שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
10-Jan-2018, 16:15
הודעה: #66
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
(10-Jan-2018 15:26)לואיס ראזאק כתב:  
(10-Jan-2018 10:55)פיליפצוק כתב:  3.גם אם דראפיץ וברדה החליטו להמשיך לחשוב התקפה ב- 10 שחקנים (אני בעד), החילופים שלהם היו על גבול ההזויים. אי אפשר להמשיך לשחק בחיסרון מספרי וגם עם דיע וערן (שניהם אתמול חושך מצרים) שלא עושים הגנה, אחד מהם היה חייב לצאת הכי מאוחר במחצית (הוא הוציא את ערן כשכבר היה 1:0 למה??). ערן לוי עם כל הכבוד והאהבה לא יכול לסגור את אלי דסה שהיה המצטיין שלהם אתמול. לוותר על גלזר במחצית בחיסרון מספרי זה התאבדות. אולסק מהתחלה היה על הפנים, מלא איבודי כדור ונשאר על המגרש עד לסיום לא ברור למה.
4.נקסט למשחק הבא, המטרה של הקבוצה צריכה להיות עד תום הסיבוב השני שמירה על מקומות 5-6 ואני חושב שזו תהיה הצלחה אדירה.

מסכים עם כל מילה בסעיף 3. בנוגע ל-4? לסיים בפלייאוף העליון בלי ספק ייחשב להצלחה. אבל בנוגע ל-"אדירה"? אם איך שהליגה הזאת נראית עד כה ושאתה רואה איפה הפועל חיפה נמצאת ועלולה כנראה לסיים? לא יודע, אם הייתי משתמש בביטוי "אדיר" עבור מקום 5-6, אבל... בלי ספק עונה מוצלחת (הצלחה אדירה? מקום 3-4 וגביע).

(10-Jan-2018 14:51)moshe. כתב:  שיפוט רע זה נכון. אבל בלי שום קשר למשחק הזה,בתקופה האחרונה הקבוצה משחקת כדורגל לא טוב.אפשר לתת הרבה דוגמאות של קבוצות שהחזיקו מעמד זמן רב ב10 שחקנים(ב"ש למשל מול מכבי ת"א בסיבוב הראשון)

צריך גם לדעת להיות מוכן למצב ובו יש לך מורחק, אבל די אנשים, בשיא הכנות - גם ב-11 שחקנים אני לא מאמין שאתמול מכבי נתניה הייתה מסוגלת לגרד יותר מתיקו מאופס בשיניים. הקבוצה הייתה חלשה אתמול בלי כל קשר לשיפוט. תפנימו והמשיכו הלאה.

על סמך מה אתה יכול להגיד דבר כזה?
אני באמת לא מבין.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: משיח וגרינפלד גמרו את המשחק - עידן444 - 10-Jan-2018 16:15

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים