שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
05-Feb-2017, 20:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 20:23 Gadi.)
הודעה: #106
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
(05-Feb-2017 1:19)אופיר34 כתב:  
(04-Feb-2017 22:50)פיליפצוק כתב:  אז עכשיו עמוד האוהדים זו האינדקציה שלך?
10 קשקשנים אנטי ערן קבועים ועוד 20-30 נסחפים זאת "בהחלט" אינדיקציה.
מה שכן אני בטוח שכל אותם קשקשנים ידעו לקפוץ בגול אתמול (בישול של ערן להזכירך) ואח"כ לרוץ וליילל בפייסבוק.

ואני יודע שזה מאד כואב לך אבל תתחיל להפנים -לאנשים מתחיל ליפול האסימון. הם מפסיקים לקנות את המספרים שאתה כל כך אוהב ומתחילים להבין שכדורגלן מיקצועני ב 2017 לא יכול להראות כמו שערן נראה.
הלגיטימציה שאתה ושאר הגרופים נותנים לשחקן שמתנהל כמו שכונה ,רק בשם המספרים היפים שלו היא המראה של הכדורגל הישראלי שלנו. תנו לי מספרים וקיבינימאט הדרך, קיבינימאט המקצוענות. העיקר התוצאה.

מה זה מתחיל ליפול האסימון? אתה כמו הביטוי על שעון עומד רק שברגע שהוא מדייק הוא אומר שהוא היה מדויק כל הזמן.

ערן לוי עד הפציעה בגב העלה אותנו ליגה, הביא אותנו הכי קרוב שיש לתואר מאז שהומצאה הנורה והיה חלק משמעותי בהישארות שלנו בליגה על ומחוץ למגרש ובחלק הראשון של העונה בו סגרנו מינוס 9 והדבקנו את הצמרת בשלב מוקדם. על הדרך הוא גם התווכח עם כמה שופטים וצעק על כמה שחקנים (אגב לדעתי גאל מרגוליס לא צעק על אף אחד בימי חייו).
גם אם הוא ימשיך להיראות רע כמו שהוא נראה בתקופה האחרונה זה לא ישנה מה שהוא נתן עד היום וגם אתה יכול להודות שלמרות שהוא לא בא לך טוב בעין מהרגע הראשון את התרומה שלו הוא נתן מעל ומעבר. מכאן והלאה יהיה יותר פשוט להתווכח על מה עושים איתו מעכשיו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר - Gadi - 05-Feb-2017 20:20

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים