שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית.
02-May-2017, 20:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-May-2017 על ידי 20:29 אופיר34.)
הודעה: #23
RE: פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית.
לגבי אכיפה של סטונדט\חייל זה באמת לא צריכה להיות בעיה כי רק נושא תעודה יוכל להכנס עם המנוי, אבל יותר חשוב לדעתי זה נושא הילדים.
ואייל כבעלים צודק מבחינתו כי ברגע שנוציא מנוי לילד עד גיל 10 למשל נגלה הרבה מאד בני 14 ,15 ו 16 שפתאום חזרו לכיתה ב' ויבקשו להכנס עם מנוי הילד הזה...
אם נהייה כנים גם אנחנו בעבר היינו כמעט 15 שנים סטונדטים רק כדי לזכות בהנחה של מנוי\כרטיס סטודנט... Wink

בכל מקרה צריכים לחשוב על משהו שכן יאפשר את ההבדלה הזאת. אולי תמונה של הילד על גבי המנוי (ואני יודע שזה קצת לוגיסטיקה), אולי ללכת על גובה מכסימלי (לשים איזה מוט כזה ליד כל שער בגובה X שכל מי שגבוה ממנו לא יכנס)....

אפשר למצוא עוד רעיונות הזויים או מצד שני לנסות ולסמוך על האמינות של האנשים (ואני יודע שזאת משימה קשה בנתניה) ,להוציא מנוי לילד עד גיל 10 נגיד ולראות איך זה מתקבל.

(02-May-2017 20:19)אלדד כתב:  לרוב קבוצות הליגה יש מחיר אחיד
סתכל פה את מחירי המנוי של כל קבוצה וחלוקת היציעים, בעיקר את של מכבי ת"א אצלנו http://m.one.co.il/Mobile/Article/16-17/...74685.html

לא בדיוק אחיד לכולם....
ואנחנו בניגוד למכבי ת"א, חיפה או ביתר "בונים משהו חדש. ביחד"...
מנסים אצלנו לייצר דור חדש של אוהדים ,להחזיר רדומים ולהביא כמויות של אנשים. נקודת הפתיחה שלנו פחות טובה משל הגדולות. אין מה לעשות אנחנו צריכים לעבוד קשה יותר בנושא הזה.

בכל מקרה , לי יש רק שתי בקשות - מנוי פר כיסא ומנוי ילד.
לא בקשה מוגזמת לדעתי....Wink
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית. - אופיר34 - 02-May-2017 20:22

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים