שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים
18-May-2017, 8:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2017 על ידי 8:38 זאב רווח.)
הודעה: #1
דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים
דני עמוס נראה לי שכבר יחתום אצלנו אני שמח מאוד , בנתניה יהיה לו את השקט הנפשי ואת התהילה שמגיעה לו מאז עזב את קריית שמונה , אופיר אל תפריע לו בענין הזקן זה דברים אישיים . לדעתי ההחתמה שלו תעניק לדין גל את ההזדמנות להחלים טוב ולהשתלב חזרה מהפציעה הקשה בלי לחץ .

עכשיו הגיע הזמן להשלים את ההגנה

גיא גרוס חתם הוא ווארגוץ' ופאדול זה שלושה בלמים טובים , אם זה נכון שיקיר שינה עוזב וחבל לי כי אני אוהב אותו כל הזמן נלחם ולא מוותר , אבל אם הצוות המקצועי חושב שצריך לחזק את העמדה של הבלם הנוסף , אז בבקשה רק בלם צעיר שמציעה עם גיא גרוס . דודי תירם , ירין חסן , או אושר אבו ....גם ז'ידנוב לא מפריע שישאר בנוסף לבלם הוא חיובי מאוד הפתיע אותי בלחימה והוא ישראלי !!!

מגן ימני אם אכן יגיע שניר משען זה יצור תחרות בריאה עם ויקי כחלון אבל עלול לגרום לאחד מהם או לשניהם להיות ממורמרים , תלוי באופי שלהם , מי שרוצה לשחק באירופה חייב להבין שהכי טוב משחק ואם אתה לא מספיק טוב תצטרך להשתפר !!! אני בעד תחרות תמיד אבל אם במקום לדרבן את ויקי כחלון זה ימרמר אותו תמיד אעדיף שחקן בית , עוד עונה שתיים ויקי כחלון אם ישתפר בכמה נקודות יהפוך למגן הימני הכי טוב בארץ .

מגן שמאלי : זאת בעיה אין מגינים שמאליים מהירים סוגרים טוב בהגנה חיבים לעשות התקפה , אמרנו כבר , אנס דאבור , דרסלר זר , או לחפש זר אחר לעמדה זו , מה שאומר שהזר יצטרך להיות מושלם משהו בסגנון פיניאס חביבו של טל.מ ...לא להתפתות להביא את בן הרוש בנו של מישל חברי ...לדעתי עבר את שיאו ...
אני מציע לבדוק עוד אופציה , טל איילה לא נכשל במכבי נתניה , הוא מהיר , בעל שליטה בכדור מצויינת , האם הוא יכול לסגור טוב גם בהגנה ??

אז טוב שהתמונה מתבהרת והפאזל נשלם לאט לאט , אנחנו האוהדים צמאים לשמוע על החתימות הנוספות של החיזוק .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - זאב רווח - 18-May-2017 8:31

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 9 אורחים