שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
14-Mar-2017, 0:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 0:08 אופיר34.)
הודעה: #66
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת
(13-Mar-2017 23:25)טל.מ כתב:  דיברתי המון בחודש האחרון והרגשתי שאני מדבר לקירות .. אז .. אמיר זה לא יצליח. עוד מאותו הדבר כבר לא יביא אותנו לשום מקום. 8 נק מ21 זה לא ירידה ביכולת זה הרבה מעבר. אבל מה אני מבין .. יש כאן מומחים ממני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לנתח מספרים תמיד אפשר ואת הכסף אתה יודע איפה ומתי סופרים.
לא הארת עיניים של אף אחד בחודש האחרון כי כולם (אפילו אני) הבינו שהקבוצה נמצאת במשבר גם לפני המשחק של היום, אז בוא נרגע עם "האמרתי לכם".

ואני יודע שאתה מאד אוהב להתעלם מזה אבל אנחנו עדיין מדברים על קבוצה שאגרה 13 נקדות יותר ממקום שלישי ו 8 יותר ממקום ראשון .זה לא הגיע משום מקום. מישהו עבד מאד קשה כדי שזה יקרה. את ההישג הזה לא אתה ולא אף אחד אחר יכולים לבטל.
כן, יש משבר. כן, התשוקה כמעט ונעלמה. כן, השתן לא יורד עדיין מהראש.
לא, אי אפשר לבטל אותנו ! בטח לא בכזאת קלות כמו שאתה עושה.

תפקידם של הצוות המיקצועי להחזיר את הרעב שהיה פה רק לפני חודש וחצי. אם זה יקרה נעלה ובקלות ,ואם לא אז נעשה את זה שנה הבאה.
הכל תלוי בנו.

(14-Mar-2017 0:01)טל.מ כתב:  אמיר - בשלב ראשון ערן לוי לספסל ומשחק רק מי שמסוגל למשחק לחץ. מי שלא מסוגל ללחוץ על ה16 של היריב שישב בחוץ. זה מה שעושים לנו כבר הרבה משחקים ללא תגובה ראויה . מעבר לאפס לחץ שלנו - ערן לוי מאבד כדור על החצי ומצלם בעמידה את הגול השני .. כן הוא לא אשם לבד אבל זה סימפטום לקבוצה שאיבדה את החשק , קבוצה שהפסיקה לנשוך. אנחנו מחלקים מתנות כי הקישור שלנו הפסיק לתפקד ויש רווחים גדולים מידי במערכי הקבוצה.
לשחק עם 4 חלוצים בלי שיהיה מי שימסור להם .. סלובו נהיה לי עכשיו שלומי דורה ..?
סלובו רך מידי. השווינו ? יופי! מה כולם חוזרים להפקיר את ההגנה שוב ? איפה המשמעת הטקטיקה הסדר הקשיחות ? סגירת רווחים בין השחקנים ? סלובו מסוגל בכלל לעשות סדר ?
אני יודע שזה מרחיק לכת - הקבוצה לא שלי אני לא זה שצריך לשלם לו פיצויים .. הייתי שולח אותו הביתה עכשיו. אולי אין מאמנים בחוץ, לא יודע. אני רק מרגיש שהוא מיצה והולך להיות כאן פספוס ענק. אני מצטער מראש אם איזה עיתונאי יתחיל לקרא לפיטוריו.. השאלה הפשוטה היא האם מישהו מאמין שסלובו מסוגל להעלות את הקבוצה על דרך המלך בחזרה. אני קצת נואשתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

צודק.
אייל, לטיפולך.
אל תשכח גם את בובליל ושמחה, גופדה וקליינמן....
לזרוק את כולם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת - אופיר34 - 14-Mar-2017 0:03

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים