שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
10-Jan-2018, 1:27
הודעה: #15
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק
(10-Jan-2018 1:11)משה.ד כתב:  
(10-Jan-2018 1:01)טל.מ כתב:  חבל על הזמן . לכל עימות שנגיע מול קבוצה משפיעה עם קהל גדול וכיסים מלאים ההחלטות ילכו נגדנו בבוטות. 3 טעויות כאלה של שופט חסר מושג לא זכור לי שראיתי .
מעבר לזה אל תטעו - גם לדראפיץ יש יד ורגל בהפסד הזה. מאמן נורמלי מבין שהמשחק בדקה ה12 השתנה לחלוטין ומבצע שינויים כדי להוציא תיקו. אז הגאון הזה משחק מחצית שלמה עם מגן ימני מאולתר בדמות גלזר עם שני קשרים ושלושה חלוצים ובחצי השני במקום להכניס מגן ולהוציא חלוץ הוא מוציא קשר אחורי ושוב נשארנו באותו מערך הזוי עד ליציאה של קייטה. גלזר שחקן הגנה קוגבנייה ושרם שחקנים התקפיים.. ברור היה שההתמוטטות תבוא במערכים כאלה. דראפיץ נאיבי מאוד או טיפש מאוד או הכל ביחד..
לא חסרות קבוצות שידעו להוציא מים מהסלע במצב הזה. מכבי נתניה בהנהגת המאמן שלה היא סתם קבוצה נחמדה נאיבית ומותקית . במקום לרסק למכבי תא את הרגליים משחקים עם 3 חלוצים .. נו ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
מציע לך לחפש עץ אחר לטפס עליו. צוות אימון אחד הטובים שיש ואתה לא מפסיק לבקר אותם. תכניס לקודקוד שלך ה DNA של המאמנים האלה זה התקפה. דרפיץ זה לא גוטמן ולא בן טיפוחיו יוסי אבוקסיס. דראפיץ זה התקפה וכך אנחנו אוהבים אותו אפילו במחיר הפסדים כאלה.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

אני מציע לך להפסיק להנעל על מנטרות. הם שוגים בענק . המשחק הזה דורש התאמות לסיטואציות משתנות וזו האמת והקודקוד שלי מסודר תודה. אם הDNA של המועדון זה לצאת טמבל הם מצליחים בענק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
zeevmon (1010-0101-2018201820182018)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
משיח וגרינפלד גמרו את המשחק - טל.מ - 10-Jan-2018 1:27