מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
חשבתי לפתוח פוסט שאנשים יכנסו אולי אפילו בפייסבוק
ונחשוב כיצד אפשר לשווק את הקבוצה ולהכניס כסף למועדון ולצרף קהל.
ברור שעם הצלחות זה יבוא.

זה באמת היה לי מוזר שלא היה איזה דוכן מרצנדייז באיצטדיון. כי חיפשתי לקנות צעיף חדש כי שכחתי בבית ולא היה ביציע המזרחי, ואכן ביציע הזה היה הרבה אנשים בלי צעיף של נתניה וכו' וחבל.

אז בינתיים הרעיונות שלי בקצרה.

1. למכור מנויים כמו כרטיסייה ל10 משחקים,

יש אנשים שלא גרים קרוב, או דתיים ולא יכולים להתחייב לבוא לכל העונה.
או שאין להם אפשרות לשלם מנויים להם ולילדים, אז מנוי חלקי יכול לעזור.
במקרה שלי אשמח לקנות כרטיסייה של 10 משחקים, אני דתי וגר ברמת גן
מה שקורה הוא, שאני הולך יותר למשחקי חוץ מבית אז ההכנסה לא נכנסת לקבוצה שלנו וחבל.

2, לשווק לחנויות שונות מרצנדייז של נתניה, הקהל המבוגר יותר לא יקנה כוסות או חולצות עם כיתוב של מכבי נתניה, יש כאלה שלא ילכו ברחוב כך, אבל למשל חלוצה יפה בצבע צהוב שחור או לבן.

או למשל חולצות יותר איכותיות עם מסרים
של פשוט לאהוב, או אהבה של כדורגל וכו'

3, רשתות חברתיות , למשחק האחרון היה לי התלבטות אם לבוא באמת הנסיעה במיוחד חזרה הקרובה לשבת. הייתי ממש עייף, אבל הקמפיין של הרשת החברתית
למרות כל הבדיחותא שיכנע אותי זה שייך אותי לשנות ה90 שהייתה נער והולך למשחקים מול הבית. רשתות חברתיות זה שיווק מצויין.

4. השנה אנחנו נוסעים הקייץ לחו"ל שמעתי שקשרי תעופה שייכת לאייל סגל
אז כבר הלכתי לבחור אפשרות חבילת נסיעה דרך קשרי תעופה.
בעבר עשיתי ביטוח בכלל בגלל זה ועד היום הביטוח דירה ועוד בכלל.

כלומר כל מי שתורם לנתניה ספונסר או עסק לעשות מין כרטיס אוהדים שיקבל הנחה סמלית אפילו רק להראות שבזכות התרומה שלהם לקבוצה אנחנו בוחרים בעסק שלהם.

זהו בניתיים את מוזמנים להוסיף.
יופי של רעיונות

Sent from my A0001 using Tapatalk
מעולה.
לדעתי מנוי אב+בן יתפוס חזק מאוד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
חייבים להתחיל מהבסיס והוא מכירת מוצרי המועדון בכל משחק בית בדוכנים מחוץ לאיצטדיון מול היציעים ורצוי גם בתוך האיצטדיון. מהבסיס הזה ניתן לצמוח לכל כיוון ולכל רעיון שיווקי.
בואו נתחיל מהשבוע הקרוב ....
הפנינג עלייה...
שיהיו דוכני מרצ'נדייז...
בנוסף לתת לסבתות טריפולטאיות לעשות דוכנים של קוסקוס סנדביץ טוניסאי וכו...
שיהיה בירה...
והכי חשוב שיהיו דוכנים שעושים רישומים של כאלה שהם לא היו מנויים אני יודע שיש דאטה יחסית של כולם אבל עדיין....
אגב למי שהגיע מוקדם ליציע העליון בשישי האחרון ראה שני אחים עם ראש גדול (מראה ערן לוי) מתיישבים על קערת קוסקוס עם כף התחננתי לצלם וקיבלתי סירוב אבל זה חימם את הלב...
וכמובן משחקי כדורגל לילדים ....לא מתנפחים...שערים קטנים...תחרות הקפצות...או כזה חור שצריך לדייק ...שחקני נערים/נוער שהם מדריכים , מאמני המחלקה מדריכים....
זה גם יעשה טוב לאקדמיה שאפשר לנצל את ההזדמנות ולפרסם בפליירים במסך באיצטדיון....
ים אפשרויות...
ועלה סרטון בפייסבוק שהוצג לשחקנים לפני עכו או ר"ג חייב לשים במסך הגדול סרטון פצצה...
אכן,מכירת מוצרים היא רעיון ניפלא,נכון להיום מגוון המוצרים לא מאפשר "שיווק אגרסיבי".
בעתיד הקרוב,נתחיל בהתארגנות(גם בנושא הזה).
ולגבי אב ובן וכו'...המועדון לא מפלה מגדריתTongue ויאפשר כמו בעונה הקודמת רכישת 2 מנויים במחיר מוזל(מה שאפשר גם לאמא ובת/אח ואחות/סבא ונכדה/סוהרת ואסירה..).
(02-May-2017 11:36)אייל ס כתב: [ -> ]אכן,מכירת מוצרים היא רעיון ניפלא,נכון להיום מגוון המוצרים לא מאפשר "שיווק אגרסיבי".
ולגבי אב ובן וכו'...המועדון לא מפלה מגדריתTongue ויאפשר כמו בעונה הקודמת רכישת 2 מנויים במחיר מוזל(מה שאפשר גם לאמא ובת/אח ואחות/סבא ונכדה/סוהרת ואסירה..).
זה אומר שאבא לילד בן 5 יעדיף לקחת את הילד למספר קטן של משחקים עם קניית כרטיס פה ושם מאשר לעשות לו מנוי וחבל.

רק רוצה לחזור ולומר :
אוהד צריך לקנות מנוי. נקודה !
ללא שיקול רווח והפסד.
ללא שיקולי דת שבת ויום חול.
ללא שיקול לכמה משחקים תגיע..

אוהד קונה מנוי כי זו הדרך לעזור לבעלים בתקציב. כי ככל שיש יותר מנויים כך גדלה יכולת השיווק של הקבוצה והאטרקטיביות שלה בעיני שחקנים/ספונסרים/תורמים.

לכן....
די כבר לחפש את הזול והקומבינה .
פשוט לכו ותקנו מנוי !
כי אתם תומכים בקבוצה ובבעלים. תומכים ברעיון של מכבי נתניה.
כי אתם אוהדים ללא תנאי.

איך אמר JFK ?

My fellow Americans, ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country.
אותו הדבר...???

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אותו הדבר !!!

(02-May-2017 12:14)lironb62 כתב: [ -> ]
(02-May-2017 11:36)אייל ס כתב: [ -> ]אכן,מכירת מוצרים היא רעיון ניפלא,נכון להיום מגוון המוצרים לא מאפשר "שיווק אגרסיבי".
זה אומר שאבא לילד בן 5 יעדיף לקחת את הילד למספר קטן של משחקים עם קניית כרטיס פה ושם מאשר לעשות לו מנוי וחבל.

עברית קשה שפה...כשמוכרים שני מנויים במחיר מוזל(כדוגמת העונה) זו הנחה לכל המגזרים גם לאבא ולילד בן ה5.
לדוגמא,העונה מכרנו מנוי במחיר של 450 ש"ח ו2 מנויים ב750(כדי לקרב כמה שיותר אוהדים).
זה בדיוק כמו כמו אבא ב450(במקום 600 בעונה הקודמת בלאומית) וילד ב300(במקום 350 בפעם הקודמת).
ההבדל...שאת זה יכולים לרכוש כולם ולא רק אבא וילד וחוסך בדיקה מדוקדקת שאכן מדובר באבא וילד.
כדי למנוע אי הבנות,אלו לא יהיו המחירים העונהTongue
(02-May-2017 12:22)Hagiqq כתב: [ -> ]רק רוצה לחזור ולומר :
אוהד צריך לקנות מנוי. נקודה !
ללא שיקול רווח והפסד.
ללא שיקולי דת שבת ויום חול.
ללא שיקול לכמה משחקים תגיע..

אוהד קונה מנוי כי זו הדרך לעזור לבעלים בתקציב. כי ככל שיש יותר מנויים כך גדלה יכולת השיווק של הקבוצה והאטרקטיביות שלה בעיני שחקנים/ספונסרים/תורמים.

לכן....
די כבר לחפש את הזול והקומבינה .
פשוט לכו ותקנו מנוי !
כי אתם תומכים בקבוצה ובבעלים. תומכים ברעיון של מכבי נתניה.
כי אתם אוהדים ללא תנאי.

איך אמר JFK ?

My fellow Americans, ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country.
אותו הדבר...???

אותו הדבר !!!

זה מה שאני עושה: לא מתייצב (כתושב ת"א) לכל משחק בית אבל מנוי רוכש.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's