שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הדרך להשאיר את עלי מוחמד בנתניה
01-Nov-2017, 11:42
הודעה: #11
RE: הדרך להשאיר את עלי מוחמד בנתניה
(01-Nov-2017 11:14)טל.מ כתב:  ברור . לכן לא מבין למה העז הזאת הוכנסה לחוזה. סעיף שכובל את המועדון פשוטו כמשמעו. בוא נגיד את האמת, אם סלובו לא היה מכיר את עלי מוחמד ומעביר אותו לנתניה עלי עדיין היה מסתובב בליגה השניה. כל הסקאוטרים שהגיעו לראות אותו הגיעו כי זו נתניה , כי היא שיחקה את הכדורגל הכי טוב וכו. כמה סקאוטרים ראו אותו בביתר תא ?
אני מבין לחלוטין את הרצון של השחקן להתקדם , לא מבין בכלל הכנסת סעיפים כאלה ככלל ועוד בסכומים קטנים . הרי אם מישהו ככ ירצה שחקן של נתניה, כנראה שכדאי להפיק מזה את המירב לא ? נתניה פעם עצרה שחקן ובטח זר מלהתקדם ? אני בטוח שהדברים הללו הובהרו לשחקנים. לכן ברשותכם הסעיף הזה לא ברור לי ובעיני כמו שהוא מוצג, הוא טעות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יש גם צד שני בחגיגה הזאת....לא רק המועדון. גם לשחקן יש את הרצונות שלו ובהנחה ששני הצדדים רוצים להמשיך את הקשר חייבים להתפשר בדברים מסוימים.
אז כן, שחקן שמחזיק מעצמו וחושב על העתיד שלו לא בטוח שיסכים להשתעבד למועדון שלו ולוותר לגמרי על סעיף השחרור. זה מבחינתו עלול להיות חסם להתפתחות של הקריירה שלו.
מצד שני, אפשר "לפצות" אותו בחוזה משודרג והבטחה שבע"פ (שגם תופסת משפטית לדעתי) שלא לעצור את ההתקדמות שלו במידה ותגיע הצעה אטרקטיבית עבורו.
ושוב, לגבי גובה הסעיף - כפי שכבר נאמר, זה מושלך גם מגובה החוזה וגם מהערכה המיקצועית על השחקן בנקודת הזמן שבה נחתם החוזה. בשני המקרים מיליון דולר נשמע סכום סביר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הדרך להשאיר את עלי מוחמד בנתניה - אופיר34 - 01-Nov-2017 11:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים