מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם נתחזק ב 2-3 שחקנים אפשר לנסות להדבק במירוץ לתואר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם להפועל חיפה מותר לחלום אז גם לנו מותר לחלום .
ניצחנו אותם בזכות לא נפלנו מאף קבוצה בליגה עד היום כולל הגדולות .
עוד חודשיים יפתח חלון ההעברות .

אני חושב שחייב לבוא זר במקום ריביירו ,
שחקן קשר 50-50 שיוכל להחליף את עלי מוחמד ואביב אברהם כשהם עייפים .
עוד קשר עם אוריינטציה התקפית שיוכל להחליף את דיע סבע וערן לוי . גם אם הוא צעיר מליגה ג העיקר הכשרון והרעב .
וקיצוני שמאלי מהיר שיוכל לחתוך הגנות מצד שמאל אבל שיודע גם לשחק כחלוץ נוסף חבל שקוגבניה חזר לסורו .

הליגה ארוכה והקישור לא יוכל לסחוב בלי מנוחה את כל העונה הרגילה + הפליאוף .
אם נתחזק אפשרי להפוך ללסטר הישראלית .
(05-Nov-2017 20:45)זאב רווח כתב: [ -> ]אם להפועל חיפה מותר לחלום אז גם לנו מותר לחלום .

עוד קשר עם אוריינטציה התקפית שיוכל להחליף את דיע סבע וערן לוי . גם אם הוא צעיר מליגה ג העיקר הכשרון והרעב .
וקיצוני שמאלי מהיר שיוכל לחתוך הגנות מצד שמאל אבל שיודע גם לשחק כחלוץ נוסף חבל שקוגבניה חזר לסורו .

(05-Nov-2017 21:00)שי הלוי כתב: [ -> ]
(05-Nov-2017 20:45)זאב רווח כתב: [ -> ]אם להפועל חיפה מותר לחלום אז גם לנו מותר לחלום .

הקבוצה חייבת לחזק את משחק ההגנה שלה על מנת לאיים על תואר עוד השנה.
כאשר ננצח קבוצה גדולה ועוד במשחק בינוני שלנו - אז יהיה על מה לדבר .
מבחינת חלק התקפי אין ספק שאנו שם . מבחינת משחק ההגנה שלנו - עדיין לא.
מבחינת אופי - הפסדנו למכבי ובית"ר - לא סימן טוב ועוד במשחקים שהיינו עדיפים בהרבה. מצד שני המשחק אתמול הראה יכולת מנטלית וטקטית שעדיין לא ראינו השנה, אז אולי יש יכולת להשתפר ככל שתתקדם העונה באספקטים אלו.
על מנת לאיים על תואר אנו צרכים להיות רעים וונירים ואת זה ראיתי רק אתמול - אם יהיה לרוח הזו המשך השמיים הם הגבול !
בנוסף היכולת ללכת עד הסוף תלוייה בבבריאות של שחקני המפתח ובהישארות של עלי מוחמד בחלון ההעברות.
מגן שמאלי זר וחלוץ אחדבמקום בדש ושרם.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
מגן שמאלי אין לנו צורך יש 2 שהם מצוינים אתמול צעירי היה מצוין בחלק ההגנתי פחות בחלק ההתקפי , שמתי לב שהוא לא יודע ליבור עמוד בדריבל .
לגבי חלוצים יש לנו מספיק

כמו ששי אמר בצד המנטלי יש שיפור
קודם כל הטבלה מתחילה להתבהר...
כרגע יש 3 קבוצות שיהיו למעלה...
הפועל ב"ש
בית"ר י רושלים
מכבי ת"א יהיו למעלה בפלייאוף העליון ואולי גם ב- 3 המקומות הראשונים...
הפועל חיפה של אתמול אפילו לא תהיה בפלייאוף העליון, אלה אם ישחקו הרבה יותר טוב...
אנחנו אם נראה כמו אתמול בודאות נהיה בפלייאוף העליון...ואפילו נתברג ברביעיה הראשונה ...אם נראה כמו בסכנין גם הפלייאוף העליון יהיה בסכנה...
מבחינת שינויים , מגן שמאלי וזהו...אבל אחד טוב לטווח ארוך
שוער - מרוצה
בלמים- מרוצה (קצת יותר יציבות אצל טים)
מגן ימין - אם יתרכז בכדורגל ולא יעשה עבירות שטותיות( היתה אחת כזו אתמול) ואיבודי כדור כמו נגד מכבי ...
קישור - בהנחה שעלי נשאר אני מבסוט...הייתי שמח לראות את פיראס במקום קוגבניה...מה שישחרר את האופציה לזר בתור מגן שמאלי...
התקפה- היה אתמול יותר מידי מצבים של אנוכיות ואני לא מדבר על מקרה הפנדל...שחייבים להמשיך עם פרגון והבנה שהקבוצה מעל הכל...
לסיום החפירה מה שעובד טוב לא חייב לתקן אלה אם יהיה מגן זר או ישראלי איכותי ברמות התקציב שלנו...
גם פיראס הייתי מקבל חזרה הביתה באהבה...
בוא נגיד שבנושא פיראס לא השארת מקום לספקות....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אפילו שון ויסמן אם יעשה התנצלות בסגנון חתונה קולומביאנית.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
דראפיץ' הזכיר: "כשמינו אותי למאמן בנתניה, רק רציתי לבנות קבוצה ראויה ללאומית, אבל הכל קרה מהר מאוד ועשינו קפיצה. שימו לב לנתון מטורף - מכבי נתניה כבשה 101 שערים בעונה וחצי ואני גאה מאוד במה שאנחנו עושים. אנחנו יכולים לשחק עוד יותר טוב. כשהובלנו 0:2 חששתי שנספוג. אני רוצה שנהפוך לקבוצה יותר חזקה. היו לנו איבודי כדור שלא צריכים להיות. רק כשארגיש שיש לי ביטחון מוחלט בקישור ובהגנה אוכל לצאת בהצהרות".

מה שדראפיץ מציין זו באמת החולשה הכי גדולה שלנו. יכולה להיות שליטה מוחלטת שלנו במשחק ולצדה איבוד ריכוז ואיבודי כדור שמייצרים הזדמנויות לצד השני. אתמול היו להפועל חיפה מצבים טובים שכולם נוצרו מטעויות קשות שלנו. אם הקבוצה הזו תתבגר ותהיה קשוחה יותר השמיים הם הגבול.
מי שעשו את הטעויות שאתה מדבר עליהן ירון זה הראשון ניקו אולסק שרצה להעביר שחקן בכיוון אלינו והשני היה קוגבניה שרצה למסור להויבך אבל מסר כשהוא שכוב בדשא לממן של חיפה .

דוד גם לי היה מאוד מתאים פיראס מוגרבי מצד שמאל של הקישור כמו שדיע סבע מימין חחחח היינו רואים חגיגות בנתניה , הבעיה שפיראס עם חוזה בסכנין ואני לא רואה את נתניה משלמת על הכרטיס שלו חוץ מהשכר הגבוה שהוא מרוויח . אבל יש צעירים מבטיחים עם רגל ימין מצוינים גם בליגה הראשונה והשניה .

לגבי קשר 50-50 אם היה אפשר את אח של בן צעירי לירוי צעירי פשוט מצוין , או עוז פרץ מהפועל רמת גן , או גבי קניקובסקי מהפועל עכו ולא בגלל השער , ואל קארנווי מושאל של באר שבע לעכו ....

מגן שמאלי זר את אמבולה מרעננה , או אנס דאבור מאחי נצרת שמושאל ...או לחפש בחוץ אבל אני לא רואה בארץ עוד מגינים שמאליים שאפשר להביא לומר זר טוב זה הכי קל אבל לך תמצא .....שחקן כזה טוב שהוא גם שחקן חופשי בינואר ...

לגבי חלוץ מהיר מוחמד גדיר או מוחמד שכר מרעננה
פיראס מתאים כי הוא רץ הרבה , מהיר, טכני ושחקן בית...אני מעריך שהוא יתלבש מצויין על השיטה שלנו ויפרח פה...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's