שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית.
02-May-2017, 20:53
הודעה: #31
RE: פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית.
(02-May-2017 20:30)אייל ס כתב:  הגיע הזמן שתשנו את הגישה.
כל שקל פחות על כרטיס,זה שקל יותר שאני משלם.
ואין לי שום עניין לשלם כשאוהדים מתחשבנים האם כדאי או לא כדאי להם לקנות מנוי,זו לא קבוצה של סבתא שלי,זו קבוצה שלך אלון ושלך טל ושלך אופיר בדיוק כמו שלי,זה שאני "שרוט" והייתי מוכן "לשרוף" 5 מיליון ש"ח העונה כדי להוציא את המועדון מה"שאול" לא אומר שזה יקרה עם האליטה של האליטה של האוהדים,שזה אתם תתחשבנו על "האם כדאי לי לרכוש לילד במחיר שכזה"?

אגב,זה לגיטימי שלא כדאי לך לרכוש,זה לגיטימי לחלוטין שהמועדון יתנהל רק מכספי הכנסותיו נטו.
מהעונה אתמוך בנוער(כי זו תפיסת העולם שלי),כספים לבוגרים יוזרמו מעבר לנוער רק עם יהיו אנרגיות טובות מהקהל(גם בכרטיסים וגם בתרומות).
אני כבר לא מעט זמן מסתובב עם התחושה הזו(ויש חלק מהאנשים בפורום שיודע את זה)וכדי לא לפגום בקמפיין העליה לא הוצאתי את זה,אך להגדיל את התקציב מעבר ל16/17 מיליון(שזו לדעתי היכולת הכלכלית של המועדון ב5000 אוהדים צהובים בממוצע למשחק וכ2 מיליון ש"ח תורמים/ספונסרים),מותנה בהתנהלות הכספית של הקהל על גווניו השונים,לא עשיתי את שעשיתי לפני 10 חודשים כדי להשאר "לבד במערכה",זה קרה העונה וזה לא יקרה בעונה הבאה.

הגישה שלי ושל רב החברים פה אני מאמין היא שרכישה של מנוי היא המינימום שאוהד צריך לעשות בשביל הקבוצה שלו, בטח קבוצה כמו מכבי נתניה של 2017 .

אנחנו בסה"כ מנסים להגיד שכדי שנוכל לעבור את ה 16-17 מליון הצפויים האלה אנחנו חייבים להכות על הברזל שהוא עוד חם ולנסות להגיע למכסימום האוהדים (שלא מעטים מהם החלו לגלות עניין מחודש לאחרונה בקבוצה) שכן חושבים על רכישת מנוי לקבוצה.
ומה לעשות ,לא כולם עידן, ולא כולם ירון ולא כולם אופיר. רב האוהדים הם לא כאלה, אבל העונה הזאת ובעיקר סופה עשתה משהו גם לרדומים ששנים לא עשו מנוי ואת זה צריך לנצל.
אז אני לא מדבר על מחיר כי אני בטוח שהמחיר יהיה הוגן וראוי וישקף את המציאות שלנו ,אבל אני חושב שאם המועדון יצליח לפנות ולהציע מנויים למגזרים השונים (ובעיקר לילדים) יהיה לו יותר קל למכור ולייצר באזז.

ואני בטח לא יקבע לך מה לעשות כי אומנם זה המועדון שלנו אבל הכיס שלך משלם הכל בסוף.
בוא נשאר עם אנרגיות טובות ונקווה שמה שלא יהיה העונה הזאת תחזיר אוהדים למגרש עם מנוי ילד או בלי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית. - אופיר34 - 02-May-2017 20:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים