מכבי נתניה
דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים (/showthread.php?tid=3574)

עמודים: 1 2 3 4 5

דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - זאב רווח - 18-May-2017 8:31

דני עמוס נראה לי שכבר יחתום אצלנו אני שמח מאוד , בנתניה יהיה לו את השקט הנפשי ואת התהילה שמגיעה לו מאז עזב את קריית שמונה , אופיר אל תפריע לו בענין הזקן זה דברים אישיים . לדעתי ההחתמה שלו תעניק לדין גל את ההזדמנות להחלים טוב ולהשתלב חזרה מהפציעה הקשה בלי לחץ .

עכשיו הגיע הזמן להשלים את ההגנה

גיא גרוס חתם הוא ווארגוץ' ופאדול זה שלושה בלמים טובים , אם זה נכון שיקיר שינה עוזב וחבל לי כי אני אוהב אותו כל הזמן נלחם ולא מוותר , אבל אם הצוות המקצועי חושב שצריך לחזק את העמדה של הבלם הנוסף , אז בבקשה רק בלם צעיר שמציעה עם גיא גרוס . דודי תירם , ירין חסן , או אושר אבו ....גם ז'ידנוב לא מפריע שישאר בנוסף לבלם הוא חיובי מאוד הפתיע אותי בלחימה והוא ישראלי !!!

מגן ימני אם אכן יגיע שניר משען זה יצור תחרות בריאה עם ויקי כחלון אבל עלול לגרום לאחד מהם או לשניהם להיות ממורמרים , תלוי באופי שלהם , מי שרוצה לשחק באירופה חייב להבין שהכי טוב משחק ואם אתה לא מספיק טוב תצטרך להשתפר !!! אני בעד תחרות תמיד אבל אם במקום לדרבן את ויקי כחלון זה ימרמר אותו תמיד אעדיף שחקן בית , עוד עונה שתיים ויקי כחלון אם ישתפר בכמה נקודות יהפוך למגן הימני הכי טוב בארץ .

מגן שמאלי : זאת בעיה אין מגינים שמאליים מהירים סוגרים טוב בהגנה חיבים לעשות התקפה , אמרנו כבר , אנס דאבור , דרסלר זר , או לחפש זר אחר לעמדה זו , מה שאומר שהזר יצטרך להיות מושלם משהו בסגנון פיניאס חביבו של טל.מ ...לא להתפתות להביא את בן הרוש בנו של מישל חברי ...לדעתי עבר את שיאו ...
אני מציע לבדוק עוד אופציה , טל איילה לא נכשל במכבי נתניה , הוא מהיר , בעל שליטה בכדור מצויינת , האם הוא יכול לסגור טוב גם בהגנה ??

אז טוב שהתמונה מתבהרת והפאזל נשלם לאט לאט , אנחנו האוהדים צמאים לשמוע על החתימות הנוספות של החיזוק .

דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - טל.מ - 18-May-2017 9:44

טל איילה ..? די תעבור הלאה

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - אייל ס - 18-May-2017 10:03

אתם לא בכיוון...
המגמה ,לא להחזיר שחקנים מהעבר/מהאוב למעט עמדת הבלם(וגם לשם הסיכוי נמוך...).
מכבי נתניה תחתים בשלב ראשון 5 שחקנים משמעותיים:שוער,בלם,מגן שמאל,קשר אחורי,חלוץ.
האחרים(ולא רבים) שיוחתמו יהיו משלימים ל18.
חייבים לזכור שסגל לליגת העל מונה 25/26 שחקנים ולא כ100 על פי דרישות הקהלTongue

דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - Elads84 - 18-May-2017 11:25

(18-May-2017 10:03)אייל ס כתב:  אתם לא בכיוון...
מכבי נתניה תחתים בשלב ראשון 5 שחקנים משמעותיים:שוער,בלם,מגן שמאל,קשר אחורי,חלוץ.

אייל, זה רק זאב זאב (או איך שקוראים לו), לא צריך להתייחס

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - זאב רווח - 18-May-2017 15:00

אייל דבר ראשון הצעת יותר מדי כסף על דני עמוס 110 אלף דולר למאמץ של 10 חודשים זה מוגזם , שתבין אני חושב שזה מוגזם לכל שחקן , פשוט יותר מדי כסף !
בענין של איילה זה רק רעיון לי לא משנה מי באוב ומי לא וכן אני זורם עם הצוות המקצועי מיליון אחוז
בלם כבר החתמנו את גיא גרוס אם תביאו עליו בלם זר הוא יתייאש וירצה לשחק , תביאו את ירין חסן או דודי תירם שיתחרו בינהם ....

פורסם ענין עדי קונסטנטינוס שאני מאוד מכבד ומעריך וכנראה גם הצוות המקצועי אם תוכל לעדכן אם יש אמת בפרסום ...
בענין הזרים ??

קשר אחורי זר קראת כמוני כמה מתלהבים מהוגו של באר שבע מבוקש בגרמניה ובטורקיה , צריך לחפש ג'לוב כזה ניגרי או קמרוני יש מלא כאלו במשקל בניגריה וקמרון ....
לגבי רביד גזל וטגה , זה פטאתי הם כבר גמרו קריירה יפה , לא יכולים לשחק בליגת העל לדעת רבים ... הם צריכים להשתלב במחלקת הנוער !!! אל תכליל אותם עם ה 25 חברי הסגל

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - amir - 18-May-2017 15:05

חלוץ הכוונה לשרם או יבוא אחד בנוסף?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - אייל ס - 18-May-2017 15:23

(18-May-2017 15:05)amir כתב:  
חלוץ הכוונה לשרם או יבוא אחד בנוסף?

הכוונה...
מה מחפשים ועדיין לא נסגר...
מה שחתום/חתום..מהקיים ומהחדש
יש מבין?Cool

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - זאב רווח - 18-May-2017 15:27

לא מבין למה צריך עוד בלם מקווה שלא יהיו התמרמרויות
מגן שמאלי זה מאסט , גם ימני אגב מי יהיה עם כחלון לאף אחד אין מושג ...
קשר אחורי אחרי שוער זאת העמדה הכי חשובה במגרש
חלוץ ? מקווה מאוד שנפגע בינגו

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - amir - 18-May-2017 15:28

זאת התשובה שקיוויתי לקרא. [FACE THROWING A KISS]

RE: דני עמוס יחתום מצוין , עכשיו מגן שמאלי , מגן ימני אם אפשר ישראלים - זאב רווח - 18-May-2017 15:37

ממה שאייל אומר אפשר לומר ש
בלם ישראלי יגיע
מגן שמאלי ישראלי
קשר נסוג זר
חלוץ זר
בלם ישראלי לדעתי מנסים אחד מהשלושה , תירם , חסן , אבו .
מגן שמאלי - אין לי מושג אבל בטוח לא הזר של רמת גן .
או שיהיו 6 זרים ???? מה שאייל אמר 5