שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה גולים (קציצות) יא ווארדי
15-Apr-2018, 10:01
הודעה: #19
RE: איזה גולים (קציצות) יא ווארדי
נראה לי דידייה קורא בפורום אחרת אין לי הסבר למשחק וחצי האחרונים. לא הייתי אומר איזה יכולת שיא או הצגת יחיד אבל אין ספק שיש לילד הזה קלאץ.
הייתי נותן לו הזדמנות לעוד עונה מה גם אני דיי בטוח שהוא ישאר בגלל שהוא בן טיפוחם של סלובוברדה אז יש סיכוי טוב שנראה אותו אצלנו גם עונה הבאה.
התפקוד שלו היה משונה קצת היום, בגלל שאבוקסיס משחק רק עם 2 קשרי אמצע אז סלובו הרשה לעצמו לשחק יותר התקפי ובעצם פתח בקישור עם גלזר (שבתקופה מצוינת) כהקשר האחורי שילחץ וקשר 50:50 אחד (אביב) במקום 2 קשרי 50:50 כמו שהתרגלנו במערך הקבוע.
קוגבניה יכולנו לראות אותו המון ברחבה היום עוזר לספורי ברוב המקרים(בהחמצה של ספורי שפגע בקורה דיא סבע הגביה את הכדור מאגף שמאל במקום חגי חסר רגל שמאל וברחבה עמדו 2 שחקנים ולא אחד כמו בד"כ. זה היה חייב להיכנס, ספורי כבר רץ לחגוג) בנוסף גם הוא בא מאגף שמאל ומסר לסבע את הכדור שהביא לפנדל וגם בבישול לערן לוי הוא בא משמאל.
סה"כ הייתי אומר על קוגבניה שהוא שחקן שיותר מתאים לכדורגל פתוח ופחות לעבודת מרכז המגרש שבדכ צריך יותר לתת דגש בהם במשחקים נגד הקבוצות החזקות (לא הייתי מוותר על 2 קשרי 50:50 נגד ב"ש) גם ראינו משחקים חלשים שלו כשהוא שיחק ממש כשחקן 50:50 וזה לא באמת עובד...
בנוגע למשחק אבוקסיס שהפסיק להתבנקר מאז שהוא הבטיח הישארות ידע שיהיה לו קשה מול הקישור הנתנייתי ולכן הוא העמיד 4 שחקנים קדמיים ורק 2 קשרי אמצע ושלח אל האגפים המהירים שלו כדורים ארוכים. זה עבד לו ומצאנו את עצמנו בפיגור מוקדם. אבל עם כל המילים הרעות על אגף שמאל בהגנה שלנו (ולא חסר), יש לנו את ההתקפה השניה בטיבה בליגה וידענו לחזור וגם להחמיץ (רמזי קצת יותר ריכוז והתמצאות ברחבה יכל לצאת עם צמד). דקות לפני סוף המחצית ראיתי את הפרצוף של אביב והבנתי שהגיע הזמן להחליף אותו. סלובו עשה נכון שלא הוציא את דידייה ולא שינה את המערך אלא פשוט העלה "רגליים חדשות" למחצית השנייה. ניקו חוץ מהגול היפה (איזה מלך) לא נתן משחק גדול אבל עדיין ברגע שהוא עלה המנהיגות שיש לבנאדם והניווט שהוא עושה לקבוצה עזרו לנו להשתלט על המשחק, להרגיע אותו קצת ולתסכל קצת יותר את ציבוטה המתוסכל וחוזז הנהדר. אחרי שסלובוברדה שינו גם אבוקסיס הבין שהגיע הזמן שלו ורצה לחדש קצת את האגפים שלו והמרכז ההתקפה שלו והכניס שחקנים טריים כדי להחליש את ההגנה האיטית יחסית שלנו, חוזז עבר לצד של ויקי והראה שגם במגן עם רגל טבעת הוא יודע להתעלל והם הצליחו לשחק קצת. בסופו של דבר השחקן הכי מרגש בעולם שם טיל לחיבור משום מקום ואז אבוקסיס כבר הביא לנו את המשחק כשהוא נשאר עם קשר אחורי אחד ודיא סבע החמיץ ברשלנות (הויבך מהלך ענק) כדי לפנות את אקורד הסיום לניקו שאין ספק שגם אם הוא לא נתן משחק גדול לגמרי מגיע לו להגיע גול כזה יפה פשוט שחקן נהדר ומקצוען שאני בטוח שיכול עוד לשפר את היכולת שלו ולחתום בקבוצה עד סוף הקריירה שלו.
עמוס: העונה הכי טובה שלו אחרי האליפות. כל שבוע משנים לו הגנה ועדיין שומר על יכולת גבוהה.
דודי וטים: מחצית ראשונה במזל לא ספגנו עוד אבל לגמרי שחקנים שנותנים הכל ולדודי יש מקום כבלם 3-4 בסגל של ליגת העל.
כששאלו המחצית את סלובו אם הוא מתכנן להחליף את חגי אז הוא אמר שהוא יתן לו עוד קצת זמן ואת המחצית כדי להבין קצת הוראות טקטיות וזה שהוא יצא מהמשחק בלי אדום וזה שלא ספגנו מחצית שניה סימן שהוא הימר טוב. אבל הייתי מתחיל להריץ את עיאשה כבר.
גלזר: פשוט בלתי עביר, עושה עבודה נהדרת אבל פספס כמה מסירות קדימה. בעונה שהוא ישחק ככה בהגנה+יתן מסירות קדימה זאת תיהיה עונת הפריצה שלו והוא יגיע רחוק.
דיא: קצת חלש היום אבל כשערן נותן את השואו הוא יכול קצת לנוח לפני ב"ש.
ערן: מדהים, סותם פיות שבוע אחרי שבוע. כמשחקים נגדנו פתוח הוא פשוט נהדר, מצליח למצוא את החברים (שרואים שעובדים על תנועה בשבילו) וזה עובד בד"כ לטובתנו. אין סיכוי שהיינו עושים עונה כזאת עם ערן על הספסל.
שבוע טוב של ניצחון בחולצת נאחס לכולם!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes Naktal's post:
זאב רווח (1515-0404-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: איזה גולים (קציצות) יא ווארדי - Naktal - 15-Apr-2018 10:01

קפיצה לפורום: