מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל היקר הפוסט הזה בשבילך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מאז שלקחת את מכבי נתניה בנית בעמל רב לבנה אחרי לבנה ועד היום חווית רק הצלחה ושמחה...עונה שלמה ללא הפסד ופתיחת עונה חלומית...
מהיום גם אתה תלמד שלבנות יותר קל מלשמור על המקום אליו הגעת...
היום אתה פעם ראשונה נבחן בעת משבר אמיתי...
המשבר הוא חלילה לא בגלל ירידת ליגה ולא בגלל הפסד אליפות המשבר הוא משבר אמון בין אוהדים לצוות ...
כן כן אותו צוות שכולנו הללנו ואהבנו ורצת לשדרג להם את החוזה (בצדק יש לומר) ...אין לי בעיה להפסיד הפסדנו הפסדים כואבים מאלה , הושפלנו הרבה יותר קשה ...
מה שקרה היום זה ויתור מראש על משחק הכי חשוב העונה אף אחד לא ישכנע אותי אחרת...
אני מבין שאתה כותב שאתה לא מתערב מקצועית אבל להציב מטרות ולהגדיר מטרות זה חלק מתפקיד הבעלים.
מחר בבוקר אתה צריך לכנס את כל השחקנים לשאול אם יש מישהו שלא רוצה להיות פה הדלת פתוחה ותן לו כרטיס לכיוון אחד...
בנוסף עד סוף העונה אין יותר חוזים ואין יותר מו"מ נראה כאילו כל השחקנים כולל הצוות יותר חישבו /שידרגו רק חבל ששכחו להופיע למשחקים.
זה הכי בולט אגב בזרים שנראה כאילו מזלזלים ולא נותנים 100 אחוז...
אני מאד אוהב ושב שצריך להיות מאוחדים בזמנים האלה למרות שלמרות שהיו סימני התראה לא בחרת לבדוק ולעצור את כדור השלג הזה ...
עכשיו כולנו נסבול יחד נעים זה לא יהיה לאף אחד...
הפסד כואב ראשון ב-2018
(24-Jan-2018 23:51)דוד חטב כתב: [ -> ]מאז שלקחת את מכבי נתניה בנית בעמל רב לבנה אחרי לבנה ועד היום חווית רק הצלחה ושמחה...עונה שלמה ללא הפסד ופתיחת עונה חלומית...
המשבר הוא חלילה לא בגלל ירידת ליגה ולא בגלל הפסד אליפות המשבר הוא משבר אמון בין אוהדים לצוות ...
כן כן אותו צוות שכולנו הללנו ואהבנו ורצת לשדרג להם את החוזה (בצדק יש לומר) ...אין לי בעיה להפסיד הפסדנו הפסדים כואבים מאלה , הושפלנו הרבה יותר קשה ...
אני מבין שאתה כותב שאתה לא מתערב מקצועית אבל להציב מטרות ולהגדיר מטרות זה חלק מתפקיד הבעלים.
מחר בבוקר אתה צריך לכנס את כל השחקנים לשאול אם יש מישהו שלא רוצה להיות פה הדלת פתוחה ותן לו כרטיס לכיוון אחד...
בנוסף עד סוף העונה אין יותר חוזים ואין יותר מו"מ נראה כאילו כל השחקנים כולל הצוות יותר חישבו /שידרגו רק חבל ששכחו להופיע למשחקים.
אני מאד אוהב ושב שצריך להיות מאוחדים בזמנים האלה למרות שלמרות שהיו סימני התראה לא בחרת לבדוק ולעצור את כדור השלג הזה ...
הפסד כואב ראשון ב-2018

מי לא נותן 100 אחוז בזרים ? בראנקו בבית חולים כרגע, הויבך בירידה , מה לעשות, קוגבנייה שם זין ? עלי פצוע והיחידי שיש לגביו תהיה זה קייטה. חטב אתה חם אני מבין את זה אבל לדעתי בקטע הזה אתה טועה . הסגל הזה רזה וכרגע עם כל הפצועים דל בכישרון. קוסטה לא יכול להחליף את סבע גלזר לא יכול להחליף את עלי ושרם לא יכול להחליף את ערן לוי . חגי היה צריך לשחק , היו צריכים כבר למצוא מגן שמאלי נורמלי, היו צריכים להשאיל את ריביירו ולמצוא במקומו זר כמגן שמאלי. וכל זה היה צריך לקרות לפני סוף החלון ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
קוגבניה שוטט היום במגרש...
וקייטה נראה כאילו סגרתי חוזה הכסף בטוח עכשיו אפשר להשתזף....
טימו חלש כבר תקופה ארוכה....
בראנקו לא קשור לפה ...אם יש גבר אחד בקבוצה זה ברנקו מבחינתי גם כשהוא טועה אני איתו כי נותן 300 אחוז כל משחק ומקריב את גופו...
רחוק מזה אצל האחרים...
(25-Jan-2018 0:10)דוד חטב כתב: [ -> ]קוגבניה שוטט היום במגרש...
וקייטה נראה כאילו סגרתי חוזה הכסף בטוח עכשיו אפשר להשתזף....
טימו חלש כבר תקופה ארוכה....
בראנקו לא קשור לפה ...אם יש גבר אחד בקבוצה זה ברנקו מבחינתי גם כשהוא טועה אני איתו כי נותן 300 אחוז כל משחק ומקריב את גופו...
רחוק מזה אצל האחרים...

ובשבוע שעבר ולפני שבועיים קוגבנייה היה גדול ? זה השחקן עוד מהליגה השניה. שים אותו בעמדות קישור מאחור הוא דועך תן לו להתקיף הוא פורח. מה חדש פה ? טימו לא טוב כבר תקופה זה נכון והיחידי שאני יכול להגיד עליו שבאמת נראה כאילו עושה טובה זה קייטה. אין לי מושג מה עובר על הבנאדם.

Sent from my iPhone using Tapatalk
קוגבניה חייב לסדר את הראש. כל כך הרבה כישרון אבל זר לא יכול להיות עם חוסר יציבות ביכולת עם כל כך הרבה עליות וירידות. ראבק אתה זר אתה צריך להיות רמה מעל הישראלים. מתי הכישרון יביא מספרים(כמו שנה שעברה) .

קייטה חייב ספסל לא נותן כלום.

אם אני לא טועה אלדד הציע לשחק בלי חלוצים יכול להיות שזה הפיתרון. לשחק עם קייטה ושרם ביחד זה כבד מסורבל ואיטי.
מדהים איך שחקן אחד(עלי) הוא ההבדל בין קבוצה בצמרת לקבוצה משמימה וייקח הרבה זמן עד שיחזור ליכולת לפני הפציעה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(25-Jan-2018 0:38)חזום חזום כתב: [ -> ]קוגבניה חייב לסדר את הראש. כל כך הרבה כישרון אבל זר לא יכול להיות עם חוסר יציבות ביכולת עם כל כך הרבה עליות וירידות. ראבק אתה זר אתה צריך להיות רמה מעל הישראלים. מתי הכישרון יביא מספרים(כמו שנה שעברה) .

קייטה חייב ספסל לא נותן כלום.

אם אני לא טועה אלדד הציע לשחק בלי חלוצים יכול להיות שזה הפיתרון. לשחק עם קייטה ושרם ביחד זה כבד מסורבל ואיטי.
מדהים איך שחקן אחד(עלי) הוא ההבדל בין קבוצה בצמרת לקבוצה משמימה וייקח הרבה זמן עד שיחזור ליכולת לפני הפציעה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קוגבניה בתור חלוץ מדומה שהוא בעצם קשר
ומתחתיו היו צריכים להרבות בקשרים במרכז , גולדברג גלזר אביב קוסטה סבע

גלזר עמד לבד בעיגול האמצע וכל שאר השחקנים היו 20 מטר ממנו , במקום לרדת אחורה ולצמצם רווחים כולם ביחד
(24-Jan-2018 23:51)דוד חטב כתב: [ -> ]מאז שלקחת את מכבי נתניה בנית בעמל רב לבנה אחרי לבנה ועד היום חווית רק הצלחה ושמחה...עונה שלמה ללא הפסד ופתיחת עונה חלומית...
הפסד כואב ראשון ב-2018

הדברים מוגזמים וחסרי פרופורציות. הקבוצה בתקופה פחות טובה וזה כולל פציעות וירידה טבעית בכושר של השחקנים. לא רואה אף אחד מזלזל או לא נותן 100 אחוז פשוט זו היכולת כרגע.
זה לא הזרים, זה בגלל שהסגל קצר מדי.

נתניה קבוצה טובה, אבל בלי ערן לוי, עלי מוחמד וורגוץ אנחנו חצי קבוצה,
כלומר, נשארים קבוצת התקפה לא מספיק טובה מכדי לחפות על שוער והגנה די בינוניים.

אני מקוה שהפער של 6 נקודות מהמקום השביעי יספיק לנו כדי להישאר בפליאוף העליון.
להערכתי אם הפצועים יחזרו אז יהיה בסדר.
דוד הפוסט שלך היסטרי מלווה באכזבה ופאניקה וגזענות ( קייטה להשתזף חחח ) .
אני מבין שזאת העונה של להכנס בצוות המקצועי ....

כבעלים אסור לאייל סגל להתערב אצלנו זה לא כמו אצל יצחק שום עונה שעברה עשה טעות , אנחנו עם הביקורת שלנו זה כמו 5000 אייל סגל ....

הגביע לא חשוב ולא היה חשוב מה שחשוב זה להגיע לפלייאוף עליון לעשות כסף להחזיר ההשקעה ולתת לכמה שיותר צעירים להרגיש ליגת העל
אייל אמר שאין כסף משמעותי בפליאוף העליון, יש הרבה הוצאות
עמודים: 1 2
Reference URL's