שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל סגל היקר הפוסט הזה בשבילך
25-Jan-2018, 0:46
הודעה: #7
RE: אייל סגל היקר הפוסט הזה בשבילך
(24-Jan-2018 23:51)דוד חטב כתב:  מאז שלקחת את מכבי נתניה בנית בעמל רב לבנה אחרי לבנה ועד היום חווית רק הצלחה ושמחה...עונה שלמה ללא הפסד ופתיחת עונה חלומית...
מהיום גם אתה תלמד שלבנות יותר קל מלשמור על המקום אליו הגעת...
היום אתה פעם ראשונה נבחן בעת משבר אמיתי...
המשבר הוא חלילה לא בגלל ירידת ליגה ולא בגלל הפסד אליפות המשבר הוא משבר אמון בין אוהדים לצוות ...
כן כן אותו צוות שכולנו הללנו ואהבנו ורצת לשדרג להם את החוזה (בצדק יש לומר) ...אין לי בעיה להפסיד הפסדנו הפסדים כואבים מאלה , הושפלנו הרבה יותר קשה ...
מה שקרה היום זה ויתור מראש על משחק הכי חשוב העונה אף אחד לא ישכנע אותי אחרת...
אני מבין שאתה כותב שאתה לא מתערב מקצועית אבל להציב מטרות ולהגדיר מטרות זה חלק מתפקיד הבעלים.
מחר בבוקר אתה צריך לכנס את כל השחקנים לשאול אם יש מישהו שלא רוצה להיות פה הדלת פתוחה ותן לו כרטיס לכיוון אחד...
בנוסף עד סוף העונה אין יותר חוזים ואין יותר מו"מ נראה כאילו כל השחקנים כולל הצוות יותר חישבו /שידרגו רק חבל ששכחו להופיע למשחקים.
זה הכי בולט אגב בזרים שנראה כאילו מזלזלים ולא נותנים 100 אחוז...
אני מאד אוהב ושב שצריך להיות מאוחדים בזמנים האלה למרות שלמרות שהיו סימני התראה לא בחרת לבדוק ולעצור את כדור השלג הזה ...
עכשיו כולנו נסבול יחד נעים זה לא יהיה לאף אחד...
הפסד כואב ראשון ב-2018

הדברים מוגזמים וחסרי פרופורציות. הקבוצה בתקופה פחות טובה וזה כולל פציעות וירידה טבעית בכושר של השחקנים. לא רואה אף אחד מזלזל או לא נותן 100 אחוז פשוט זו היכולת כרגע.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אופיר34 (2525-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אייל סגל היקר הפוסט הזה בשבילך - yaron73 - 25-Jan-2018 0:46

קפיצה לפורום: