב עדיין אין מי שיספק לו ולשאר שחקני ההתקפה כדורים . הכל מקרי מידי מצבים נייחים ואיזה טעות בהגנתצהיריב אבל אין מחץ מסויים בכל מה שקשור למסירה האחרונה

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - אלדד - 06-Sep-2018 18:55

לא חסר מי שייתן מסירות לגול, הבעיה שכל הקבוצות בליגה משחקות נגדנו הגנתי
המשחק הכי קל שלנו העונה יהיה נגד מכבי ת"א, קבוצה שיוזמת ומחזיקה בכדור לא יכולה להתמודד מולנו

RE: אכזבה מהחתמת החלוץ - שימי - 06-Sep-2018 19:35

נו ובגלל שקבוצות מסתגרות מאיתנו אין את המסירה החכמה ששוברת את ההגנה ולכן לא משנה גם אם רונאלדו סוארס וסאלח ישחקו בקבוצה לא יהיה מי שימסור להם מסירות חכמות לגול ואני לא מציין את מסי כי כבר ראינו אותו עובר חצי קבוצה וכובש חחחח.