שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
05-Feb-2017, 15:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 15:58 פיליפצ'וק.)
הודעה: #50
RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
(05-Feb-2017 14:36)עידן444 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='63102' dateline='1486284599']
מישהו פה נמצא באימונים? מישהו פה מלווה את הקבוצה במשך השבוע? מלווה את ערן? מישהו פה רופא עם התמחות בפציעות גב בהכשרתו? רואה מה קורה מסביב.
לבוא למגרש ולראות 90 דקות ואז ללכת הביתה ולחפור במחשב זה לא חזות הכל.
תנו קרדיט לצוות המקצועי, מה פתאום הוא לא טוב כשזה קשור לערן לוי? הכל ימדד בסוף במבחן התוצאה וכל החפירה הזו מיותרת.
בנתיים הנזק היחידי שקרה לקבוצה היה דווקא שהוא לא שיחק (גביע ראשל"צ) וגם אז הוא עוד הצליח לתקן ולכפות הארכה.

נגד ראשל״צ אחרי ששינה הורחק וערן היה על המגרש שיחקת עם 9 שחקנים. על מה אתה מדבר תגיד לי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מדבר על זה שאם הוא היה פותח נגד ראשל"צ הוא היה מבקיע קרוב לודאי את הפנדל שסבע החמיץ ואז כל המשחק היה נראה אחרת.
והדבר היחיד שאני לא מבין פה זה חבורת אוהדים כפויי טובה שלא מוכנים להזדיין בסבלנות ולראות מה קורה עם ערן עוד כמה מחזורים ומוכנים כבר אתמול להוביל אותו לשחיטה ביציע ועל הזין שלהם כל מה שהוא נתן ועשה למועדון כשהמועדון היה צריך אותו בזמנו ולא להיפך כמו היום.
מזל שיש צוות מקצועי שכלל לא היה פה בזמנו ולא מחויב לערן בצורה כזו או אחרת ועדיין לא מוכן לוותר עליו כמו שחלק קטן, שולי, וחופר מקהל האוהדים מוכן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
יגאל יהב (0505-0202-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי??? - פיליפצ'וק - 05-Feb-2017 15:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים