שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם נתחזק ב 2-3 שחקנים אפשר לנסות להדבק במירוץ לתואר
12-Nov-2017, 8:37
הודעה: #27
RE: אם נתחזק ב 2-3 שחקנים אפשר לנסות להדבק במירוץ לתואר
עדן שרם כבש מול באר שבע ונפסל השער , היה קרוב כמה פעמים ולא כבש , זה מחסום פסיכולוגי , כשיכבוש את הראשון הכל ישתחרר אצלו , בן אדם לא שוכח לכבוש , הוא עושה הרבה תנועה והרבה מלחמה וקרוב כל פעם לכבוש משמע מגיע למצבים , לא פוסל אותו ועדיין מאמין בכשרון שלו צריך עוד קצת זמן ועוד קצת סבלנות איתו ויש לנו אחלה חלוץ !!!
אנחנו מכבי נתניה וגם אם בדש מיותר יש לו חוזה והסכם לעונה הזאת ואנחנו לא מתנהגים כמו שאר הקבוצות כי אנחנו משפחה ומתנהגים בסטנדארטים שאייל סגל הטביע שמכבדת כל שחקן גם אם הוא כבר לא שימושי . אם זה היה בא מצידו ניחא , אבל גם בברק בדש נכונו לנו רגעים טובים הוא את שלו יתן למכבי נתניה .
לדעתי שוב החיזוק צריך להיות בעמדת הקשר 50-50 שם אין לנו מחליף לאף שחקן . לא מחייב שחקן זר אפילו מעדיף ישראלי כמו לירוי צעירי שפשוט מצוין בעמדה של 50-50 . צריך לחפש צעירים מליגה ראשונה שניה ושלישית אם הוא טוב למה לא ?
לגבי זר אין לי מושג אם אנחנו חייבים להחליף זר , אם המאמנים יחליטו להחליף אז אני סומך עליהם שהם יודעים יותר טוב מכל אוהד כזה ואחר כולל אותי כמובן ! מה טוב למכבי נתניה על מנת להיצמד למובילה עד סוף הסיבוב הראשון .
הסיבוב השני יהיה הרבה יותר קשה מהראשון .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אם נתחזק ב 2-3 שחקנים אפשר לנסות להדבק במירוץ לתואר - זאב רווח - 12-Nov-2017 8:37

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים