שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היום אצל אופירע
19-Oct-2017, 12:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Oct-2017 על ידי 12:24 אופיר34.)
הודעה: #22
RE: היום אצל אופירע
(19-Oct-2017 7:03)אייל ס כתב:  מכיוון שאנחנו בהליך משפטי שכל מטרתו קביעת הסכום שמכבי נתניה תשלם על דיע לטוברוק ומטרת מכבי נצניה שההליך הסתיים בעלות מינימלית,אנחנו מנוהלים ע"י העו"ד(ולא הפוך).
לעיתים זה מרגיז/לעיתים אתה "מת" להוציא לאור...ולמרות,משאיר לעו"ד רועי רוזן להוביל.
הבוקר נשיב לאותה דרישה(שלא קשורה להליך...)שתפסה כותרות השבוע ונמתין להחלטת הבורר.

אני רק לא מבין אם הדרישה לא קשורה להליך למה חויבנו להשיב עליה תוך 3 ימים (עפ״י פרסומים זרים...) ?
ושאלה שנייה, עד כמה ה 1.2 יכולה להשפיע על הסכום שהבורר יקבע ?

(19-Oct-2017 11:29)פיליפצוק כתב:  
(19-Oct-2017 7:03)אייל ס כתב:  מכיוון שאנחנו בהליך משפטי שכל מטרתו קביעת הסכום שמכבי נתניה תשלם על דיע לטוברוק ומטרת מכבי נצניה שההליך הסתיים בעלות מינימלית,אנחנו מנוהלים ע"י העו"ד(ולא הפוך).
לעיתים זה מרגיז/לעיתים אתה "מת" להוציא לאור...ולמרות,משאיר לעו"ד רועי רוזן להוביל.
הבוקר נשיב לאותה דרישה(שלא קשורה להליך...)שתפסה כותרות השבוע ונמתין להחלטת הבורר.

מפתיע אותך שהאתר "המהולל" בניהולה של הדוחה בנשים לא טורח אפילו לפרסם את תגובה הקבוצה, כי אותי ממש לא.
ולכן זה מאוד הפתיע אותי השת"פ שלכם איתם בשבוע שעבר עם הראיון "המפוצץ" של דיה וערן ואת הראיון שלך אצלם שלשום.
יש אתרים שצריך פשוט להחרים!!

זה הדבר הראשון שגם אני חשבתי עליו בסקירת האתרים הראשונה שעשיתי על הבוקר.
התקשורת בארץ ותקשורת הספורט בפרט שוכחת לפעמים שתפקידה לא לתפוס צד אלא לסקר באובייקטיביות כל מקרה לגופו. האתר הרדוד הזה טיפס על עץ מאד גבוה ואני די בטוח שבמקרה של פסיקה לטובתנו (קרי סכום נמוך עבור השחרור) לא נקבל יותר מחצי פיסקה בתוך ידיעה שאיכשהו קשורה למכבי נתניה.
בקיצור, איכס.

(19-Oct-2017 10:18)טל.מ כתב:  אני עדיין לא מצליח להבין מה הרעיון ,גם אם היה באוג, בכלל להסכים להצעה של 1.2 מ שקל ? נניח שאיזיקוביץ היה מסכים באותה נק זמן . אז ? מה זה תורם לנו כלכלית או מקצועית ? כל הענין כפי שהוא מוצג מאוד תמוה בעיני.
מעבר לזה אם הבורר רק מוסמך לדון בגובה הפיצוי למה בכלל נדרשת נתניה להגיב לדברי איזיקוביץ ?
מודה - לא הבנתי כלום.

Sent from my iPad using Tapatalk

אני מניח שההצעה הזאת באה בסה״כ לחשוף את פרצופו האמיתי של איזיקוביץ ואת רצינות כוונותיו. הרי בנקודת הזמן שההצעה כביכול הוצעה היה ברור לכולם שאף אחד (בטח ובטח איזיקוביץ) לא היה משלם את הסכום הזה על דיא. השאלה האם באמת צוין על הכתב דד ליין רשמי להצעה הזאת...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: היום אצל אופירע - amir - 17-Oct-2017, 21:25
היום אצל אופירע - טל.מ - 17-Oct-2017, 22:19
RE: היום אצל אופירע - אופיר34 - 19-Oct-2017 12:13
היום אצל אופירע - טל.מ - 19-Oct-2017, 10:18
היום אצל אופירע - טל.מ - 19-Oct-2017, 10:34