שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
04-Feb-2017, 3:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 3:47 לואיס ראזאק.)
הודעה: #38
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
(04-Feb-2017 1:04)עידן444 כתב:  לבחור יש אג׳נדה.
והוא בכל מחיר יאנוס את המציאות להתאים לאג׳נדה שלו...
יש לו מן אלגוריתם במוח שעובד משהו בסגנון שאם ב״ש ניצחה את אינטר שניצחה את יובנטוס שניצחה פעם את ריאל מדריד- אזי- הפועל ב״ש הקבוצה הכי טובה באירופה. אה... בעצם לא... הרי רעננה ניצחה את ב״ש שניצחה את אינטר שניצחה את יובה שניצחה פעם את ריאל- אז אולי רעננה הקבוצה הכי טובה באירופה? ובכלל, להפסיד לרעננה? איך ב״ש בכלל יכולה לחשוב על אליפות אם היא הפסידה לרעננה ולא ניצחה את הפועל ת״א העלובה?
אז לא ניצחנו את נשר... וואו...
איך נשחק בליגת העל ככה? בואו נחליף את כולם!

מאיפה אתה מביא את הדברים האלה... השד יודע.
תרגיע, להכין לך כוס תה חם עם נענע?

(04-Feb-2017 1:24)אופיר34 כתב:  וקבוצה עם יותר מ 80 אחוזי הצלחה שלא מפסידה 22 משחקים כן יכולה לעשות משהו בליגת העל ??
עד כמה שהליגה הזאת פח אשפה, והיריבות תורמות גם את חלקן להצלחה שלנו, אי אפשר לבטל את החוזק של הקבוצה והיכולת של כל המערכת להשאר כל הזמן בדריכות לקראת כל משחק ולא משנה מי משחק נגדך. לא פשוט מנטלית להצליח לא להפסיד תקופה כל כך ארוכה.

ולגבי ליגת העל, לדעתי לפחות ל 5-6 שחקנים יש מקום גם בליגת העל. ברור לכולם שלכשנעלה יהיו חיזוקים ושיפורים במספר עמדות. אני מציע לשתות מים , לעלות ליגה ולתת לצוות המיקצועי לבנות קבוצה שתוכל להצליח גם בליגת העל המפוארת שלנו.

אני לרגע אחד לא חושב שביטלתי את אחוזי ההצלחה, כן הרצף מרשים בלי ספק אבל מצד שני? בהתחשב ברמה של הליגה הזאת? אני חושש שההתלהבות מהעונה הנוכחית תגרום לנו לאכול חרא בעונה הבאה ומשום מה, אנשים כאן באופוריה ומסרבים להבין את מה שאני מנסה לומר.

הצוות המקצועי לדעתי סבבה לגמרי, אבל נראה שיש קצת חוסר היגיון בלבנות על מספר שחקנים שבהחלט עלולים לעשות במכנסיים בעונת בכורה עבורם בליגת העל. קשה לי להאמין שאפשר להסתמך על כמות יחסית גדולה של שחקנים שהולכים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בליגה הבכירה כאן.

אז אני יוצא אפילו יותר נדיב ממך ואני דווקא חושב שיש 8, אבל אנשים כאן עם בעיה קשה בהבנת הנקרא וטוענים שאני אמרתי להחליף את כל הקבוצה...

(04-Feb-2017 1:24)אופיר34 כתב:  מותר לתפוס יום רע, מותר לאבד כדור מידי פעם במשחק, מותר להחטיא מול שער ריק אבל לשחק כמו פרימדונה, לעמוד על המגרש, לאבד כדורים בצורה שכונתית ,לשחק עם עודף משקל, להעיר לשחקנים, לחטוף צהובים מיותרים זה אסור !
זה לא מיקצועני, זה לא מכבד וזה מבייש אותי כאוהד לראות שחקן שמתנהל בצורה כזאת במגרש, וגם בישול בדקה 95 לא ישנה את המציאות הזאת.

לא מצליח להבין איך אוהדים מסוגלים לתת לגיטימציה לדבר הזה.

שכח מזה, זה עניין אבוד. זה הרונאלדו\מסי של רוב אוהדי מכבי נתניה. הוא לא יכול לעשות רע גם שזה כבר נראה שהוא עגלה (וזה עוד במשחק בלאומית... אז אנחנו בונים עליו בליגת העל אחרי פציעות בגיל... 32?!).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר - לואיס ראזאק - 04-Feb-2017 3:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים