שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אור אוסטוינד - מחליף לערן לוי
23-Dec-2016, 13:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Dec-2016 על ידי 13:07 אלון.)
הודעה: #7
אור אוסטוינד - מחליף לערן לוי
(23-Dec-2016 11:56)אייל ס כתב:  
(23-Dec-2016 11:33)אלון כתב:  בהנחה שערן פצוע ולא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה ומתוך מחשבה לעתיד, (והסתכלות על הספסל), גם אני חושב שאור אוסטוינד הוא רכש ראוי, לפחות מקצועית. גם אם רוצים לבנות את אביב, זה לא חייב לפגוע אפשר לשלב את 2 הדברים יחד. מה עוד, כשכרגע עלי מחליף את ניקו, שגם לא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אור שחקן מצויין רק לא בעמדה של ערן.
מי שיכול להחליף את ערן מהסגל הקיים זה דיא ואת דיא יכולים להחליף שון/דידיה/ניסן/אילון ירושלמי ועבד מהנוער.
התפקיד של ערן מאוד מאוד יחודי ובהתאם שיטת המשחק.

זהו, שהתפקיד של ערן לא מוגדר. מה שכן ידוע אצל ערן זה המספרים. ואם מחפשים מספרים במקום או בנוסף, אז אור אוסטוינד (לפחות לדעתי), יכול להיות רכש טוב וריאלי בינואר.
לגבי דיא, אני לא חושב שהוא יכול להחליף את דיא. זה לא עובד לדעתי. דיא יכול לתת מספרים אבל לא לנהל את המשחק. בשביל זה יש את ערן וניקו שכרגע פצועים.

(23-Dec-2016 12:06)אופיר34 כתב:  
(23-Dec-2016 11:33)אלון כתב:  בהנחה שערן פצוע ולא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה ומתוך מחשבה לעתיד, (והסתכלות על הספסל), גם אני חושב שאור אוסטוינד הוא רכש ראוי, לפחות מקצועית. גם אם רוצים לבנות את אביב, זה לא חייב לפגוע אפשר לשלב את 2 הדברים יחד. מה עוד, כשכרגע עלי מחליף את ניקו, שגם לא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה.

אני גם אוהב את אור אוסטוינד .שחקן מאד מוכשר עם רגל שמאל טובה. זה כמובן סגנון אחר של שחקן שמאד רחוק מהסגנון של ערן, אבל במסגרת החשיבה העתידית לחיים בלי ערן כדאי אולי להתחיל במשהו....
ולגבי ניקו - אתה יודע מה יש לו ואתה גם יודע מתי יחזור פחות או יותר (לגבי איך יחזור - אני לא מודאג)

עד שהוא לא חוזר, אז אתה לא יודע מתי ואיך. יכול רק לשער (גם אם ניקו בעצמו אמר לך).

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
אור אוסטוינד - מחליף לערן לוי - אלון - 23-Dec-2016 13:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים