שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר
14-Mar-2017, 12:01
הודעה: #5
RE: זה הזמן להתעורר
(14-Mar-2017 11:27)אופיר34 כתב:  הקו של טל זה לפטר את סלובו . אתה תומך בזה ?
הקו של טל זה שלקבוצה אין עומק . אתה מסכים לזה ?
הקו של טל זה ש 23 מחזורים שיקרנו את כולם והיום מתגלה הגודל האמיתי שלנו. זה נכון מבחינתך ?
הקו של טל זה סלובו שעושה רוטציה עם ברדה על הספסל ולא מתפקד כמנהיג. אמת ?

הדיון פה הוא לא טל ,לא אופיר ולא עידן.
הקבוצה נכנסה למשבר. עכשיו צריך להחליט איך להתמודד איתו. יש כאלה שיעדיפו זעזוע כמו פיטורים של מאמן, קנסות לשחקנים, שיחות נזיפה של בעל הבית וכיוצ"ב ויש כאלה (ואני בתוכם) שיעדיפו לטפל בבעיה בקור רוח, בלי פאניקה והצהרות בומבסטיות.
שהתחיל המשבר הצוות עשה שינוי בהגנה שהכניס את פאדול ושושן להרכב (כפי שדרשו חלק מהאוהדים). זה לא פתר את הבעיה.
לי ברור שבנקודת הזמן הנוכחי מה שהקבוצה צריכה זה יותר קילרים במגרש ופחות פוזות ושחקנים שיותר עומדים ופחות עושים עבודה.
אז אתה צודק לגבי ערן. כמו שאתה יודע אני טוען את זה שבועות וחודשים עוד בימים הטובים של הקבוצה. על ערן אני מוסיף את קוגבינה וביתר שאת. אלה שני שחקנים שנכון להיום במצבנו פשוט יותר מפריעים מתורמים. לדעתי נסתדר גם בלי שניהם בקטע ההתקפי, ומצד שני נשפר את האמצע שלנו שפתוח לרווחה כל כך הרבה זמן.

לא אופיר.
אני בכלל לא נכנס לתוכן הדברים באופן כל כך ספציפי שאתה מדבר עליו.
אני מדבר על רוח הדברים.
להבין שאנחנו לא כאלה גדולים.
להבין שאנחנו בבעיה.
להבין שמה שהיה לא רלוונטי.
להבין שהליגה היא לא בדיחה.

לא להבין רק עכשיו שאנחנו בבעיה כי ר"ג ניצחה(הרי אם ר"ג היתה מפסידה היינו ממשיכים לדבר כאילו הכל בסדר)- אלא להבין שאנחנו, מכבי נתניה- בבעיה!
ורגע לפני הפליאוף זה הזמן הכי גרוע להיכנס למשבר- אלא אם אתם ממשיכים לבנות על זה שרוב הקבוצות עוד שבועיים הולכות לים... הרי כולנו יודעים שיש לשחק נגד מכבי נתניה ויש לשחק נגד הפועל ר"ג ועכו- נגד נתניה מול קהל, ומול תקשורת, ומול כל מה שמכבי נתניה מייצגת- זה הרבה יותר מאתגר וסקסי.

ולהתייחס לדברים שכתבת- קוגבנייה הרבה יותר אפקטיבי בהתקפה. תזיז אותו לשם. הבחור הגיע לכאן בתור חלוץ ולדעתי ירד אחורה רק כי מרגישים שערן דיא ובדש\ויסמן חייבים לשחק.
זה גורם להתקפה להיות סטטית ולקישור להיות רך. זו לא מכבי נתניה שהתחילה את העונה ומול כל קבוצה הגיעה ל 10 מצבים ולרחבה שלה בקושי נכנסו.

בינתיים כבר כמה משחקים מנסים שוב ושוב את אותה נוסחה.
וגם השינויים הקוסמטיים שעושים ממש לא מוצלחים.

לפטר מאמן? לאשר זה עזר לפני כמה שנים לעורר את הקבוצה שלו ומשום מקום היא עלתה ליגה.
אני מאמין בצוות הנוכחי ותקופה רעה לא תשנה את דעתי.
אני גם נגד מהפכות- סך הכל מבקש שיחזרו לדברים שעבדו בלי לפחד ובלי לדפוק חשבון והתחושה היא שהם דופקים חשבון ומוותרים על עקרונות בגלל הפחד מאי שקט בחדר ההלבשה.
אני מתחיל לחשוב שהפציעה של ערן לוי זה הדבר הכי טוב שקרה העונה לסלובו וברדה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה הזמן להתעורר - עידן444 - 14-Mar-2017 12:01
זה הזמן להתעורר - טל.מ - 14-Mar-2017, 11:46
RE: זה הזמן להתעורר - amir - 14-Mar-2017, 12:32
זה הזמן להתעורר - טל.מ - 14-Mar-2017, 12:59
זה הזמן להתעורר - טל.מ - 14-Mar-2017, 15:42