מכבי נתניה

גירסה מלאה: אור אוסטוינד - מחליף לערן לוי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
יהיה קשה עד בלתי אפשרי לקחת אותו מרמת השרון אבל לדעתי המחליף האולטימטיבי לערן לוי. שחקן ליגת העל לכל הדעות.
זה כמו שתגיד להביא את ברשצקי
אז תלך על היותר אפשרי כמו רוסלאן ברסקי מבית"ר ת"א
(23-Dec-2016 10:45)משה.ד כתב: [ -> ]יהיה קשה עד בלתי אפשרי לקחת אותו מרמת השרון אבל לדעתי המחליף האולטימטיבי לערן לוי. שחקן ליגת העל לכל הדעות.

אור משחק 50:50 קלאסי ושם יש את עלי מוחמד ואביב אברהם(החלטת מועדון לתת לו דקות משחק על מנת לבנות אותו לעתיד).
יש לא מעט שחקנים טובים שניתן לצרף והתשובה לצרוף שחקן באמצע עונה מורכבת מכמה סעיפים:
1.מי אמור לפנות תפקיד(לליגה לאומית לא יצטרף שחקן לגיטימי בליגת העל כשחקן סגל בלבד).
2.האם הגעתו תחזק או תערער את חוזקו של חדר ההלבשה.
3.האם הצרוף משרת את מדיניות המועדון ואת עתידו.

ולכן(וזה נכון לכל ההצעות שנזרקות לחלל האוויר),חיזוק באמצע העונה עלול להזיק יותר מאשר להועיל למעט במקרה של חולשה מובהקת בעמדה מסויימת.
בהנחה שערן פצוע ולא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה ומתוך מחשבה לעתיד, (והסתכלות על הספסל), גם אני חושב שאור אוסטוינד הוא רכש ראוי, לפחות מקצועית. גם אם רוצים לבנות את אביב, זה לא חייב לפגוע אפשר לשלב את 2 הדברים יחד. מה עוד, כשכרגע עלי מחליף את ניקו, שגם לא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(23-Dec-2016 11:33)אלון כתב: [ -> ]בהנחה שערן פצוע ולא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה ומתוך מחשבה לעתיד, (והסתכלות על הספסל), גם אני חושב שאור אוסטוינד הוא רכש ראוי, לפחות מקצועית. גם אם רוצים לבנות את אביב, זה לא חייב לפגוע אפשר לשלב את 2 הדברים יחד. מה עוד, כשכרגע עלי מחליף את ניקו, שגם לא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה.

אור שחקן מצויין רק לא בעמדה של ערן.
מי שיכול להחליף את ערן מהסגל הקיים זה דיא ואת דיא יכולים להחליף שון/דידיה/ניסן/אילון ירושלמי ועבד מהנוער.
התפקיד של ערן מאוד מאוד יחודי ובהתאם שיטת המשחק.
(23-Dec-2016 11:33)אלון כתב: [ -> ]בהנחה שערן פצוע ולא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה ומתוך מחשבה לעתיד, (והסתכלות על הספסל), גם אני חושב שאור אוסטוינד הוא רכש ראוי, לפחות מקצועית. גם אם רוצים לבנות את אביב, זה לא חייב לפגוע אפשר לשלב את 2 הדברים יחד. מה עוד, כשכרגע עלי מחליף את ניקו, שגם לא ידוע מתי ואיך יחזור מהפציעה.

אני גם אוהב את אור אוסטוינד .שחקן מאד מוכשר עם רגל שמאל טובה. זה כמובן סגנון אחר של שחקן שמאד רחוק מהסגנון של ערן, אבל במסגרת החשיבה העתידית לחיים בלי ערן כדאי אולי להתחיל במשהו....
ולגבי ניקו - אתה יודע מה יש לו ואתה גם יודע מתי יחזור פחות או יותר (לגבי איך יחזור - אני לא מודאג)
(23-Dec-2016 11:56)אייל ס כתב: [ -> ]

אור שחקן מצויין רק לא בעמדה של ערן.
מי שיכול להחליף את ערן מהסגל הקיים זה דיא ואת דיא יכולים להחליף שון/דידיה/ניסן/אילון ירושלמי ועבד מהנוער.
התפקיד של ערן מאוד מאוד יחודי ובהתאם שיטת המשחק.

זהו, שהתפקיד של ערן לא מוגדר. מה שכן ידוע אצל ערן זה המספרים. ואם מחפשים מספרים במקום או בנוסף, אז אור אוסטוינד (לפחות לדעתי), יכול להיות רכש טוב וריאלי בינואר.
לגבי דיא, אני לא חושב שהוא יכול להחליף את דיא. זה לא עובד לדעתי. דיא יכול לתת מספרים אבל לא לנהל את המשחק. בשביל זה יש את ערן וניקו שכרגע פצועים.

(23-Dec-2016 12:06)אופיר34 כתב: [ -> ]

אני גם אוהב את אור אוסטוינד .שחקן מאד מוכשר עם רגל שמאל טובה. זה כמובן סגנון אחר של שחקן שמאד רחוק מהסגנון של ערן, אבל במסגרת החשיבה העתידית לחיים בלי ערן כדאי אולי להתחיל במשהו....
ולגבי ניקו - אתה יודע מה יש לו ואתה גם יודע מתי יחזור פחות או יותר (לגבי איך יחזור - אני לא מודאג)

עד שהוא לא חוזר, אז אתה לא יודע מתי ואיך. יכול רק לשער (גם אם ניקו בעצמו אמר לך).

עד שאור ואחרים לא משחקים אתה לא יודע איך,בדיוק כמו בדש.
לכן אני מאמין גדול בלמעט בשינויים באמצע עונה.
מאמין גדול שירידה של אחד זה עליה של אחר.
ונכון שנתניה לא מחזיקה על הספסל את שמחזיקה על הדשא,אך יש צוות מקצועי שידע לתת פתרונות גם לעמדות וגם לתוכנית המשחק.
זה יהיה מאוד פופולרי להנחית בינואר 3-4 שחקנים ואולי יזכה אותי בהצפה של שירי הלל,לא לשם אני מכוון(לשירים..),כפי שעמדתי מאחורי הצוות המקצועי בבחירת הסגל וויתור על אחרים כך אני איתם גם בינואר.
אור אוסטוינד הוא בלוף ולראיה שאף אחד בליגת העל לא הסתכל עליו בקיץ (היה שחקן חופשי) והוא חתם לבסוף ברמה"ש וגם שם אני לא רואה שהוא מוביל אותה לגדולות ונצורות, תתקדמו...
נראה לי שגם מנטאלית משהו שם לא דופק.
(23-Dec-2016 13:25)פיליפצוק כתב: [ -> ]אור אוסטוינד הוא בלוף ולראיה שאף אחד בליגת העל לא הסתכל עליו בקיץ (היה שחקן חופשי) והוא חתם לבסוף ברמה"ש וגם שם אני לא רואה שהוא מוביל אותה לגדולות ונצורות, תתקדמו...
נראה לי שגם מנטאלית משהו שם לא דופק.

שחקן מוכשר מאוד שלא פרץ וכנראה גם לא יפרוץ לעולם בגלל אופי ופציעות. יכול להיות בסגל של כל קבוצה בליגת העל או בלאומית אבל לא יכול להחליף את ערן אין לו מנהיגות , לא מספרים ולא יציבות.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's